Awatar użytkownika
Jadzia
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2986
Rejestracja: 14 sty 2009, 14:22

19 mar 2012, 18:22

Jadzia, a smarujesz czyms? ja bepanthen używałam na poczatku.
tak tez własnie bepant. Ale teraz jak usnęła obejrzałam jej buzie i z tyłu policzków ma znów pleśniawki :ico_placzek: zesz kur :ico_zly: musiałam jej nie doleczyć :(

Awatar użytkownika
Beatka78
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1689
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:18

19 mar 2012, 19:48

wiecie ci lekarza w szpitalu tez byli zdziwieni ze tego nie widzieli bo to golym okiem widac, i jak mnie wypuszczali ze szpitala po porodzie to powinni to odnotowac
przynajmniej bym wiedzialam jak postepowac przy karmieniu, bo sa jakies techniki zeby wspomoc dziecku, a tak to ona mi sie dlawila mlekiem i wymiotowala noskiem
najwazniejsze ze juz jest to zdjagnozowane wstepnie
i teraz czekam na list z terminem do specjalisty
jakos nie moge spac, chyba emocje daja znac
poszlam z jednym wrocilam z innym problemem

ale co sie tam naogladalam przypadkow choruch dzieci :ico_sorki:
przywazacych z naglych przypadkow, to tylko sie cieszyc ze dzieci mamy zdrowe :ico_sorki:

jadzia mi jak sie nawracaly z chlopcami plesniawki to dwa razy dziennie i w czasie kapieli bralam gaze lub pieluche tetrowa na palec i szorowalam jej w srodku cala buzie az one zeszy i pomoglo

Gabi sliczne zdjeci w podpisie, jaka Lili juz jest duza i taka dizewczynka a nie dzidzius :ico_brawa_01:
i fajny masz ten wozek tzn gondolka bo spacerowki nie widzialam jeszcze

Mad juz ci pisalam ze Martynka jest sliczna, te jej oczka i czolko no cud

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

19 mar 2012, 19:57

poszlam z jednym wrocilam z innym problemem
- wiem co czujesz,ja po urodzeniu Zuzi martiwlam sie tym,ze ma cukier za niski,a pozniej sie okazalo,ze prawdziwy problem to reka - ale dzis juz najgorsze za nami - licze,ze i Ty niebawem bedziesz to tylko wspominac,jako przykre doswiadczenie :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Jadzia
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2986
Rejestracja: 14 sty 2009, 14:22

19 mar 2012, 20:05

jadzia mi jak sie nawracaly z chlopcami plesniawki to dwa razy dziennie i w czasie kapieli bralam gaze lub pieluche tetrowa na palec i szorowalam jej w srodku cala buzie az one zeszy i pomoglo
no muse i ja je ściera ,ale taka mRUDNA JEST ZE SZOK sorry za capsa :ico_wstydzioch: smoka nie chce :ico_placzek: pewnie ja boli buzka :ico_olaboga:

a miałam was spyta czy wasze dzieciaczki kreca tak dziwnie głowa ??
Lenka mi tak trze łepkiem jak by ja tył głowy swędział ,albo jak by sie nie mogła zdecydować w która stronę patrzeć. nie wiem czy to normalne :ico_noniewiem:

[ Dodano: 19-03-2012, 19:10 ]
ehh kawałek posta mi sie skasował :ico_zly:
Beatka kochanie , będzie dobrze trzeba być dobrej myśli . Normalne ze sie martwisz i stresujesz ,ja zwykłymi pleśniawkami sie denerwuje :ico_oczko: ale :ico_oczko: odpocznij troszkę bo ci teraz siły potrzebne :ico_sorki: :ico_sorki:

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

19 mar 2012, 22:49

Moja mala ma na prawie calym jezyczku bialy nalot. Wasze maluchy tez tak maja ?

Jejuuu jaki ten moj chlop jest zmierzly ! Najlepiej na balkon bym go wystawila :ico_zly:

Awatar użytkownika
Beatka78
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1689
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:18

19 mar 2012, 23:01

dzieki dziewczyny za wsparcie :ico_sorki:

Mad
moja tak miala i jej wycieralam mokra pielucha nalozona na moj palec
mlodym tez tak robilam

Awatar użytkownika
Jadzia
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2986
Rejestracja: 14 sty 2009, 14:22

20 mar 2012, 09:14

Mad., wycieraj jezyczek ,mi właśnie lekarka przepisała aphtin jak Lenka tak miała i kazała wycierac nalot , widocznie za krótko to robiłam bo teraz te pleśniawki na polisiach ma

jestem w szoku ,bo niunia przespała cała nockę bez pobudki na cyca ,ale wieczorem opędzlowała oba cyce i 60ml mlesia z butli to głodna nie była :-D

margolcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8756
Rejestracja: 07 kwie 2008, 15:55

20 mar 2012, 09:47

hej
a miałam was spyta czy wasze dzieciaczki kreca tak dziwnie głowa ??
Amelia też tak ma kręci głowką na boki tak jakby robiła "niee"
Beatka właśnie dlaczego tego nie zauważyli w szpitalu skoro to widać gołym okiem :ico_noniewiem:

a ja nie wiem o co mojej córce chodzi wczoraj juz wieczorem obyło się bez płaczu opróżniła 2 cyce i zasnęła o 21 (butli już nie chciała) to wstała jeść dopiero o 4 :ico_szoking:
czyli chyba się najadła tymi cyckamy :ico_noniewiem: ale dziś podczas karmienia znów odciagnę z jednej piersi jej mlesia :ico_sorki: aby mieć w razie czego :ico_sorki:
hmm...a może tym że odciagnełam wczoraj mleko to pobudziłam piersi do troszkę większej produkcji i dlatego wystarczyło jej tylko piersi :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Jadzia
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2986
Rejestracja: 14 sty 2009, 14:22

20 mar 2012, 10:06

margolcia, a może właśnie tym ociąganiem pobudzasz cycusie do produkcji mocniejszego mlesia :ico_sorki: mam nadzieje ze juz tak zostanie :ico_brawa_01:
Amelia też tak ma kręci głowką na boki tak jakby robiła "niee"
uffff to chyba to normalny odruch :ico_oczko:

margolcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8756
Rejestracja: 07 kwie 2008, 15:55

20 mar 2012, 10:08

mam nadzieje ze juz tak zostanie :ico_brawa_01:
oby tak było :ico_sorki: :ico_sorki:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości