gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

20 mar 2012, 10:43

malinowa19, tak czułam że to chłopak :-D Gratuluję :ico_brawa_01: następna będzie dziewczynka. Popytasz się Marty lub Beaty78 i Ci powie jak zaplanować dziewczynkę :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
malinowa19
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 248
Rejestracja: 13 lut 2012, 15:33

20 mar 2012, 10:54

malinowa - gratuluje synka - najwazniejsze ze zdrowe :)
A nie za wczesnie na 4d? zazwyczaj sie takie usg robi ok 30 tyg bo wczesniej to prawie nic nie widac...
a czy ja wiem... kuzynka miała ostatnio u tego samego lekarza w 20 tygodniu w 4d to wszystko fajnie było widać :-) bedę na 100% wiedziała czy chłopczyk:) i mój przynajmniej zobaczy sobie Dzidzie :ico_brawa_01:

[ Dodano: 20-03-2012, 09:55 ]
malinowa19, tak czułam że to chłopak :-D Gratuluję :ico_brawa_01: następna będzie dziewczynka. Popytasz się Marty lub Beaty78 i Ci powie jak zaplanować dziewczynkę :ico_haha_01:


za jakieś 3,4 lata popytam :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

20 mar 2012, 11:23

Popytasz się Marty lub Beaty78 i Ci powie jak zaplanować dziewczynkę :ico_haha_01:
Żeby to było takie proste :ico_oczko:

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

20 mar 2012, 12:34

Żeby to było takie proste :ico_oczko:
no im się udało :ico_haha_01: ja już jednak nie będę próbować :-D Chociaż i tak myślę ze łatwiej zaplanować dziewczynkę jak się ma chłopaków niż na odwrót chłopaka jak się ma dziewczynkę. Dobra ubieram się bo w szlafroku siedzę i za porządki się biorę.

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

20 mar 2012, 12:36

hej dziewczyny ja sie zbieram do lekarza ,a potem nauka na obrone bo to juz w piątek :ico_olaboga:

Dziewczyny normalnie nei wiem czy to normalne czy mam mowic dzis o tym lekarzowi,ale jak wymiotuje to popuszczam mocz...czasem jest to kilka kropli ,a czasem....i niewazne czy przed chwila sikalam czy nie... :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: taki wstyd :( a co dopiero bedzie potem?

Awatar użytkownika
sensibel
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1384
Rejestracja: 16 mar 2007, 11:01

20 mar 2012, 13:19

Cześć dziewczyny :)

Zazdroszczę Wam, ze wiecie już jaka płeć. U nas niestety dzidzia taka ruchliwa, że nie było możliwe ustalenie. Chciałabym dziewczynkę, ale M. twierdzi, że będzie synek na wzmocnienie obstawy dla siostry :-) Straszliwie skacze, dosłownie układa się chyba w poprzek, najgorzej w autobusie, chyba nie będzie fanem transportu publicznego :)

Madleine
z tym moczem to normalne, przynajmniej tak mi lekarz mówił, mi się to przydarza jak kicham :ico_wstydzioch: pocieszę Cię, że w poprzednich ciążach w drugiej połowie ciąży mi przechodziło. Lekarz zalecał ćwiczyć mięśnie kegla...

Chciałabym za to zapytać czy macie czasami jakby skurcze? Jak nagle szybko wstanę albo się schylę łapie mnie ból, jakby brzuch twardniał. Trochę się martwie.

[ Dodano: 20-03-2012, 12:19 ]

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

20 mar 2012, 13:25

Madleine
z tym moczem to normalne, przynajmniej tak mi lekarz mówił, mi się to przydarza jak kicham pocieszę Cię, że w poprzednich ciążach w drugiej połowie ciąży mi przechodziło. Lekarz zalecał ćwiczyć mięśnie kegla...

Chciałabym za to zapytać czy macie czasami jakby skurcze? Jak nagle szybko wstanę albo się schylę łapie mnie ból, jakby brzuch twardniał. Trochę się martwie.
Te skurcze tez mam,podobno macica cwiczy i to normalne :-) Brzuch twardnieje bardzo i czuje jakby ktos od drugiej strony strasznie na niego napieral:)

Ufff pocieszylas mnie ,ze to normalne z tym moeczem bo ja mam tak praktycznie od stycznia i bałam sie,ze cos jest nie tak... :ico_olaboga:


Dziewczyny wlasnie sie dowiedziałam,że moj brat bedzie miał córeczkę - wiec najprawdopodobniej bedzie parka - moja mama jest wniebowzieta bo w koncu moze sukienki kupowac :P

Awatar użytkownika
sensibel
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1384
Rejestracja: 16 mar 2007, 11:01

20 mar 2012, 13:57

Madleine

W takim razie moja intensywnie ostatnio ćwiczy :)

To gratulacje dziewczynki, chyba największe dla szczęśliwej babci :)

U nas w rodzinie przewaga dziewcząt, więc każdy chłopczyk jest na wagę złota. Jak urodził się nasz Krzyś wyrazom uwielbienia nie było końca, musiałam nie raz nieźle dziadków zganić, zeby tak mi dziecka nie rozpieszczali, wszystko z umiarem. Wytłumaczenie tego było ciężkie, a już zaakceptowanie przez dziadków jeszcze trudniejsze, ale się udało.
Dla chłopców pełna akceptacja, jednak i tak wolałabym drugą córeczkę, ale co będzie czas pokaże.

Wybieramy się na spacer, wkońcu się u nas wypogodziło. Poza tym obiadu zero, trzeba coś szybko kupić i upichcić :)

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

20 mar 2012, 14:04

ale jak wymiotuje to popuszczam mocz
powiem Ci że i mi się to zdarzało :ico_wstydzioch:

sensibel, no to niezłą niespodziankę wam szykuje dzidzia :ico_brawa_01: ja obstawiam chłopca :-D

Dobra zabieram się za obiad :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

20 mar 2012, 14:46

Zazdroszczę Wam, ze wiecie już jaka płeć. U nas niestety dzidzia taka ruchliwa, że nie było możliwe ustalenie.
Ja się dowiedziałam dopiero w 22tc więc czekaj cierpliwie :ico_oczko:

Madleine, ćwicz mięśnie Kegla, powinno pomóc. Mi się to nie zdarza ale za to od wczoraj co chwilkę biegam siusiu :ico_zly: Moje dwuletnie dziecko ma lepszy pęcherz ode mnie :ico_wstydzioch:
Poza tym obiadu zero, trzeba coś szybko kupić i upichcić :)
Zapraszam do mnie, ja ugotowałam na 2 dni :ico_oczko: Przynajmniej jutro nie będę już musiała siedzieć przy garach :ico_sorki:

Madleine, fajnie że babcia parkę będzie miała :ico_brawa_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość