gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

20 mar 2012, 21:32

gosia888, nie pytałam lekarza ale wiem że do podszycia szyjki to trzeba najpierw zrobić wymazy, wybić wszystkie bakterie tam i dopiero. i nie wiem czy to do któregoś tc sie nie szyja a potem juz chyba pessar.
widzę że Ty w tym obcykana jesteś. Ja to nie mam pojęcia o tym. Tylko właśnie słyszałam że kobieta u mamy w pracy raz poroniła i drugim razem tak samo miała zagrożoną ciążę i mieli ją podszyć ale w 18tc było za wcześnie czekali jeszcze 2 tygodnie ale nie doczekała bo poroniła :ico_placzek: i stąd o tym podszyciu wiem ale żadnych szczegółów. Z drugiej strony ty spokojnie donosiłaś pierwszą ciążę więc i tą bez problemu dasz radę :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

20 mar 2012, 21:56

ja ruskie też uwielbiam za to z serem nie znoszę bleeeeee fuuuuu...

Właśnie zrobiłam kolacyjkę dzisiaj kanapeczki do wyboru z 3 rodzajem wędlin mianowicie skład podstawowy bułeczka, masełko, zielona sałata, ogórek kiszony, pomidor, szczypiorek, zółty ser wędliny: gulasz angielski, wiejska kiełbasa, przysmak męża czyli kiełbasa szynkowa lekko podsuszana proszę się częstować napój gorąca herbatka lipton Yellow Lebel z cytrynką i odrobiną cukru :-D w ogóle dzisiaj to mam napady jedzenia normalnie jak bulimiczka :ico_szoking: ostatnio ciągle mi się chce jeść a jak nie lubiłam wiejskiej i kiszonego ogórka tak teraz jem codziennie pół laski wiejskiej z kiszonym i musztardą :ico_szoking: no cóż chyba jak baleron będę wyglądać :ico_sorki:

Kurde mała tak dzisiaj mnei kopie ze aż boli :ico_olaboga: ja nie wiem co ona tam wyprawia ale 2 razy to aż podskoczyłam bo tak mnie zabolało mówię jej ze mamusi nie można bić ale ona to nic z tego sobie nie robi... :ico_nienie: będzie urwis z niej już to czuję ale wole żywiołowe dziecko niż takie które trzeba namawiać do odezwania isę i zabawy a kuzynka ma właśnie taką Julkę kótra tylko na kolanka i wiecznie smutna a u mnine w rodzinie to same harpagany ale do okiełznania :ico_szoking: dzisiaj w końcu zobaczyłam moją bratanicę śmiać mi się chciało bo widziała we mnie swojego tatę i nawet powiedziała do mnie tata :ico_noniewiem: a nie wiem gdzie ja podobna z nim jestem ale się wkurzyłam na bratową bo umówiłyśmy się na 14 a o 14:50 już musiałam iść bo ona się ze swoją siostrą umówiła na 15:30 :ico_puknij: :ico_zly: więc jak już dziecko się oswoiło to musiałam iść do domu... ( Olivka w czerwcu 2 latka będzie miec)

Mad zdjecia naprawdę superanckie :ico_brawa_01: aż nie do uwierzenia ze samemu można zrobić takie zdjęcia. Lustrzankę macie czy zwykły kompaktowy aparat?

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

20 mar 2012, 22:01

Mad zdjecia naprawdę superanckie aż nie do uwierzenia ze samemu można zrobić takie zdjęcia. Lustrzankę macie czy zwykły kompaktowy aparat?
Zwykły cyfrowy aparat - Kodak Z712 :-)

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

21 mar 2012, 00:21

Piękne fotki, naprawdę będzie super pamiątka. :ico_brawa_01:
Jak macie możliwość to np ułóżcie dziecko przy jakimś większym misiu i róbcie fotki przez pierwszy rok co miesiąc. Misiek będzie punktem odniesienia jak wam dziecko rośnie.
Któraś z dziewczyn kładła dziecko na takiej dmuchanej pufce i też fajny efekt było widać.

Awatar użytkownika
sensibel
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1384
Rejestracja: 16 mar 2007, 11:01

21 mar 2012, 11:48

Mad. śłiczne zdjęcia :ico_brawa_01:

Jak Wasze samopoczucie? Zrobiłam się strasznie nerwowa, cały czas byle drobiazg wyprowadza mnie z równowagi. Wczoraj wieczorem popłakałam się, bo dzieci nie chciały sprzątnąć zabawek... :-) trochę to dla mnie nienormalne, nie wiem co się ze mną dzieje. Wy też jesteście takie rozdrażnione?

Awatar użytkownika
malinowa19
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 248
Rejestracja: 13 lut 2012, 15:33

21 mar 2012, 12:28

ehh... ja dzisiaj miałam pobudkę o 7.30... mój młodszy brat, który chodzi do podstawówki poszedł sobie na wagary, w końcu dzień wagarowicza... i przyjechał do mnie :-D :-D :-D troszkę mnie to zdziwiło ale lepiej że do mnie przyjechał niż miał by chodzić nie wiadomo gdzie :-)

julchik22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1475
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:22

21 mar 2012, 13:26

Mad, cudowne zdjęcia - zwłaszcza to z misiem - byłam pewna że robione lustrzanką :-)

Malinowa, braciszek po prostu pewnie się za Tobą stęsknił :-) Fajnie :-)

A ja czy lubie pierogi zależy od tego kto zrobi - jesli ciasto jest cieniutkie i mięciutkie i jest dużo pysznego nadzienia, to chyba każde lubię :ico_oczko:

A u mnie z nowości tyle, że jestem świeżo po usg - wygląda na to że będę miała Córeczkę :-) Ale narazie jeszcze się nie nakręcam - poczekam do połówkowego :-)

Chce dziś pójść do kosmetyczki, bo okropną mam cerę w tej ciąży. Z Dawisiem było wręcz przeciwnie. Zastanawiam się nad oxybrazją albo mikrodermabrazją - podobno są bezpieczne w ciąży :ico_noniewiem: Wiecie może coś na ten temat? Aniula, Ty byś wiedziała - gdzie jesteś? :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

21 mar 2012, 13:30

mikrodermabrazją - podobno są bezpieczne w ciąży
ja niestety swoja mikrodermabrazje musialam odwołać... :ico_noniewiem: w internecie pisze,ze to bezpieczne i kupilam na grouponie swiecie w to wwierząc,ale pytalam jednak w 3 gabinetach i odradzają stanowczo :ico_noniewiem:
Wiec oddam moj goupon mamie :(

Tośka_30
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1367
Rejestracja: 09 sty 2009, 10:05

21 mar 2012, 15:03

Julchik super, będziecie mieć pareczkę :)

Ja w tej ciązy też mam gorszą cerę, dużo gorsze włosy, nie rosną... eeech

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

21 mar 2012, 15:22

bo okropną mam cerę w tej ciąży.
no i ja mam straszną :ico_placzek: gratuluję córeczki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 21-03-2012, 14:28 ]
sensibell ja też bardziej jestem rozdrażniona. Jeszcze nie ma tragedii ale szybciej się denerwuje :ico_olaboga:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość