Awatar użytkownika
Beatka78
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1689
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:18

20 mar 2012, 18:29

margolcia widze ze po domu tez Amelka w spiochach hihi a do zdjec i na wyscie to stroimy nie :-D :ico_brawa_01: a co
fajne te zabawki wymyslilas, ciekawiej

Gabi no to naprawde musisz byc zmeczona
tak bedziesz miala do roku czy wczesniej ci przespi noc?

dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

20 mar 2012, 19:43

kaszki, to bedzie lepiej spała i w dzien bede karmic, zobaczymy
ja tez mam taką nadzieje :ico_sorki:

mały był dzielny na szczepieniu...teraz spi...nawet spokojnie..pewnie taka reakcja na szczepionke...i wzy juz 5400.

Awatar użytkownika
Jadzia
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2986
Rejestracja: 14 sty 2009, 14:22

20 mar 2012, 19:46

dziewczyny cudowne foteczki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Gabi, ja też chodzę spa 22 no chyba ,że mała nie chce spac to dłużej muszę siedzie ,ale w tedy to już zasypiam na stojąco ,ale jak mała spała by tak jak dziś to odrobire zaległości :ico_sorki:

a mojej Lence już dawno pękła szczepionka i strupek odpadł a co do miejsca to też ma tak jak Martynka ,margolcia Amelce jakoś wysoko zrobili

sama usnęła w łóżeczko :ico_sorki: kurcze już płacze ide do niej pa

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

20 mar 2012, 20:00

A my mamy taką matę:

Obrazek

i też dowiesilamzabawki :-)

A w spiochach najwygodniej po domu.Zwlaszcza ze nie wiem jak wasze dzieciaki, ale moja czesto ulewa to slinka to slinka z mleczkiem i bym z praniem nie wyrobila hehe

A sesyjki wszystkim nam super wyszly ! Mamy talent ! :-)

Ja bym tez chciala piersia karmic do pol roku chociaz. A potem zalezy czy do pracy pojde... czy znajde.

A blizne po szczepieniu Martynka ma brzydka... ropka jej zachodzi - ale to ma prawo sie takie robic jak pytalam w przychodni. Grunt ze ja to nie boli !

dzwoneczek82, super waga ! czyli sie najada :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

20 mar 2012, 20:16

Mad., a co z Martynka, jakbys poszła do pracy?
Wtedy zlobek, bo opiekunkom jakos nie potrafilabym zaufac, a jakiejs znajomej zajmujacej sie tym nie mam.
Ale ta opcja tylko wtedy jak znajde dobrze platna praca... bo zarabiajac najnizsza krajowa mi sie to nie oplaci. Wyplata pojdzie na zlobek, dojazdy, leki i ubranka... a moze braknac.

Gabi, podesle Ci na PW link do artykulu na ktorym sie wzorowalam :-)

Awatar użytkownika
Beatka78
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1689
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:18

20 mar 2012, 22:05

Mad ja tez chce :ico_sorki:
fajna ta matka taka kolorowa

wpiszcie sobe w yt newborn photography i tam wam wyjda filmiki jak dzieci ukladac do zdjec

dzwoneczek
dzielny Patryczek :ico_brawa_01:

Gabi zobaczymy czy ta moja mata sie sprawdzi jak Hanka zacznie sie ruszac i obracac

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

20 mar 2012, 22:13

Beatka78, zaraz poleci na PW :-)

Awatar użytkownika
Beatka78
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1689
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:18

20 mar 2012, 23:38

dzieki Mad w sumie nic nowego dla mnie tam nie pisza ale super zdjecia pokazali

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

21 mar 2012, 09:28

Cześć mamusie :-)

Śliczne zdjęcia dziewczynki :ico_brawa_01: chyba wkoncu i ja się zmobilizuje do sesyjki :-)
Gabi, ja bym na Twoim miejscu sprobowala podać sztuczne mleko. Mnie lekarz powiedział żeby odstawic młodemu mleko sztuczne to co podaje mu na noc. I co? Katowalismy się przez 3 noce. Borys budził się co godzinę. Denerwował się bo z cycow niewiele lecialo a jak go próbowałam oszukać wodą to się darl. W dzień przez to był zmierzly a ja niewyspana. Tak więc wczoraj wróciłam do butli. Mlody zje i pierwszy sen trwa u niego 4-5h więc całkiem nieźle. Wydaje mi się że nie ma co rozpaczac że się podaje butle. Przecież nie rezygnujesz z karmienia piersią :-) a to jest raptem jedna butla w ciągu dnia.
beatka kurcze co za lekarze że nie zauważyli tego rozszczepu :ico_olaboga:
agaa śliczna Igunia Ma czuprynke :-)
jadzia zacznij robić sobie oklady z liści kapusty co by zapalenie się nie zrobiło

My wczoraj byliśmy z młodym u lekarza bo ma potworną chrypke. Na szczęście oskrzela są czyste
:ico_sorki: dostał syropki i mam nadzieję że szybko mu przejdzie.
Nic idę zrobić sniadanko, ogarne troszkę mieszkanie i zmykamy na spacer.
Aaa byłam w poniedziałek na ciuchcach i przytargalam wielką reklamówkę ciuchow dla dzieciaków. No ale przynajmniej mam je obkupione na lato :-D

dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

21 mar 2012, 09:31

Gabi, witaj w klubie...ja już w nocy po pierwszej pobudce biore go do siebie wywalam cyce i tak zasypiam...bo ja nawet oczu nie dam rady otworzyć...a potem budze sie jak znow piszczy, to przekładam sie na drugi bok i druga cycę wywalam...i tak do rana...plecy bolą od spania w niewygodnej pozycji...oczy podpuchnięte...
...kusi mnie aby przejsc na modyfikowane...tylko skąd mogę wiedziec czy to pomoze...wiec tez oby tylko dotrwac do pol roku...a potem zrezygnuję...
Gabi damy radę :ico_oczko: :ico_sorki:

mad najada sie ,...żarłok z niego...zaczełam go dopajac...zalecenie pediatry...tyle ze wode wypije, wysiusia i znow głodny :ico_olaboga:


Miłego dnia dziewczyny...zaraz mama pojdzie go bujac to ja znow biore sie za sprzątanie...

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości