Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

21 mar 2012, 10:01

Sajurka, ja msle,ze zdarzysz dojechac,bo nawet mega szybkie porody to kwestia minimum godzinki,kolezanka rodzila 3 dziecko i od pojawienia sie skurczy,zdarzyla dzieci odwiezc do rodzicow,wykapac sie,spakowac i pojechac :ico_sorki:

Sylwia, ja tez dzis nijaka i miesnie mnie bola ale to przez pogode,u nas mzawka i pochmurno :ico_noniewiem:

[ Dodano: 21-03-2012, 09:04 ]
a mialam sie wam pozalic,ze malego od rana nie czulam,ale jak teraz usiadlam z laptopem na kolanach i jem sniadanko,to zaraz brzuch faluje :ico_brawa_01:

A zoladake mam jakos tak bardzo z lewej strony,szok normalnie skąd burczenie dochodzi :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Sajurka
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 128
Rejestracja: 09 sty 2012, 08:31

21 mar 2012, 10:04

iw_rybka, dojechac to jeszcze moze faktycznie. Pytanie czy ja nie spanikuje ;) i ni epojade do naszego szpitala. :)
wziełam sie własnie za lody, bo ochote miałam okrutna :-D

Awatar użytkownika
Sylwia
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1917
Rejestracja: 04 kwie 2007, 13:25

21 mar 2012, 10:29

iw_rybka, u nas tez pochmurno i mzawka pada.. ale pachnie wiosna cudownie :)

jestem szczęśliwa bo bylam u nas na osieldu zapisac kube do przedszkola... ( wozimy go do 2 lat na inne osiedle - u nas na osiedlu sa 2 przedszkola i do żadnego sie nie dostał )
teraz pani dyrektor powiedziala ze juz będzie przyjety :) bo jako 5 latek ma pierwszeństwo :) i skonczy sie wożenie od września hurrraaaa :) tylko jak on sie zaklimatyzuje... da rade :) będzie musiał potem do zerówki :ico_olaboga:

Sajurka, porod nie jest taki hop siup... zdążysz spokojnie :) uwierz :) pojedziesz do szpitala i Jeszce tak szybko pewnie nie urodzisz :) to trochę trwa :) a ty na GG juz nie przebywasz ?? nie dostepna ciagle :(

[ Dodano: 21-03-2012, 09:30 ]
kingoza masazu wspolczuje.. ciekawe jak to ze mna bedzie:D chcialabym juz móc urodzic i czekac jak wy na akcje :)

[ Dodano: 21-03-2012, 09:31 ]
Sajurka, uwazaj na gardlo :) przy lodach :P nie spanikujesz :)

Awatar użytkownika
Myszka_
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3255
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:25

21 mar 2012, 10:32

Sajurka, to może przejedź się do szpitala do Krakowa na konsultację, może żebyś czuła się bezpieczniej i pewniej położą Cię wcześniej aby w sytuacji kiedy się akcja rozkręci była już na miejscu??
Tak skoro są specjaliści na pewno Ci coś poradza, albo zadzwoń zapytaj??

A w ogóle to dzień dobry
nie wyspałam się - zas, za chwilę przywyknę pewnie :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Sylwia
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1917
Rejestracja: 04 kwie 2007, 13:25

21 mar 2012, 10:36

Myszka_, ja tez spac nie moglam, krecilam sie z boku na bok ;/ maskara :ico_olaboga:

zaraz kawe strzele kupilam 2 pączki zjem Jeszce :D

ancurek86
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 162
Rejestracja: 31 sie 2011, 19:55

21 mar 2012, 10:39

witam i ja :-)
nie mogłam spać w nocy, duszno i pachwiny mnie bolaly jak lezałam na boku, jak na plecach to mniej...w szpitalu tez tak czasami mialam, ze 4 dni pod rzad bolaly mnie pachwiny..i teraz znow mnie dopadlo, jescze mały tak kopie czasami ze az boli...ehhh :ico_sorki:

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

21 mar 2012, 10:41

witam!!!
ja wlasnie wrocilam od lekarza wszystko pozamykane szyjka sie jeszcze nie skraca ale badanie tym razem tez bolalo.
dostalam skierowanie na ostatnie usg ktore mam 6 kwietnia. powiedzial ze jak zuzke urodzilam 4.200 i dalam rade to drugie moge wieksze urodzic i cesarka bedzie pozyzej 4.800 wiec mecze sie naturalnie.teraz mam odpoczywac a za 3 tygodnie moge juz rodzic

Awatar użytkownika
Sylwia
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1917
Rejestracja: 04 kwie 2007, 13:25

21 mar 2012, 10:43

wisnia3006, no to super ze za 3 tyg mozesz urodzic ;D ja teeezzz chce !!!!! aaaaaa zwariuje !! :ico_olaboga:

ww nocy jak spicie na boku tez was cos tak jak by ciagnie i boli ? dziwne do opisania ..

Awatar użytkownika
biniu_s
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1244
Rejestracja: 18 lip 2011, 11:21

21 mar 2012, 10:43

kingoza - juz malutko ci zostalo,
ah wiem ze juz nie duzo ale ja sobie czasem mysle ze nigdy juz nie urodze .. i na zawsze bede z brzuchem :ico_puknij: :ico_haha_01:
hehe, znane to uczucie. Za każdym razem tak miałam. Naprawdę realnie się czuje, że brzuch zostanie na zawsze :-D Dziwne to, ale chyba tak to zaplanowane jest- żeby brzuchatka miała dośc i chciala już urodzic i tyle. Żadne bóle nie straszne ;) hehe
Natura jest cwana :ico_brawa_01:
Ah tak..., no to już wiem czemu mały nie chce tak wyjść :ico_oczko: W następnej ciąży będę marudziła już w 5 miesiącu ciąży to urodzę wcześniej :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
Sylwia
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1917
Rejestracja: 04 kwie 2007, 13:25

21 mar 2012, 10:46

biniu nie musisz w domu podłóg myc albo okien albo może firanki zmienic ?? jak cos zapraszam do siebie to cie ruszy :) kochana
:ico_sorki: :ico_sorki:

[ Dodano: 21-03-2012, 09:47 ]
uparciuszek to Twoje malenstwo :) a w sumie po co ma sie szybko pchac na ten swiat..

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość