ancurek86
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 162
Rejestracja: 31 sie 2011, 19:55

21 mar 2012, 10:47

Sylwia, czasami jak spie na boku to mi jakos tak brzuch zdretwieje, dopiero jak sie przekrece na plecy z bolem nieraz to wraca do normalnosci

Awatar użytkownika
Sylwia
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1917
Rejestracja: 04 kwie 2007, 13:25

21 mar 2012, 10:49

ancurek86, oo tak mi tak samo.. jak zmieniam pozycje ( z trudnością bo kręgosłup pęka) to pomaga na chwile :(

Awatar użytkownika
Asieńka86
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 658
Rejestracja: 02 lis 2011, 17:48

21 mar 2012, 10:55

Witam się i ja :-)
dołączam do niewyspanych :ico_sorki: wczoraj w nocy obudziłam się wyspana o 2 w nocy :ico_puknij: zasnęłam po 5 dopiero.. a dziś budziłam się jak niemowlę- co 1,5-2godziny :ico_zly:
Sylwia powiem Ci szczerze że ja wcale nie dziwię się dzieciaczkom że wychodzić nie chcą.. bo na ten świat powariowany pchać się to masakra :ico_oczko:
wiśnia fajne że ok po wizycie :ico_brawa_01:
a mój mały taki dziś ruchliwy że od 7 rano to chyba tylko z pół godziny spokoju było.. non stop szaleje :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Sajurka
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 128
Rejestracja: 09 sty 2012, 08:31

21 mar 2012, 10:58

Myszka to jest mysl by jechac, dowiedziec sie... ale ze połoza wczesniej ? tzn??
he maz myslał ze jak mam termin na 19 maja, to połoza mnie wczesniej np. tydzien i bede sobie czekac az urodze :-D rozbawił mnie tym.
przyjma mnie jak akcja sie zacznie. Wiem tylko tyle ze tam nie łatwo sie dostac. Jak sa czeste skurcze, rozwarcie ...a tak ponoc odsyłaja...

Syliwa na gg nie ma mnie prawie wogole. Jak tylko musze napisac szybka wiadomosc do kogos to wchodze. A synek pewnie da sobie rade.


Ancurek widze ze obie miałysmy nocke srednia. Tez mnie pobolewa w pachwinach

Wisnia wow urodzic tak duze dziecko ? myslałam ze jak tylko troche ciut powyzej 4 kg to robia cc

moja mała wazy 2 kg. I głowka w doł od miesiaca grubo

Awatar użytkownika
Sylwia
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1917
Rejestracja: 04 kwie 2007, 13:25

21 mar 2012, 10:59

no co racja to racja :)

ide robic kawe bo usnę

Awatar użytkownika
biniu_s
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1244
Rejestracja: 18 lip 2011, 11:21

21 mar 2012, 11:01

biniu nie musisz w domu podłóg myc albo okien albo może firanki zmienic ?? jak cos zapraszam do siebie to cie ruszy :) kochana
:ico_sorki: :ico_sorki:
Wiesz co, ja nie wierze w te cudowne sposoby..., nie oszczędzam się jakoś szczególnie - nigdy tego nie robiłam a widzisz jak mały nie chce wyjść. A są dziewczyny co dbają o siebie a i tak rodzą wcześniej, za wcześnie czasami. To chyba od organizmu zależy, od rozwoju dziecka, sama już nie wiem czym to tłumaczyć.
Mama mnie wczoraj wkurzyła bo stwierdziła, że napewno pomyliłam datę ostatniej miesiączki i stąd teraz jestem już po terminie, ale przecież to niemożliwe, zawsze dokładnie sobie zaznaczałam a po drugie na USG wychodziło do samego końca identycznie - daty porodu się pokrywały.

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

21 mar 2012, 11:04

wisnia - jestem ciekawa ile bedzie wazyla Twoja Karolinka,ja mam wizyte 3 kwietnia i poprosze go,zeby zrobil USG,chociaz on bedzie wolal pewnie po swietach zrobic i da mi wtedy skierowanie na CC.

Ja ci powiem,ze gdyby nie to,ze Zuzia ma uszkodzona raczke,to ja bym to 3 chciala sprobowac urodzic :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: Caly czas mi gdzies ta mysl chodzi po glowie,ze moze gdybym tak ostro przesadzila z robota w 36 TC i wody by odeszly,to moze probowac jesli powiedza,ze Szymon ma 3 kg :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

No tak sie boje tej cesarki,ze nie macie pojecia - ja sobie cenilam zawsze to,ze po porodzie z taka na chodzie bylam i mimo,ze to porod zajebiscie boli,to jak juz dziecko wyskoczy,to nie ma bolu,tylko radosc - a po CC bol dopiero przyjdzie po wszystkim,jak znieczulenie pusci :ico_olaboga:
Ostatnio zmieniony 21 mar 2012, 11:06 przez iw_rybka, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Sylwia
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1917
Rejestracja: 04 kwie 2007, 13:25

21 mar 2012, 11:04

ja tez kube przenosilam.. urodzil sie 6 dni po terminie 40 tc i 6 dzien :P

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

21 mar 2012, 11:07

biniu_s, organizm sam najlepiej wie,kiedy jest ten czas :ico_oczko:

Awatar użytkownika
biniu_s
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1244
Rejestracja: 18 lip 2011, 11:21

21 mar 2012, 11:09

biniu_s, organizm sam najlepiej wie,kiedy jest ten czas :ico_oczko:
Tak właśnie mi się wydaje i to przemęczanie się i katowanie żeby urodzić nie ma chyba sensu.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: KylieTab i 1 gość