Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

21 mar 2012, 22:11

Witam :ico_ciezarowka:

co do Świąt to moja teściowa przygotwuje ja jej pomoge ze względu na to że z nimi mieszkamy. Ciasto napewno bedzie makowiec jakaś baka, sernik poprosze moją mamę zeby mi upiekła bo ona robi najlepszy na swiecie i pewnie jakiś z biszkopta z owocami i galaretką wiecie że już się nie mogę doczekać Świąt bo w tedy dużo jedzenia będzie :ico_wstydzioch:

Ja też szybko zmieniam humory i denerwuje mnie to że męczę się niesamowicie szybko a co najgorsze ze jak idę na spacer to po chwili boli mnie brzuch... ale teraz zawsze przy sobie mam nospę póki co tylko raz skorzystałam z niej najbardziej wkurza mnie mąż bo mówi do mnie ze marudze a to mnie wyprowadza z równowagi :ico_zly: biorę się za czytanie książek o dzieciach bo jakieś tam dostałam od szwagierki...

[ Dodano: 21-03-2012, 21:13 ]
malinowa19, jakie mycie okien :ico_puknij: :ico_olaboga: nie wiesz że w ciązy ta przypadłość przypada mężom!!! absolutnie nie pozwalam umyć okna niech ktoś inny to zrobi.

Wiecie co żeby zajać czymś ręce to kupiłam orzechy laskowe nie łuskane i teraz je wcinam :ico_wstydzioch: bo inaczej to ciągle bym coś jadła :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
malinowa19
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 248
Rejestracja: 13 lut 2012, 15:33

21 mar 2012, 22:30

jakie mycie okien :ico_puknij: :ico_olaboga: nie wiesz że w ciązy ta przypadłość przypada mężom!!! absolutnie nie pozwalam umyć okna niech ktoś inny to zrobi.
:
niestety innej opcji nie ma... w niedziele tylko ma mój wolne... a sami mieszkamy :-) a tak okna juz wyglądają że w kuchni mało co swiatła :ico_haha_01: czuje się na siłach więc powoli umyję :-) mam cały dzień :-)

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

21 mar 2012, 22:56

jakie mycie okien :ico_puknij: :ico_olaboga: nie wiesz że w ciązy ta przypadłość przypada mężom!!! absolutnie nie pozwalam umyć okna niech ktoś inny to zrobi.
Szkoda, że wcześniej nie wydałaś tego zakazu publicznie bo ja już zdążyłam okna pomyć :ico_oczko:
PS. Też bym coś zjadła...tylko ktoś musiałby mi przygotować bo jak robię sama to już na jedzenie nie mam ochoty :ico_noniewiem:

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

21 mar 2012, 23:50

absolutnie nie pozwalam umyć okna niech ktoś inny to zrobi.
i ja u teściowej w poniedziałek myłam okna a jeszcze przed świętami u mnie muszę pomyć a trochę w domu mam :ico_olaboga: ale powiem wam że wolę myć okna od innych prac domowych.
gosia888, chyba to foto co chciałaś pokazać nie wskoczyło :ico_noniewiem:
a ja ją widzę cały czas.

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

22 mar 2012, 00:25

a ja ją widzę cały czas.
Ja nadal nie widzę ale już wrzuciłam w google:) Pysznie wygląda i rzeczywiście szybkie :ico_brawa_01: To może zrobię na weekend :ico_haha_01:

julchik22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1475
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:22

22 mar 2012, 10:18

Malinowa, braciszka za dużo nie noś :ico_nienie:

A mycie okien to indywidualny wybór każdej ciężarnej, ale trzeba mieć jednak świadomość, że ryzyko odklejenia łożyska wtedy jest. Może i rzadko się zdarza, ale zdarza, więc każdy ryzykyje bądź nie ryzykuje na właśną odpowiedzialność...

Ja wczoraj miałam trohce nerwów z zębem - 8 - w końcu został usunięty :ico_sorki:

Jak u Was pogoda? U nas jakoś tak szaro-buro. Młody mi nudzi, a mi się dzisiaj nic kompletnie nie chce, ale muszę się chyba zmobilizować i wyjść z nim na spacer - chociaż na krótko

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

22 mar 2012, 10:21

u nas tez brzydko...ja dzis ostatni dzien nauki...jutro obrona i troche sie stresuje :ico_noniewiem: :ico_olaboga:

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

22 mar 2012, 11:31

że ryzyko odklejenia łożyska wtedy jest.
ale niby dlaczego? Że ręce do góry podnosimy?
.jutro obrona i troche sie stresuje
będzie dobrze zobaczysz :ico_sorki: :ico_sorki:

julchik22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1475
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:22

22 mar 2012, 13:15

Gosia, tak! Właśnie dlatego - tak mi tłumaczył i ginek i położna.

Madleine, powodzonka na obronie! Na pewno świetnie sobie poradzisz! :ico_sorki:

U nas troche się rozpogodziło i na spacerku było miło :-) Teraz Dawiś śpi, a ja biorę się za ogarnianko mieszkania...żeby mi się chciało jak mi się nie chce... :ico_wstydzioch:

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

22 mar 2012, 13:26

a ja pierwszy raz w życiu robię placek po węgiersku - znaczy ten sos. Ciekawe co wyjdzie :ico_noniewiem:

[ Dodano: 22-03-2012, 12:27 ]
Gosia, tak! Właśnie dlatego - tak mi tłumaczył i ginek i położna.
ja wysoka jestem wysoko rąk nie muszę zadzierać :ico_haha_01: gorzej z wieszaniem firanek będzie.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość