Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

22 mar 2012, 22:00

Mamusia28, o kurcze to niedobrze - odpoczywaj w takim razie !!

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

22 mar 2012, 22:26

Mamusia28, jejku...odpoczywaj, leż i zaciskaj nogi :ico_sorki: Jeszcze macie dużo czasu. Trzymam kciuki :ico_sorki:

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

22 mar 2012, 23:03

macie wklęsły czy wypukły? czy na równo z brzuszkiem :ico_noniewiem:
ja mam wklęsły ale nie taki jak normalnie, bardziej rozciągnięty i lada chwila będzie równo z brzuchem
przemywam Jej dziś wyciągiem z czarnej herbaty
kropli żadnych nie znam ale rumianek na ropiejące oczy pomaga tylko trzeba ostrożnie bo lubi uczulać
Dostalam skurcze, rozwarcie na 1,5 cm i skrocona szyjka 17 mm.
o kurde :ico_olaboga: leż dużo i wypoczywaj :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

22 mar 2012, 23:04

mam pytanie, jak u Was jest z pępkiem w czasie ciąży? macie wklęsły czy wypukły? czy na równo z brzuszkiem
moj sie robi wypukły :-)

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

22 mar 2012, 23:34

a moje dziecko obowiązkowo koło 22-23 kopie :ico_haha_01:
To była miła rzecz odnośnie ciąży a z mniej miłych straszne mam hemoroidy :ico_placzek: czopki posterisan używam od 2 tygodni raz lepiej raz gorzej teraz gorzej. Boję się porodu przez nie bo właśnie po pierwszym porodzie mi się zrobiły :ico_placzek: a teraz już w ciąży mam to co dopiero się zrobi przy porodzie? :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

23 mar 2012, 12:46

Witam brzuchatki :ico_ciezarowka:

Madleine kopas w dupas na szczeście :509:

Gosia u mnie mała daje czadu tak koło 23:30 i ostatnio wariowała do 1 nie raz bolą te jej wygibasy :ico_szoking:

Mamusia28 o jej zaciskaj nogi mocno i leż leż i leż najważniejsze dziecko teraz strachu to nieźle musiałaś się najesć :ico_chory: teraz już tylko dobrze będzie.

Mój pępek nie jest wypukły nie jest wklęśnięty ani na równo to znaczy jest inny niz był trochę wklęsły ale blisko mu do wyrównania sądze że nie zrobi się nawet równy ze względu na mój tłuszczyk na bebzonie :-D

Toska współczuje ropiących oczek moja siostrzenica też przez to przechodziła i na pewno siostra przemywała solą fizjologiczną ale jakieś krople od lekarza też dostała ale nie wiem jakie :ico_noniewiem:

ja puszczam brzuszkowi memu kołysanki codziennie po 2-3 razy :) ciekawa jestem czy " brzuszkowa :ico_noniewiem: po narodzinach też dziecko będą uspokajać ze względu na "pamięć póki co to kopniaki dostaje :-D

ktosiek
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 21
Rejestracja: 05 lut 2012, 09:59

23 mar 2012, 12:59

Witam po przerwie

Oj u nas tez nieciekawie ,5 tydzien chorobska ,najpierw maly angine zalapal a teraz przyplontala sie szkarlatyna :( .
Ja tez mialam poczatek anginy ale chodzilam na zabiegi do laryngologa ,plukali mi gardlo zeby te bakterie wykurzyc i sie udalo ale za to teraz mam taki katar ze na oczy nie widze .

Mam dosc swojego lozka,domu najchetniej bym z tad uciekla np.do Sopotu :) do tego od 4 tyg auto stoi na warsztacie bo tez sie popsulo buuuuuuuuuuuuuuu ,mowie wam ,masakra.

Pozdrawiam .

julchik22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1475
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:22

23 mar 2012, 13:16

Mamusia, leż, leż, leż oszczędzaj się! Bidulka, pewnie nieźle się wystraszyłaś! :ico_szoking: Ale już wszystko będzie dobrze! :ico_sorki:

Ktosiek, wytrwałości! :ico_sorki:

Gosia, podobno hemoroidy w ciąży to normalne, mi w poprzedniej delikatnie wychodziły. Wiem, to może zabrzmieć drastycznie, ale pomaga częste podmywanie się zimną wodą.

Madleine, Ty pewnie wieczorkiem się pojawisz :-) No ale zajrzyj odebrać gratulacje :ico_oczko:

Kasiala, fajnie robisz z puszczaniem kołysanek. Mój Dawiś po urodzeniu rozpoznawał tą muzykę, którą puszczałam mu gdy był w brzuszku i się przy niej wyciszał i uśmiechał :-)

Kurcze, Dziewczyny, a ja się zastanawiam kiedy w końcu poczuję ruchy :ico_olaboga: Już się troche martwię, że jeszcze nie czuję no i boję się czy Dzisdzią wszystko ok :ico_noniewiem:
Strasznie mnie dziś boli głowa, w sumie od wczoraj boli :ico_placzek:

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

23 mar 2012, 13:36

ale pomaga częste podmywanie się zimną wodą.
po porodzie mi położna mówiła i rzeczywiście była ulga. Ale to taka krótko trwała ja chce je podleczyć by przy porodzie masakry nie było.
Mój pępek nie jest wypukły nie jest wklęśnięty ani na równo to znaczy jest inny niz był trochę wklęsły ale blisko mu do wyrównania
no to coś takiej jak ja :ico_haha_01:

ktosiek, taka ładna pogoda a wy chorujecie :ico_olaboga: zdrówka :ico_sorki:

a mi jeszcze tak średnio co drugi dzień krew z nosa leci :ico_zly:

Mamusia28
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 933
Rejestracja: 03 cze 2011, 14:37

23 mar 2012, 16:12

Nogi zaciskam ale dalej sie boje.Na kazdy ruch trzeba uwaazac. jestem w okropnym stanie psychicznym. boje sie bardzo:( odliczam kazdy dzien jaki mam za soba- bo teraz kazdy dzien i tydzien sie liczy . tak wogole to bede miala na 100% dziewczynke:) Najbardziej boje sie chodzic po schodzach. znacie kogos kto mial szew i udalo mu sie?

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Google [Bot] i 1 gość