patrycja_g
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 878
Rejestracja: 02 wrz 2010, 08:18

23 mar 2012, 22:16

To Filipa też do klubu dopiszemy
ale że ktorego? :ico_haha_01:

pasuje ten o przypadkach medycznych bo tu jstmy na rowni, w ofiarach losu mam pierwszensto. Tak sobi ostatnio myslalam i od zawsze chodza za mna jakies dziwne przypadki. Raz w pracy wylecial mi z szafki plyn do myia naczyn lecial, lecial odbil sie od ziemi w pionie, tak ze plyn trysnal i wlecial mi prosto do oka :ico_noniewiem: a kilka dni temu kroilam ogorka konserwowego na plasterki a on byl pusty w srodku jak trysnelo calym sokiem prosto w oko woda chyba w ilosci wiekszej niz bylo w calym sloiku to godzine go otwiera nie moglam

Chcecie si ze mna jeszcze zadawac? :ico_haha_01:

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

23 mar 2012, 22:30

czesc

jestesmy w domu, zasiadlam do komputera zeby cos napisac, ale slysze ze Tolka sie przebudzila i chyba bedzie zaraz mnie wolac :ico_olaboga:

matko Aniu, mnie tez chyba wszyscy by slyszeli jakbym zobaczyla zaskronca :ico_noniewiem:

Partycja dobrze, ze wiadomo skad ta wysypka

lece, moze jeszez zajrze

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

23 mar 2012, 22:53

To Filipa też do klubu dopiszemy
ale że ktorego? :ico_haha_01:

pasuje ten o przypadkach medycznych bo tu jstmy na rowni,
Tak, tylko ten miałam na myśli bo wysypka przy tym leku to szansa 1/100 pacjentów. Do pozostałych klubów Filip nie pasuje-wypadki które miewa to takie jak mają maluchy więc nic dziwnego. Ten do zdołowanych-Filip raczej doła nie miewa ale gdyby co to przyjadę z młodym to go rozbawi, bo ten śmieje się cały czas.
Chcecie si ze mna jeszcze zadawac? :ico_haha_01:
Ja tam chcę, mi to nie przeszkadza, najwyżej też zapisze się to tego 3 klubu z Tobą i Koroneczką :ico_haha_01: A z drugiej strony to może Tobie się poprawi bo kto z kim przystaje.....

Emilia, witajcie w domu.

Już miałam się iść myć ale mały się przebudził i teraz śpi trochę niespokojnie więc muszę zaczekać aż D wróci.

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

24 mar 2012, 00:16

Hejo hej!!

Cały dzień miałam w planach zajrzeć, ale niestety nie wydało.... byłam w mieście, potem porządki na ogrodzie, znajomi popołudniu przejechali z dziećmi to grilla zrobiliśmy ( tak, tak sezon grillowy oficjalnie uważam za otwarty :ico_oczko: ), a wieczorem brat K na masaż przyjechał z żoną, zobaczył grilla, to pojechał do sklepu po piwo i kazał rozpalać :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Maksio w nocy marudził, podchodziłam co chwilę, nic nie pomagało, więc w końcu go na ręce wzięłam, patrzę a on przesikany pod sam pas :ico_olaboga: A kupiliśmy ostatnio Huggisy bo fajna cena była- pieniądze wyrzucone w błoto, Młody wczoraj się przesikał, a codziennie wstaje z mokrymi body po bokach- niefajne te pieluchy :ico_nienie:

Murchinson, no właśnie dzieciaczki się urodziły 37 tydzien i 3 dzień, ale mama zagadała i ma :ico_haha_01: dobrze, bo to spory koszt! Fajnie, że Mati już tak chodzi :-) Mi też mówią , że za wcześnie go za rączki prowadzam, że nóżki mu się wykrzywią- ale to dziecko samo wie kiedy wstać, skoro chce znaczy kręgosłup już jest na tyle stabilny, że jest na to gotów. Inaczej z chodzikami :ico_noniewiem:

Aniu, ja bym naprawdę zawału dostała gdybym takie stworzenie u siebie dojrzała :ico_olaboga: Mi tam wystarczyła myszka :ico_sorki: Dobrze, że u Milenki to tylko przeziębinie. Maksio dziś cały dzięń spędził na dworze, jak spał we wóżku przykryty kocem obudził się cały zimny, mam nadzieję, że się nie przeziębił :ico_sorki:

Patrycja , jak tam gorączka Filipka i ząbki?? U nas poza 1kami nic się nie szykuje! :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: Oprócz marudzenia czasami!

Emilia, fajnie, że już w domu!

A mój Mały kaskader dzisiaj twarzą zarył prosto w usypaną świeżo ziemię. Przed drzwami tarasowymi mieliśmy taki rowek wykopany, żeby fundamenty pomalować taką specjalną farbą, cały dom wkoło ma taki rów. Dzisiaj K go zasypał przed tymi drzwami. Siedzieliśmy na dworze, Maksio bawił się w salonie, nagle patrzymy a on leci w tą świeżo usypaną ziemię :ico_olaboga: :ico_olaboga:Sobie chciał do nas przyjść a my akurat byliśmy zajęci czym innym. Oczywiście twarzą w przód. Nawet nie chcę myśleć co by było gdyby ten rów tam był. Nawet się nie przestraszył, zdziwił tylko, że ziemia taka niedobra :ico_haha_01: Był tak słodko cały umorusany, jak malutki kominiarz :ico_oczko:

Lece spać, bo jutro porządków ogródkowych ciąg dalszy, a jest co robić :ico_sorki:

[ Dodano: 23-03-2012, 23:19 ]
A zdjęcia Maksia może w niedzielę, obiecuję :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

24 mar 2012, 09:35

czesc
ale to dziecko samo wie kiedy wstać, skoro chce znaczy kręgosłup już jest na tyle stabilny, że jest na to gotów.
jestem tego samego zdania
Maksio dziś cały dzięń spędził na dworze,
zazdroszcze Wam tego domku :ico_wstydzioch: grill, caly dzien na swiezym powietrzu, ogrodeczek mmmmm
dobrze, ze Maksiowi nic sie nie stalo :ico_sorki:

u nas dzis pieknie sie zapowiada

ide cos sprzatnac i pomyslec o obiedzie trzeba :ico_oczko:
no i jeszcze ciacho z bloga zrobie, widzialyscie ta tarte zadvocatem i bita smietana?? slinka cieknie -heheh to tak w ramach odchudzania :ico_oczko:

milego dnia

[ Dodano: 24-03-2012, 09:12 ]
komu :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: ???

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

24 mar 2012, 11:07

hej

póki co jestem
nie wiem czy czasem nie obowiązuje miesięczny okres wypowiedzenia skoro jeszcze nie wyłączyli :ico_noniewiem: baba w orange nie wiedziała, a ja nie wiem gdzie umowa jest,muszę poszukać i przeczytać :ico_sorki:

mała w nocy znowu do bani,choć już mniej kaszle i mniej marudzi,teraz sobie śpi bo po 5 już pobudkę zrobiła :-/
A kupiliśmy ostatnio Huggisy bo fajna cena była- pieniądze wyrzucone w błoto, Młody wczoraj się przesikał, a codziennie wstaje z mokrymi body po bokach- niefajne te pieluchy :ico_nienie:
u nas nie przeciekały ani u Hani ani u Milenki jak kupowałam ze 2 czy 3 paczki :ico_sorki:


jakoś się skupić na niczym nie mogę z tego niewyspania,ale nie zasnę bo próbowałam to Milenka się wierci i tak latam więc sobie daruję,najwyżej znowu o 21 pójdę spać jak wczoraj :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Mariola_Larose
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 571
Rejestracja: 03 lis 2010, 20:15

24 mar 2012, 14:56

Koroneczka napisał/a:
Maksio dziś cały dzięń spędził na dworze,

zazdroszcze Wam tego domku :ico_wstydzioch: grill, caly dzien na swiezym powietrzu, ogrodeczek mmmmm
muszę się dołączyć też mi sie domek marzy :ico_haha_01:
A kupiliśmy ostatnio Huggisy bo fajna cena była- pieniądze wyrzucone w błoto,
u mnie tylko pampersy nie przeciekają więc innych nie kupuję
jakoś się skupić na niczym nie mogę z tego niewyspania,ale nie zasnę bo próbowałam to Milenka się wierci i tak latam więc sobie daruję,najwyżej znowu o 21 pójdę spać jak wczoraj :ico_noniewiem:
współczuję ja ostatnio też 21-22 śpie jak zabita a mały dalej co godzinę lub 2 się budzi i wstaje już na dobre o 5-6

pogoda piękna u nas więc pewnie trochę na dworze posiedzimy

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

24 mar 2012, 15:07

Witam sobotnio,

byliśmy na tych targach butów. Kolejka kilometrowa ale koleżanka pojechała wcześniej i zajęła nam miejsce i kupiliśmy małemu sandałki za 50% :ico_brawa_01:
W drodze powrotnej młody usnął i śpi już 2h.
Murchinson, no właśnie dzieciaczki się urodziły 37 tydzien i 3 dzień, ale mama zagadała i ma :ico_haha_01: dobrze, bo to spory koszt!
W szpitalu w którym rodziłam mieliby wpisane wcześniaki (ale wiadomo co szpital to obyczaj). Pamiętam, że pediatra na obchodzie mówiła, że gdyby maluchy (akurat wszystkie 3 byłyśmy z jednego dnia porodu) urodziły się 1 a nie 2 to miałyby tak wpisane niezależnie czy wykazywałaby cechy wcześniacze. Koszty spore-my szczepiliśmy małego na pneumo, w maju 3 dawka-a u brata to jeszcze podwójnie. A wiesz, na forum będą jesienią bliźniaki.
ale to dziecko samo wie kiedy wstać, skoro chce znaczy kręgosłup już jest na tyle stabilny, że jest na to gotów.
jestem tego samego zdania
Też tak uważam, nic na siłę wszystko swoim (dziecka) czasie i tępię.
Emilia, a jak Tosia- śmiga na 4 czy nie raczkuje?
zazdroszcze Wam tego domku :ico_wstydzioch: grill, caly dzien na swiezym powietrzu, ogrodeczek mmmmm
Ja też. No ale może za jakiś czas obie będziemy miały własne domy i ogródek :ico_noniewiem:
komu :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: ???
Ja chętnie. A na ciasto zaraz zerknę.
póki co jestem
nie wiem czy czasem nie obowiązuje miesięczny okres wypowiedzenia skoro jeszcze nie wyłączyli :ico_noniewiem:
Nasi znajomi mieli kiedyś neostarde i z niej zrezygnowali ale mimo miesięcznego wypowiedzenia internet odłączyli im prawie 4 m-ce później. Nie płacili za te "ekstra"miesiące, tylko za ten 1 m-ca wypowiedzenia.

patrycja_g
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 878
Rejestracja: 02 wrz 2010, 08:18

24 mar 2012, 15:49

aniawlkp86, no to witaj :ico_haha_01:

A ja tam kupuje pieluchy z biedronki i Filip nigdy nie mial zadnych problemow z przeciekaniem, odparzeniem itp. Na poczatku nosil tylko pampersy ale nie widz roznicy, a skoro nie widac roznicy...

Murchinson, :ico_brawa_01: , to ile w sumie kosztowaly? Ja tez musze sie wybrac po jakies dla Filipa ogladalam ostatnio gazetke z daichmanna ale nic specjalnego

Ja dzis mialam rozdanie dyplomow i pojchalam z Filipem. Cala moja grupa zawsze o niego wypytuje wiec zrobilam im niespodzianke. I na poczatku tak go wszyscy obelgli ze biedny sie rozplakal ale zaraz go przekupilam flipsami i pozniej juz do kazdego podchodzil i sam zaczepial. Do kazdego na rece poszedl, a jaki fajny catering nam pozniej zrobili. Filip mimo iz zjadl w domu sniadanie a przed samym wyjsciem jeszcze i drugie to zjadl tam wedline, kurczaka, marchew baby i lososia a o ziemniakach bym zapomniala :ico_oczko:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

24 mar 2012, 21:24

Murchinson, :ico_brawa_01: , to ile w sumie kosztowaly?
Ze 149zł (w ich sklepie internetowym bo w stacjonarnych 169) zapłaciłam 75zł, całe ze skóry.
Z daichmanna to zobacz na ich stronie bo w gazetce to nie cała kolekcja. My tam kupilismy te które teraz ma.
Filip mimo iz zjadl w domu sniadanie a przed samym wyjsciem jeszcze i drugie to zjadl tam wedline, kurczaka, marchew baby i lososia a o ziemniakach bym zapomniala :ico_oczko:
Chłopak musi sobie pojeść by mieć siłę na zabawę :ico_oczko:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość