Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

25 mar 2012, 09:49

Heja

U nas też pogoda zapowiada się całkiem fajna. Właśnie zbieramy się na spacer z rodzicami a potem zobaczymy co dalej :-)

Gabi Ja mam nosidelko po Emilce kupowane 5 lat temu także nie mam pojęcia ile teraz kosztuje.

Nic uciekam. Miłej niedzieli :-D :-D

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

25 mar 2012, 12:19

Hej

My juz po obiedzie.Skonczy sie F1 i zbieramy sie na spacer do chorzowskiego parku. Zobaczymy czy Zoo w calosci czynne jest i nastepnym razem tam wpadniemy :-)

Gabi, z przesylka wyszlo mnie nosidelko 111zl ;-)
Te co pokazalam jest firmy Womar, model Zaffiro.
Podesle linka na PW ;-)

Kasiaa25
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 17
Rejestracja: 14 mar 2012, 14:04

25 mar 2012, 13:42

dziewczyny nie dam rady WAs nadrobić, przepraszam :ico_wstydzioch:
cierpie na chroniczny brak czasu a moje dzieci są takie złosliwe ze nie mogę skorzystać z komputera w spokoju,

w piątek odpadł nam pępek :) nareszcie

i chodzimy na spacerki, wczoraj nawet 2 godzinki ale dzisiaj tak wieje ze ja byłam chwile na dworze a czuje ze mnie przewiało, lepiej dzis sobie odpuscimy

doradźcie: do chrztu rożek czy sukieneczka i pelerynka/płaszczyk??

ale Wam zazdroszcze: McDonald w oklicy, park chorzowski... a ja musze sie bez tego obyć bo troche za daleko :(

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

25 mar 2012, 14:04

Kasiaa25, mnie się strasznie podobają sukieneczki do chrztu :-) a rozkow, becikow itp strasznie nie lubie. No ale to moje zdanie :ico_oczko:

Jesteśmy po pierwszym spacerku. Wcinamy właśnie obiad, docycam małego i lecimy dalej :-)

Kasiaa25
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 17
Rejestracja: 14 mar 2012, 14:04

25 mar 2012, 15:13

ja własnie myślałam o sukieneczce i jakimś płaszczyku bo pogoda rózna moze być ale chrzestna boi sie trzymać dziecko, w rozku byloby jej wygodniej i teraz jestemw kropce ale chyba nie bede sluchac nikogo tylko zrobie po swojemu u kupie sukieneczke

agasio
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 687
Rejestracja: 05 lip 2011, 18:00

25 mar 2012, 16:44

Mad- dzieki za linka, ten gorset bardzo mi sie podoba:0
doradźcie: do chrztu rożek czy sukieneczka i pelerynka/płaszczyk??
mi sie tez rożki nie podobaja, a kiedy chrzcicie?

[ Dodano: 25-03-2012, 16:44 ]
U nas dziś ze spaceru nici, wieje stsznie;(

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

25 mar 2012, 21:39

Witam!
Dziewczyny widze, że rozglądacie się za nosidelkiem takim jak Mad zamówiła.
Ja mam identyczne i Adrian był w nim tylko raz, jakoś tak nie miałam okazji go używać. Może ma któraś ochote to odsprzedam :ico_sorki: za nie duże pieniążki. Jest dokładnie takie jak pokazywała Mad tylko w kolorze jaskrawo zielonym :ico_sorki:

dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

25 mar 2012, 22:35

witam

jestem padnięta po dzisiejszym dniu...Patryk pospał dziś tylko z godzinkę, ale z bujaniem...a tak to cały czas na rękach i przy piersi...nie wiem co mu jest...i tak mamy już od jakiegoś czasu... :ico_placzek:

dziś u nad była też wstrętna pogoda, wiał bardzo silny i lodowaty wiatr :ico_zly:

buziaki

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

26 mar 2012, 09:00

I ja się melduje z rana z :ico_kawa:

U nas nocka też ok. Już się przyzwyczaiłam do 3 pobudek w nocy :-) dzisiaj o 5 Borys zrobił mi festiwal usmiechow :-) ale był taki uroczy że od razu mi się spać odechcialo :-)

Pochmurzone dzisiaj jest u nas :ico_noniewiem: mam nadzieję że nie będzie padać bo idę z dzieciakami na zaległe imieniny.

dzwoneczku kurcze, to niefajnie. A próbowałas podać Patrykowi sztuczne mleko?
ika Wszystkiego Najlepszego :ico_prezent:

Hmmm eski, nostromo,ewelinki dawno nie było, ciekawe co u nich :ico_noniewiem:

Kasiaa25
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 17
Rejestracja: 14 mar 2012, 14:04

26 mar 2012, 09:44

witam z rana, z zimną już :ico_kawa: ostatnio zaczynam pić gorąca a koncze zimną

chrzest mamy zamówiony na poniedziałek wielkanocny i z doświadczenia wiem ze wtedy róznie moze być z pogodą,

a ja mam dzisiaj nerwa bo maz miał wziąc wolny dzien i miałam sie na wieksze zakupy wybrac a tu wczoraj szef dzwoni ze nie ma szans, ze dopiero we wtorek ale juz sie nie napalam bo nie zdziwie sie jak z jutra tez nic nie wyjdzie, a koniecznie musze jechac na zakupy bo do chrzcin juz niewiele czasu zostało :ico_olaboga:

u nas dzisiaj paskudnie, dobrze ze nie pada tylko chwilami lekko mży, ze spacerku dzisiaj napewno nici bo za zimno, bardziej zimowo niz wiosennie

Aga26, my też mamy 3 pobudki, zazwyczaj przed 24, 3 i 5-6, najgorzej jak trzeba w nocy pieluche zmienić bo wtedy juz na godzine nawet dwie nici ze spania

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości