dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

26 mar 2012, 23:01

myszko Dawid zakochany w bracie, jak dotąd nie pokazał swojej zazdrości...ani o brata ani o mamę :ico_oczko: bardzo czule sie o nim wypowiada, caluje go, głaszcze , przytula...jest zuchem! :-D

[ Dodano: 26-03-2012, 23:02 ]
a jak z kupami?
_________________
odkąd musimy porzyjmoweać żelazo raz na trzy dni...i to czesto z pomoca czopka...wczesniej kilka razy dziennie, prawie po każdym karmieniu az po pachy zawsze

Awatar użytkownika
Myszka_
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3255
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:25

27 mar 2012, 08:28

Dzień Dobry,
witam z dobrą kawą (choc ja nie piję, a mam smaka)
Obrazek
padam na twarz Damian obudził się przed 6, zaczęło go kaszleci tak go męczyło aż się zbudził i oczywiście spac już nie poszedł...
myszko Dawid zakochany w bracie, jak dotąd nie pokazał swojej zazdrości...ani o brata ani o mamę :ico_oczko: bardzo czule sie o nim wypowiada, caluje go, głaszcze , przytula...jest zuchem! :-D
Super, ciekawa jestem i boje się zarazem jak ten mój Starszak zareaguje na dzidzię :ico_olaboga:

Miałam nadzieję, że Biniu już się rozkręca i Rybcia nam tu cosik o tym napisała, ale chyba Iwonka jeszcze zajęta lub bez wieści :ico_oczko:

chyba sie na chwile położę :ico_noniewiem:

evvelka
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 673
Rejestracja: 20 wrz 2011, 06:34

27 mar 2012, 09:02

HEj

Przyszłam sie [rzywitać i poki co nie wiem co pisac, wiec nie pisze:P

Awatar użytkownika
Brodzikowa
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 313
Rejestracja: 28 sty 2011, 01:02

27 mar 2012, 09:05

hejka babeczki:*

Jak tam Nasza BINIUS??--urodzila???

U Nas ostatnio ciezko Stefek zazdrosny o Ziemka:( :ico_noniewiem: i czesto placze i zlosci sie...

Dzis chyba w domku zostane bo wiatr wieje ze szok... :ico_szoking:

Laseczki kiedy Wasze Dzieci beda miec Imieniki bo chcialam daty wpisac do LISTY na tym 2 WĄTKU

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

27 mar 2012, 09:49

witam!!!
mieszkanie prawie wysprzatae na picus glancus a teraz czeka mnie przygotowanie do urodzin zuzi. miala byc mala imprezka ale i tak wyszlo 15 osob.

no i nastepna wiadomosc. wlasnie dostalam smsa od kingozy. jest w szpitalu. ma juz 3 cm rozwarcia i jutro rodzi. ale cos mi sie wydaje ze moze dzis bedzie z nami nastepny dzidzius

Awatar użytkownika
Myszka_
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3255
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:25

27 mar 2012, 09:51

U Nas ostatnio ciezko Stefek zazdrosny o Ziemka:( :ico_noniewiem: i czesto placze i zlosci sie...
Kurcze trzymaj się, biedny Stefcio, mały jeszcze i ciężko ma to ogarnąc, ale będzie lepiej...
Najtrudniejsze początki :ico_pocieszyciel:
Przyszłam sie [rzywitać
witaj :-D

[ Dodano: 27-03-2012, 09:52 ]
dostalam smsa od kingozy. jest w szpitalu. ma juz 3 cm rozwarcia i jutro rodzi. ale cos mi sie wydaje ze moze dzis bedzie z nami nastepny dzidzius
no to zaciskam kciuki, może razem z Biniu się wezmą zbiora i będziemy miec parkę za jednym zamachem :-D :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

[ Dodano: 27-03-2012, 09:53 ]
mieszkanie prawie wysprzatae na picus glancus a teraz czeka mnie przygotowanie do urodzin zuzi. miala byc mala imprezka ale i tak wyszlo 15 osob
no to brawo, ale szalejesz z porządkami, a my z remontem nadal w d....
ciężko się dogadac :ico_zly:

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

27 mar 2012, 09:56

no to brawo, ale szalejesz z porządkami, a my z remontem nadal w d....
ja musialam pogonic meza bo swieta i w sobote urodziny malej i goscie nie beda siedziec w tym balaganie. ale i tak jeszcze naklejka nie przyszla. pokaze wam zdjecia jak juz wszystko bedzie gotowe.

a co do magnezu to nie wiedzialam. ja biore raz dziennie ale jeszcze tydz i odstawie.

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

27 mar 2012, 09:58

Hej!


Wow, trzymamy wiec kciukasy za Biniu i Kingoze&&&&&&&&&&&&&& ale byloby fajnie gdyby w ten sam dzien urodzily :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Wisnia, szacun za te urodziny... ja bym sobie pewnie odpuscila :ico_noniewiem:

a ja mam dzis wizyte u nastepnej poloznej, tej dla kobiet ze strachem porodowym... I tak mi slabo od rana, i mdli mnie... ze nie wiem jak sie zbiore....

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

27 mar 2012, 10:19

dzwoneczek82, ja mam do Nan uprzedzenia,bo jedno i drugie Nan-u nie tolerowalo,ale wiem,ze bebilon i enfamil czy jakos tak bylo na klopoty brzuszkowe :ico_sorki: Zapytaj w aptece :ico_sorki:
padam na twarz Damian obudził się przed 6
- a moja Zuzia o 23 i do 1 w nocy lezala ze mna w lozku i bawila sie,jak maz ja probowal do jej lozka odstawic,to wyla,wiec sie biedak poddal,wzial swojego jaska i poszedl spac do drugiego pokoju,a ja musialam z ta mala wiercipieta spac - z nia i jej nogami na swoich cyckach :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:
ale chyba Iwonka jeszcze zajęta lub bez wieści :ico_oczko:
- wiesci mam,tylko spalam do 9.30 :-D

Biniu rodzi,tzn przebili jej pecherz,skurcze sa ale slabe,aczkolwiek juz cos sie dzieje. Bez wod,to juz dlugi jej trzymac nie moga i mysle,niedlugo dostaniemy dobre wiesci
ma juz 3 cm rozwarcia i jutro rodzi
- wow,super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
a ja mam dzis wizyte u nastepnej poloznej, tej dla kobiet ze strachem porodowym...
- hehe,nie wiedzialam,ze takowe sa :ico_oczko: w sensie polozne :ico_oczko:

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

27 mar 2012, 10:47

ale super wiesci od rana
moze juz dzisiaj bedziemy miec dwójkę?
a jak jedno to tez dobrze

ja w sobote i niedziele robie ur majki
ma w czwartek ale nie bede w czwartek robic
najgorsze jest to że ona sie ur w ur mojej teściowej i ona chce koniecznie razem z nią obchodzić
ja tego nie rozumiem że taka stara baba obchodzi ur
albo imieniny albo urodziny nie?
ileż można??????
i ciagle prezenty
kogo na to stac

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość