Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

27 mar 2012, 10:43

No to macie te obiecane :ico_wstydzioch: zapomniałam, ostatnio o wszystkim zapominam :ico_wstydzioch:

Moje Maksinkowe minki :-)
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Nio, to chyba tyle :-)

U nas dziś chłodno, wieje, mimo, że termometr pokazuje 15 stopni!
Na obiad buraczkowa z wczoraj i pulpeciki w sosie koperkowym dla mnie i Maksia!

Murchinson, jak tam nauka raczkowania idzie :ico_brawa_01: pomysł ze żłobkiem bardzo fajny zwłaszcza, że chcesz wrócić do pracy. U nas jets taki jeden gdzie można zostawić dziecko nawet na 2 godziny 6 czy 7 zł na godzinę się płaci.

Emilia, ale piękne fotki :ico_brawa_01: Tosinka śliczna, te dwa ostatnie zdjęcia są śliczne :ico_brawa_01: zdrówka dla Ciebie :ico_sorki:

Aniu, zdrówka dla Hani, i dla Ciebie. Dawno nie robiłam kapuśniaczku ze słodkiej kapusty, poczekam na młodą kapustę :-)

Mariola, ale ma stopę ten Twój igorek. Na Maksia rozmiar 19 jeszcze troszkę duży.

Maksiol śpi, już przerzucił się ładnie na nowy czas, nie miał z tym problemu wcale.
A ja czekam w domku bo kurier ma przynieść paczkę z USA od teściówki :ico_brawa_01:

[ Dodano: 27-03-2012, 10:45 ]
te dwa ostatnie zdjęcia są śliczne :ico_brawa_01:
Tzn te dwa gdzie Tosia ma zbliżenie na buźkę :-)

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

27 mar 2012, 10:53

dziekuje dziewczyny :ico_wstydzioch:
Murchinson, tak, nasz maly fotograf nam robil zdjecie - baredzo lubi i ma juz na swoim koncie kilka mistrzowskich zdjec :ico_oczko:

Koroneczka, Maksiol super, duzy chlopczyk i coraz bardziej podobny do Ciebie, na trzecim zdjeciu wyglada jak kurczaczek :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

27 mar 2012, 10:57

Aaaa i zapomniałam Wam pisać. W piątek byłam z Młodym w przychodni bo przejeżdżałam akurat i chciałam go zważyć. Waży 8900g- wreszcie przybrał :ico_brawa_01: ale naprawdę ostatnio ma apetyt i wszystko zjada z chęcia.

Emilia, a jak u Tosi z obiadkami??

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

27 mar 2012, 11:01

No to macie te obiecane :ico_wstydzioch: zapomniałam, ostatnio o wszystkim zapominam :ico_wstydzioch:
Skleroza nie boli :ico_oczko: ...Maksio na każdym zdjęciu inny, a fryz ma zabójczy.
pulpeciki w sosie koperkowym dla mnie i Maksia!
Mi zostały z wczoraj.
Murchinson, jak tam nauka raczkowania idzie :ico_brawa_01:
Powoli. Na razie wyrżnął głową o podłogę ale bez ryku tylko się śmiał i podnosi się dalej. On to kombinuje jak wstać bez podciągania się. No i tak najpierw na cztery do raczkowania , potem klęczy i powoli wstaje do góry i leci w przód i tak w kółko. Ale ma radochę z tego. No i jak chce coś dosięgnąć to też na 4 ląduje.
Na Maksia rozmiar 19 jeszcze troszkę duży.
U nas to zależy z jakiej firmy.
te dwa ostatnie zdjęcia są śliczne :ico_brawa_01:
Tzn te dwa gdzie Tosia ma zbliżenie na buźkę :-)
Ja prawie cały czas się na nie patrzę :ico_wstydzioch:

[ Dodano: 27-03-2012, 11:04 ]
Waży 8900g-
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Murchinson, tak, nasz maly fotograf nam robil zdjecie - baredzo lubi i ma juz na swoim koncie kilka mistrzowskich zdjec :ico_oczko:
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Mateusz za to lubi pozować :ico_oczko:

[ Dodano: 27-03-2012, 11:06 ]
A, Koroneczka, Maksia chyba lubi swój bolid?

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

27 mar 2012, 11:10

A, Koroneczka, Maksia chyba lubi swój bolid?
lubi lubi :-)
Powoli. Na razie wyrżnął głową o podłogę ale bez ryku tylko się śmiał i podnosi się dalej. On to kombinuje jak wstać bez podciągania się. No i tak najpierw na cztery do raczkowania , potem klęczy i powoli wstaje do góry i leci w przód i tak w kółko. Ale ma radochę z tego. No i jak chce coś dosięgnąć to też na 4 ląduje.
hehe, Maksio też się podnosi na klęczki i skacze w przód hehe
Mateusz za to lubi pozować :ico_oczko:
A Maksio dopiero ostatnio nauczył się uśmiechać do zdjęcia, bo tak to buzia uchachana cały dzień, a jak już do zdjęcia przychodziło, patrzył jak szpak w telewizor i wielkie zdziwienie udawał :-)

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

27 mar 2012, 11:20

hehe, Maksio też się podnosi na klęczki i skacze w przód hehe
:ico_haha_01: żabka mała
A Maksio dopiero ostatnio nauczył się uśmiechać do zdjęcia
:ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

27 mar 2012, 11:28

emilia7895, Koroneczka, cudne dzieciaczki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: też się sporo zmieniły od ostatniego razu :-D

emilia7895 zdrówka dla ciebie :ico_sorki:

Murchinson dzięki :ico_sorki: ja w sumie mam się lepiej,tylko trochę nos zapchany,ale da się wytrzymać :ico_oczko: a z czym masz problem w imageshacku? ze żłobkiem bardzo fajny pomysł :-)
A ja czekam w domku bo kurier ma przynieść paczkę z USA od teściówki :ico_brawa_01:
kolejna paczka :ico_brawa_01: ty to masz dobrze :-D
Waży 8900g- wreszcie przybrał :ico_brawa_01:
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
ja zważę małą jak wyzdrowieje całkiem i przejdę się do bratowej na wagę :ico_noniewiem:
Maksio na każdym zdjęciu inny,
zgadza się,jakby nie on :-D

[ Dodano: 27-03-2012, 11:28 ]
moja mała już 2 godz śpi :-D

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

27 mar 2012, 11:30

Murchinson, ja ez kiedys mialam problem z imageshack, zarejestrowalam sie i teraz jesy ok
Waży 8900g- wreszcie przybrał
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Emilia, a jak u Tosi z obiadkami??
hmm roznie, ale zdecydowanie woli sloiczkowe, czase cos dziubnie od nas
zjada pol sloiczka zazwyczaj
Ja prawie cały czas się na nie patrzę :ico_wstydzioch:
:-D :-D :-D
to dla cioci Murchinson jeszcze kilka :ico_oczko:
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

patrycja_g
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 878
Rejestracja: 02 wrz 2010, 08:18

27 mar 2012, 12:08

hej dziewczyny

ja znow od paru dni sama biegam za urwisem bo R od rana do wieczora pracy i jak wchodze to tylko na pare minut, poczytam i uciekam, raczej sie nie udzielam.
Dzis jeszcze na dodatek Filip bez drzemki przd poludniowej no i juz jej nie bedzie bo zaraz poludnie.

Filipa wysypka zmienila sie na plecach w takie drobne plamki jakby odcisniete od czegos i co dzien ma tego wiecej. Juz wszystko pospradzalam i nie mial od czego sie poodciskac jak do jutra to nie zjdzie a przynajmniej nie bedzie tego mniej to jedziemy znow do lekarki.
W piatek wazylam go i ma 8700 wiec u nas tez radosc ze wreszcie przybiera i to ok 250 g na 2 tyg. Po tym jego zastoju bardzo mnie to cieszy.
No i znow kaszle. Ale zeby nie bylo tylko marudzenia - w niedziele pojehalismy do brata R i Filip tak chcial dogonic kuzyna swojego z sie zapominal i biegal sam :ico_szoking: dopiero gdzies po 6-8 krokach orientowal sie co robi i albo szukal podporki albo wrzeszczal i sie przewracal. Ale jak wrocilismy do domu to juz nie umie sam chodzic :ico_haha_01:

Zdrowka dla wszystkich chorujacych tych malych i tych wiekszych, :ico_brawa_01: za wszystkie postepy. A zdjecia super, cudne dzieciaczki

Filip juz od dluzszego czasu piatke przebija czesto tak, ze przewraca sie do tylu :ico_haha_01: ale pare dni temu nauczyl sie robic pa pa i jechal wozkiem usiadl dumnie oparty o porecz i przez godzine machal wszystkim dokola ze jedzie pa pa. Chyba tak sie tym zmeczyl ze zaraz zasnal.
I on tez ma niesamowicie wysokie podbicie, zadne buty zimowe nie chcialy wchodzic, kupilismy juz obojetnie co byle by mial nogi okryte chodzic i tak jeszcze wtedy nie chodzil po dworze ale nawet w miare wchodzily problem robil sie przy grubszej skarpecie czy rajstopkach

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

27 mar 2012, 13:42

emilia7895, Tosia śliczna jest :ico_brawa_01:
w niedziele pojehalismy do brata R i Filip tak chcial dogonic kuzyna swojego z sie zapominal i biegal sam :ico_szoking: dopiero gdzies po 6-8 krokach orientowal sie co robi i albo szukal podporki albo wrzeszczal i sie przewracal. Ale jak wrocilismy do domu to juz nie umie sam chodzic :ico_haha_01:
szybki jest :-D :-D
ja to nie mogę jak dziecko zaczyna chodzić i musi coś w ręku trzymać np zabawkę żeby iść dalej i mieć poczucie że czegoś się trzyma :ico_haha_01:

patrycja_g, zdrówka dla Filipka,idźcie do tego lekarza bo ta wysypka dziwna się robi :ico_noniewiem:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość