Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

27 mar 2012, 16:46

a z czym masz problem w imageshacku?
Za każdym razem kazał mi się logować, a jak próbowałam się zarejestrować i wpisywałam e-mail to wyskakiwało, że ktoś inny ma taki sam-a ja się wcześniej nie rejestrowałam. Teraz jest już ok bo zmieniłam hasło.
to dla cioci Murchinson jeszcze kilka :ico_oczko:
:ico_sorki: Obrazek :ico_buziaczki_big:
A Marcelowi na następne urodziny kupcie - zestaw małego fotografa.
W piatek wazylam go i ma 8700 wiec u nas tez radosc ze wreszcie przybiera i to ok 250 g na 2 tyg. Po tym jego zastoju bardzo mnie to cieszy.
Obrazek
w niedziele pojehalismy do brata R i Filip tak chcial dogonic kuzyna swojego z sie zapominal i biegal sam :ico_szoking: dopiero gdzies po 6-8 krokach orientowal sie co robi i albo szukal podporki albo wrzeszczal i sie przewracal. Ale jak wrocilismy do domu to juz nie umie sam chodzic :ico_haha_01:
Obrazek, cwaniak po co się męczyć samemu g;) Matuś też robi papa ale macha całą rączką.

No i byłam w tym żłobku i..lipa-nie ma problemu można na godziny zapisać (ale całe czesne się płaci 225zł i jeśli dziecko je to 4,5/dziennie). Zapisy do końca marca by maluch mógł chodzić od września. Jeśli chciałabym by chodził teraz to podanie należało złożyć do końca marca 2010r. Mają tylko 10 dzieci, wszystkie starsze a 2 czy 3 idzie od września do przedszkola, a miejsc mają więcej. Więc jeśli młody pójdzie to tylko do prywatnego ale nawet nie wiem czy tutaj takie jest. W tym państwowym to pani się zdziwiła, że mały jeszcze nie chorował a ma prawie rokObrazek

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

27 mar 2012, 20:54

cześć :)

wpadam tylko na chwilkę dać znak, że żyjemy :ico_oczko: niestety ciągły brak czasu na wszystko :ico_sorki: Krzysiu rośnie i rozrabia, raczkuje na wstecznym, sam wstaje z kolan i próbuje chodzić przy kanapie, ale nadal sam nie usiadł, ząbki bez zmian, ale dolne dwójki pchają się na całego. Sorki, że tylko o sobie, ale nawet nie mam kiedy Was doczytać :ico_placzek:

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

28 mar 2012, 09:07

Obrazek

[ Dodano: 28-03-2012, 09:09 ]
juuuupiiiiii udalo mi sie, dzieki raz jeszce Murchinson
prawda ze sliczne sandalki?

w ogole to czesc

Murchinson,
szkoda, ze nie wyszlo z tym zlobkiem

milego dnia

[ Dodano: 28-03-2012, 09:10 ]
markotka, fajnie ze zajrzalas, buziaczki

[ Dodano: 28-03-2012, 09:11 ]
Obrazek
teraz Was bede zarzucala obrazkami :-D

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

28 mar 2012, 09:13

Witam,
stawiam urodzinowy
Obrazek
a dla odchudzających się, dla tych co wolą owoce lub maja ochotę i na słodkie i na owoce
Obrazek


U nas noc fatalne-mały zbudził się z płaczem po 4, jeść nie chciał, po godzinie usnął (D uśpił go na piłce), po 30 min. pobudka, po kolejnych 30 znowu i na szczęście spał do 8. Sądzę, że zęby go męczą. Teraz śpiewa zwierzakom :ico_haha_01:

Markotka, to z Krzysia jeszcze lepszy "odwrotowiec" jak to określiła Ania, niż Mateusz.

Na obiad groszkowa.
Miłego dnia.

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

28 mar 2012, 09:13

albo te, cudne
Obrazek

[ Dodano: 28-03-2012, 09:14 ]
Murchinson, sto lat kochana :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

28 mar 2012, 09:15

juuuupiiiiii udalo mi sie, dzieki raz jeszce Murchinson
prawda ze sliczne sandalki?
Nie ma za co, do usług :-D Wstawiaj ile chce zdjęć.
Oj, śliczne te sandałki-dla dziewczynek to są takie słodkie buciki dla chłopców nie ma takich fajnych, wszystkie takie same albo bardzo do siebie podbne :ico_placzek:

[ Dodano: 28-03-2012, 09:16 ]
Emilia, dziękuję.

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

28 mar 2012, 09:54

Cześć!

U nas piękna pogoda, Młody śpi na ogrodzie, wystawiłam go na taras, którego jeszcze nie mamy hihi pewnie pośpi dłużej niż zwykle :ico_brawa_01:
u nas też nocka słaba bo Maksio popłakiwał przez sen, budził się wstawał, szukał smoczka, padał znowu, ale ja się ciągle przez to budziłam :ico_sorki:

Murchinson, wszystkiego co najlepsze, spełnienia marzeń :ico_prezent: :ico_buziaczki_big:
Masz rację dla chłopców każde buciki takie same i nic specjalnego, podobnie jak ciuszki. A na dziewczynkę tyle pięknych rzeczy :ico_sorki: Zwykle działy z ciuszkami dla dziewczynek dużo większe od tych dla chłopców.

Emilia, przecudowne sandałki, nie mogłabym się zdecydować.

Markotka, fajnie, że napisałaś co u Was :-) Krzysio daje czadu hehe ćwiczy na całego!

U mnie pomysłu na obiad brak :ico_sorki: może pójdę po karkówkę i zrobię mięsko z ciemnym sosikiem, kupie kluchy parowane, mam ochotę na tradycyjny polski obiadek :-) no i oczywiście zasmażana kapustka kiszona :ico_haha_01:

Teściówka przysłała mnóstwo ciuszków dla Małego :ico_brawa_01: część jeszcze za dużych. Poza tym dostała ciuszki od sąsiadki, wcale nie zniszczone, samych dobrych firm, a ona mnie sie pytała czy się nie obraże jak mi wyśle używane ciuszki :ico_olaboga: zwłąszcza, że wie od kogo i zna to dzieciątko!
Poza tym młody dostał ciuchcię z V-tech, inną edukacyjną zabawkę, która uczy zwierzątek i literek, jest świetna, ale papla po angielsku :ico_noniewiem: no nic młody się będzie uczył angielskiego :-) No i szczekające 2 pieski, takie chodzące maskotki!
Oprócz tego słodycze rzecz jasna i ręczniki ( to jest standard- mam już 2 szafy pełne ręczników).

Lecę ogarniać mieszkanko skoro Młody śpi, jeszcze mnie mąż wzywa na gg, bo oni mają teraz akcję telemarketing w pracy i się mnie tu pyta różnych rzeczy, bo ja 3 lata w Call center pracowałam :-) a oni bez żadnych szkoleń po prostu dzwonić mają- sprzedaż sprzedaż sprzedaż !!! Ahhh

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

28 mar 2012, 11:08

Oj, śliczne te sandałki-dla dziewczynek to są takie słodkie buciki dla chłopców nie ma takich fajnych, wszystkie takie same albo bardzo do siebie podbne :ico_placzek:
oj tak, ale to sie tyczy nie tylko bucikow, ale tez ubranek
jak bedzie nastepna coreczka to bedziesz przebierac w rozach :ico_oczko: Koroneczka Ty rowniez
zapewniam, super to jest!
Emilia, przecudowne sandałki, nie mogłabym się zdecydować.
wlasnie takie mi sie podobaja, tylko my najpierw musimy wybrac sie do sklepu, sprawfdzic rozmiar
Teściówka przysłała mnóstwo ciuszków dla Małego
fajnie masz z ta tesciowa :ico_oczko:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

28 mar 2012, 12:05

witam

od rana złe wieści :-/ kuzynka dzowniła,że brata policja zabrała i wsadzą znowu za kraty...niedawno A przyjechał i mówi,że dostał 2 lata za dług 3 tys jaki jest winny i odsetki rosły,do tego odwiesili resztę co odsiedział wcześniej połowę wyroku :ico_noniewiem:
teraz zostawił dziewczynę samą w ciąży...choć napisał jej rano smsa jak go zabierali bo mu pozwolili :ico_sorki: ale później z nią pogadam na kompie bo się umówiłyśmy jak wróci ze szkoły,kurcze sama na początku zostanie z maluchem jak urodzi,aż mi jej szkoda :ico_sorki:

nocka dalej do bani,ale to przez to,że małej za gorąco było,mówię do A żeby już nie palić w piecu to się upiera,a to że ja teraz napalę 1 koszyk mały to trzyma to ciepło cały czas :ico_sorki: dzisiaj za karę on do Mileny wstawał :-D
Za każdym razem kazał mi się logować, a jak próbowałam się zarejestrować i wpisywałam e-mail to wyskakiwało, że ktoś inny ma taki sam-a ja się wcześniej nie rejestrowałam. Teraz jest już ok bo zmieniłam hasło.
ja się nie zarejestrowałam do tej pory :-D też było takie coś że kazało się logować,ale zmieniłam przeglądarkę i ok :ico_oczko:

markotka, fajnie,że chociaż się odezwałaś :ico_sorki:

emilia7895, sandałki świetne :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Murchinson, wszystkiego najlepszego z okazji urodzin :ico_prezent: :ico_prezent: a ja się poczęstuję takim pięknym kawałkiem torta i podzielę się z A i dziećmi,a potem deser owocowy zjem sama :-D nocki współczuję :ico_sorki:
zasmażana kapustka kiszona :ico_haha_01:
jak robisz?

Koroneczka, super,że mały dostał tyle ciuszków,a chociaż angielskiego troszkę się pouczy :ico_oczko:
bedziesz przebierac w rozach
a ja nie lubię dziewczynek w różu,tzn trochę,ale nie za dużo
u mnie dziewczyny nie mają dużo różowych ciuszków,bo ja tego koloru nie lubię,a widzę,że Hani bardzo łądnie w błękicie i zieleni,jeszcze Milusi w kolorze nie wyczułam jaki najbardziej do niej pasuje :ico_oczko:

[ Dodano: 28-03-2012, 12:07 ]
aaa zapomniałabym
u mileny chyba wszystkie 3 idą,bo dziąsła do połowy białe jakby faktycznie zęby szły :ico_noniewiem: a 2 na dole w ogóle nie widać :ico_noniewiem:

no i apetyt wrócił,ostatnio zjadła na obiad swój talerz zupki + skrzydełko i do tego jeszcze reszte płatków z mlekiem bo Hania już nie zmieściła :-D

patrycja_g
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 878
Rejestracja: 02 wrz 2010, 08:18

28 mar 2012, 12:17

hej dziewczyny

Murchinson, sto lat, zdrowka, spelnienia najskrytszych marzen no i coreczki w przyszlosci zebys jej mogla takie fajne buciki zakladac :ico_prezent: :ico_buziaczki_big:
Ciasteczkim sie poczestuje bo moze mam kilka kg za duzo ale tak malo przyjemnosci w tym zyciu ze po co sobie jeszcze jedzenia odmawiac :ico_oczko:
Szkoda ze tak wyszlo z tym zlobkiem, a z tym ze bedzi chorowac to trzeba sie niestety liczy jak oddaje sie dziecko do duzgo skupiska ludzi

Dziewczyny a moze to jakas faza ksiezyca tak wplywa na te wiosenne dziciaczki bo u nas noc dokladnie tak samo, lacznie z tym ze 4.05 moje dziecko zapragnlo jesc, ale o 4.15 spalo juz spowrotem, tyle tylko ze "az" do 5 :ico_oczko:

emilia7895, buciki przesliczne, jak bylam mlodsza to zawsze mowilam ze chce coreczke bo mozna ja tak ladnie ubierac :ico_oczko:

aniawlkp86, przykro mi z powodu brata, i biedna ta dziewczyna a i on niestety duzo straci bo te pierwsze chwile sa takie cenne i niezapomniane
U mni R by nie wstal, on nam napali na noc i spi w drugim pokoju gdzie zakreca grzejnik i otwiera okno a my sie dusimy :ico_olaboga:

Koroneczka, Maksiu od razu dwujezyczny bedzie

[ Dodano: 28-03-2012, 12:21 ]
a wlasnie, mialam zapytac... macie jakis fajny sprawdzony osrodek nad naszym morzem? zeby bylo sporo w nim dla dzieci w razie zlej pogody itd? No i raczej w mniejszych i srednich kurortach bo te typu Trojmiasto, Miedzyzdroje i Kolobrzeg mnie przerazaja

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość