Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

28 mar 2012, 16:02

idę do lekarza na 16:30 to się dowiem wszystko.

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

28 mar 2012, 16:40

idę do lekarza na 16:30 to się dowiem wszystko.
Czekam na info :ico_sorki:

[ Dodano: 28-03-2012, 17:35 ]
Kasiala, Ty chyba pytałaś czy któraś z nas rzuciła palenie na czas ciąży.
Ja można powiedzieć, że właśnie tak.
Tzn jak planowałam I ciążę to kilka mies. wcześniej przestałam palić. W sumie nie paliłam długo bo jeszcze potem karmienie więc wyszło jakieś 2 lata :ico_szoking: Później znów zaczęłam i 3 mies. przed planowaniem dzidziusia znów przestałam.
Tylko że to moje palenie to bardziej popalanie było...tzn tylko w pracy jakieś 3 fajki dziennie, jak czasu nie było to wcale a w domu i w weekendy też mnie nie ciągnęło...chyba że palące towarzystwo przyjechało :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

28 mar 2012, 17:58

a więc byłam u lekarza... i mam stan zapalny gardła... no i powiedział tyle ze można brać leki do ssania ale żeby eliminowac ich zarzywanie w jak największym stopniu... w zasadzie to nic się nie dowiedziałam... lekarz taki młody że chyba się mnie krępował :ico_noniewiem: we wtorek ide do gina i jego podpytam tantum verde bede brala a rutinoscorbin powiedział ze jest nie potrzebny narazie. gardło jak bolało tak boli trochę moze ulgę mi przyniosło to tantum ale to dopiero teraz... a ;po porannym melku czosnu i miodzie miałam biegunkę :ico_chory: w sumie to nie wiem czy nie od choroby ahhhhh moze mi przejdzie do jutra jakoś... w piatek idę na 3D

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

28 mar 2012, 18:07

Kasiala, nie chce sie powatarzac bo juz to pisalam :ico_oczko: ,ale ten syrop z cebuli pomaga na gardlo rowniez - a to domowy sposob i mozna pic bez ograniczen.Fajnie łagodzi gardło. Kuruj sie!!!


My sprzedalismy auto,ale okazuje sie ,ze to od tescia dostaniemy dopiero za miesiac i teraz bedziemy miesiac bez auta...troche ciezko bo ani do lekarza,ani na zakupy :( Jestem zła jak nie wiem.

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

28 mar 2012, 18:18

uuuu współczuję... Madleine bez samochodu to jak bez ręki a to teść wcześniej nie mógł powiedzieć? :ico_zly:

ale się wnerwiłam w 2010 kupiliśmy opony letnie do auta i nie uwierzycie ale kolesie któzy zmieniali Nam na zimowe w grudniu spartaczyli robotę i uszkodzili Nam jedną oponę i teraz trzeba kupić 2 opony czyli jaieś 600 zł trzeba zapłacić jak nie więcej jak nie urok to sraczka i jak tu oszczędzać pieniadze na cokolwiek wrrrrr :ico_zly: :ico_zly:

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

28 mar 2012, 19:43

uszkodzili Nam jedną oponę i teraz trzeba kupić 2 opony czyli jaieś 600 zł trzeba zapłacić jak nie więcej jak nie urok to sraczka i jak tu oszczędzać pieniadze na cokolwiek wrrrrr :ico_zly: :ico_zly:
Skoro opony przejechały dopiero 1-2 sezony to może warto kupić tylko jedną lekko podjechaną (używaną). Zapłacicie wtedy ok 100zł więc nie będzie tak źle. Ja tak zrobiłam rok temu z zimówką bo mi opona poszła w centrum Poznania i zanim dokulałam się do jakiegoś zjazdu to już była całkiem zmielona i nie do naprawy...a też miały tylko 1 sezon. Dokupiłam więc używkę ale wyglądała jak prawie nowa :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

28 mar 2012, 21:33

Kasiala wczoraj przy sprzedazy auta tesc twierdzil,ze auto bedzie gotowe w tym tygodniu ,po czym nagle wieczorem sie to przedluzylo do miesiaca :( wiec kapa...

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

28 mar 2012, 21:46

Madleine, szkoda z tym samochodem. Ale gratuluję sprzedaży :ico_sorki: podobno teraz ciężko sprzedać. Więc fajnie że się udało :ico_sorki:
Skoro opony przejechały dopiero 1-2 sezony to może warto kupić tylko jedną lekko podjechaną (używaną)
właśnie, bo naprawdę szkoda tyle pieniędzy :ico_olaboga:
tyle ze można brać leki do ssania ale żeby eliminowac ich zarzywanie w jak największym stopniu...
ja od gina dostałam sebidion. Najgorzej że wycofali bioparox bo on bezpieczny był dla ciężarnych :ico_zly: koniecznie daj znać po wizycie :ico_sorki: ze zdjęciami :ico_sorki:

Ja dzisiaj gości miałam, fajnie tak Tomek się wybawił :ico_sorki: ja wygadałam :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

28 mar 2012, 22:02

Ja dzisiaj gości miałam, fajnie tak Tomek się wybawił :ico_sorki:
Ja też miałam...znów pełen pakiet bratanic, 5 bab :ico_szoking: Nie mam już siły. Dobrze, że Jolka wcześnie zasnęła :ico_sorki:

ktosiek
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 21
Rejestracja: 05 lut 2012, 09:59

29 mar 2012, 08:35

Witam :)

kasiala bardzo dobry lek hemopatyczny Oscillococcinum i w ciazy mozesz brac.

Wstalam dzis polamana bo wczoraj uzadzilismy sobie maraton po sklepach ,malemu kupilismy nowy rowerek.

pomalu szykuje malej wyprawke ,macie moze spis takiej wyprawki ile co potrzeba ?

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość