evvelka
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 673
Rejestracja: 20 wrz 2011, 06:34

28 mar 2012, 18:15

doobra ide do biedronki nie wytrzymam.. jeszcze teraz reklame zobaczylam masakra :P 2,49 za opakowanie a ja kolo siebie 2 dni temu za 5,5 kupowalam :ico_zly:

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

28 mar 2012, 18:54

, ale jest taka wichura
- no wlasnie u nas od 15-stej jakos zaczelo wiac :ico_olaboga:
ja już wczoraj sobie je kupiłam i naprawdę są pyszne :-)
- no wlasnie moja Zuzia sie opycha,zjadla juz 5 czyli cale to male opakowanie,buzia pelna i usmiecha sie do mnie i mowi - mniam :-D
jeszcze teraz reklame zobaczylam masakra :P
- :ico_smiechbig:

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

28 mar 2012, 19:43

ale jest taka wichura że nie ma szans aby pranie na zewnątrz schnęło
u nas tez wialo ale ten wiatr wszystko oszuszyl

ancurek86
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 162
Rejestracja: 31 sie 2011, 19:55

28 mar 2012, 20:49

Byłam na kontroli- rozwarcie mi sie zrobiło na jeden palec, mały nonono jest na dole, nawet dobrze kosci udowej nie dało rady zmierzyc bo tak ma nogi schowane..wiec nie wiem dokladnie ile wazy ale 2 kg ma napewno;) nie mam za dużo wód, małemu juz jest tam ciasno, podobno bedzie dlugi a chudy...przepływy mam dobre. W sobote mam przyjechac do szpitala na ktg i jesli rozwarcie sie poglebi to zostaje w szpitalu, a jesli nie to wracam do domu i przyjechac mam we wtorek i beda adania i ciecie :ico_sorki: lekarz mowi ze lepiej ciecie wczesniej zrobic niz czekac by cos złego zaczeło sie z małym dziac przez to ze mu tam ciasno :ico_placzek: boje sie jak cholera, bo to nie bedzie skonczone 36 tylko dopiero sie zacznie...zastrzyki na plucka dawno wybrałam wiec mam nadzieje ze cos pomoga, wage to moze mały nadrobi...aaaaaaa beczec mi sie chce

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

28 mar 2012, 20:52

Asieńka86, jak urodzisz najlepiej od razu telefonicznie poinformowac zaklad pracy - w moim przypadku tak bylo.

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

28 mar 2012, 20:52

ancurek86, oj kochana nie martw sie na zapas,zobacz jaki Patrys od Dzwonca chlopczyk na medal,a urodzony w 34 TC :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

To teraz juz 3 kwietnia masz sie stawic?

Awatar użytkownika
Myszka_
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3255
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:25

28 mar 2012, 21:26

Hej,
Czaruś śliczny i w ogóle zdjęcie takie fajne - kochany maluszek :579:

Asieńka, wyślij męża z papierami do pracy, po co się Ty masz fatygowac obolała, niech chłop pozałatwia jak najwięcej.
Ja jak urodziłam Damiana to do 2 dni mąż wszystko pozałatwiał i w u rzędzie i u mnie w pracy i u siebie z ubezpieczeniem i jeszcze na becikowe papiery oddał, w przychodni po informował o urodzeniu i nawet z położną środowiskową się kontaktował
Teraz też mam zamiar go wykorzystać :ico_oczko:
ancurek86, oj kochana nie martw sie na zapas,zobacz jaki Patrys od Dzwonca chlopczyk na medal,a urodzony w 34 TC :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
dokłądnie nie martw się, będzie dobrze ja rozumiem że się stresujesz ale lekarz wie co robi, lepiej teraz niż za późno, bądź dobrej myśli :ico_pocieszyciel:
u nas tez wialo ale ten wiatr wszystko oszuszyl
u nas też wiało i w sumie wieje nadal, ale ciepło było, dwa prania wyschły w godzinkę :ico_oczko:

od jutra zapowiadają niestety pogorszenie pogody do tego weekend zimny z opadami deszczu nie wspominając o przyszłym tyg. po1-2 stopnie :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

28 mar 2012, 21:29

to do 2 dni mąż wszystko pozałatwiał i w u rzędzie i u mnie w pracy i u siebie z ubezpieczeniem i jeszcze na becikowe papiery oddał
- u nas to samo :ico_oczko: To jest robota mezczyzny :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Myszka_
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3255
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:25

28 mar 2012, 21:36

- u nas to samo :ico_oczko: To jest robota mezczyzny :ico_sorki:
dokładnie, my rodzimy dzieci i odpoczywamy reszta należy do męża :-D

Awatar użytkownika
Asieńka86
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 658
Rejestracja: 02 lis 2011, 17:48

28 mar 2012, 21:37

Asieńka, wyślij męża z papierami do pracy, po co się Ty masz fatygowac obolała,
ależ oczywiście że go wykorzystam na maxa :-D ja do pracy dojeżdżałam ponad 100km w obie strony co dzień, do siedziby firmy mam prawie 250km więc nie odważę się w ogóle zostawić małego na pół dnia samego w domu, co to to nie :ico_nienie: jedyne co zrobię sama to zgłoszę małego w urzędzie, bo nie możemy się dogadać co do drugiego imienia- ja chcę tylko Piotr, a M chce Piotr Franciszek (po swoim tacie). no więc muszę być tam sama :ico_oczko:
ancurek kochana, dziewczyny mają rację- nie martw się na zapas :ico_pocieszyciel: musi być wszystko dobrze, dzidziuś na pewno będzie pod dobrą opieką :-)
nie wspominając o przyszłym tyg. po1-2 stopnie :ico_olaboga:
no właśnie oglądałam pogodę o tak- :ico_szoking: już się cieszyłam że będzie ładnie a tu proszę- pogorszenie pogody :ico_zly:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: KylieTab i 1 gość