szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

29 mar 2012, 18:33

nina a Ty chyba pokazywałaś zdjęcia w sukni ślubnej... normalnie w niej byłaś w USC? bo moi rodzice twierdzą że to jest śmieszne w białeś sukni do USC iść...
Wiesz co ja gdy szykowaliśmy swój ślub to byłam na forum ślubnym i tam były dziewczyny które brały tylko cywilny i w sukniach typowo ślubnych .

nina0226
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1422
Rejestracja: 25 lis 2010, 18:21

29 mar 2012, 19:05

nina a Ty chyba pokazywałaś zdjęcia w sukni ślubnej... normalnie w niej byłaś w USC? bo moi rodzice twierdzą że to jest śmieszne w białeś sukni do USC iść...
Tak dokładnie byłam w tej białej sukni w USC. A to z trzech powodów. Przede wszystkim dlatego, że nie kochaliśmy się z obecnym już mężem przed ślubem, zachowaliśmy czystość i uważam, że biała suknia mi się należała za to, po drugie zawsze marzyłam o takiej białej sukni na swoim ślubie, z diademem we włosach - już jako mała dziewczynka i spełniłam swoje marzenie, a po trzecie mieliśmy wesele, bawiliśmy się do białego rana bo chyba do 4, więc to nie było tylko pójście do USC a potem się przebranie, tylko cały dzień chodziłam w tej sukni, więc nie żal mi było wydać troszkę kaski na nią :)

Ale z tego co kojarze, to Ty chyba nie wybierasz drogiej sukni więc nie żałuj sobie. Ja bym na Twoim miejscu spełniła swoje marzenia czy nawet zachcianki. To jest Twój dzień, Twój i Twojego męża i masz prawo czuć się wyjątkowa, najpiękniejsza :)

marcz89
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 718
Rejestracja: 15 mar 2011, 10:52

29 mar 2012, 19:14

Ale z tego co kojarze, to Ty chyba nie wybierasz drogiej sukni więc nie żałuj sobie. Ja bym na Twoim miejscu spełniła swoje marzenia czy nawet zachcianki. To jest Twój dzień, Twój i Twojego męża i masz prawo czuć się wyjątkowa, najpiękniejsza :)
no nie jest drogo bo co to jest za suknie 450zł... i właśnie chcę sobie marzenie spełnić, właśnie tak się czuć jak piszesz. No ale rodzice średnio to rozumieją....
ahhh. Szkoda już gadać, bo mi się znowu ryczeć chce... jak sami nie zbierzemy to będziemy mieć gó*** nie wspomnienia....

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

29 mar 2012, 19:22

nina a Ty chyba pokazywałaś zdjęcia w sukni ślubnej... normalnie w niej byłaś w USC? bo moi rodzice twierdzą że to jest śmieszne w białeś sukni do USC iść..
.

w dziesiejszych czasach chyba już się zatarły te stare tradycje, że tylko dziewica ma prawo iść w bieli do ślubu, do tego dlaczego cywiulnego nie można w sukni ślubnej, e tam, każdy ubiera co chce i już, ja tez miałam ślubną i też niedrogą bo aż 200 zł dałam (w sklepach stała drożej, ale znajoma mi z hurtu przywiozła i sprzedała w takiej cenie w jakiej sama zakupowała)

marcz a rodzice jakąś chorą dumą sie unieśli, czesto bywa, że planują ślub dzieci po swojemu nie myśląc czy one tego chcą czy nie i że skoro dają kase mają prawo mówić co i jak ma wyglądać. Życze by szybko dotarło do nich, ze to nie ich ślub tylko Twój.

nina zdrowia dla was wiele

dla wszystkich chorowitków wiele zdrowiaa

u nas już lepiej, ale powiem wam, że dzieci dalej zasmarkane i zakasłane i chyba nie jest to przeziebienie a alegia, jutro ide do apteki po syrop dla alergików i zobaczymy wtedy. Bo Eliza to juz ma całą buzie czerwona od tych smarkó, nie wytrze w chusteczke tylko rozetrze rękawem i wyglada jakby twarza po betonie przejechała

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

29 mar 2012, 21:17

Dobry wieczór :-)

nina0226, zdrówka dla Maluszka :-)

marcz89, oj, to kiepsko z tym ślubem :ico_noniewiem:
Szkoda, że rodzice tego nie rozumieją, ech...
Nam to chcieli weselicho wyprawić, ale myśmy nie chceili i było po naszemu :-D
Na szczęście nie naciskali :ico_sorki:

Ale miałam dziś dzień lenia :ico_wstydzioch:

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

30 mar 2012, 07:32

witam

nina zapalenie krtani?..no to nieciekawie :ico_olaboga: musi sie bidulek meczyc..ponoc zimne powietrze dobrze robi na oddychanie jak ktos ma duszacy kaszel :ico_noniewiem:

marcz wspolczuje ci, bo jeszcze niedawno sie cieszylas ze wszystko zaplanowane i co, nagle im sie odwidzialo?bardzo mi przykro :ico_pocieszyciel:

ja mialam najpierw slub cywilny, w sumie ze wzgledow "wojskowych" a po roku koscielny..i mielismy przyjecie po cywilnym i weselicho po koscielnym, wiec super wypas nam rodzice zafundowali :ico_sorki:

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

30 mar 2012, 09:38

Doberek

Ja bym na miejscu marcz wzięła slub, zaprosiła świadków i posżła później do restauracji na kolację czy obiad i na imprezę wieczorem - a niech wszystkim gul skacze, że się zrobiło według swoich marzeń a nie innych, w sumie u nas taki był plan wstępny! I dziś żałuję, ze tez tak nie zrobilismy:)ALE ja wiem, że każda kobieta marzy by to był ten jedyny wieczór w życiu!!!! (tylko ja chyba jakis, wyjątek hihihi)

marcz89
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 718
Rejestracja: 15 mar 2011, 10:52

30 mar 2012, 10:03

elibell ogólnie postanowiliśmy wczoraj że wszystko będziemy teraz robić tak jak był plan, rodzicą zaproszenie też damy, i mamy nadzieję że się w porę ogarną i jednak dadzą pieniądze... się okaże

Awatar użytkownika
martasz
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1050
Rejestracja: 01 mar 2011, 16:58

30 mar 2012, 10:30

marcz mam nadzieję, że będzie tak jak chcecie ;-)

Dziewczyny koleżanka pytała mnie czy to normalne, że dziecko (8miesięcy) co jakiś czas macha główką, przód tył jakby się otrząsało/przytakiwalo..coś takiego.

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

30 mar 2012, 11:04

ziewczyny koleżanka pytała mnie czy to normalne, że dziecko (8miesięcy) co jakiś czas macha główką, przód tył jakby się otrząsało/przytakiwalo..coś takiego.
nie wiem dokłądnie o co biega, no ale dziecko moe sprawdza co może wyrabiać z głową, mój syn (co prawda młodszy) macha głową na boki i się śmieje z tego, traktuje to jako jego zabawę.

marcz no i pewno, że róbcie, a jak kasy wam nie dadzą to macie tę kase od siebie????

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość