Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

29 mar 2012, 20:58

Emilke odstawilam od piersi po 10 miesiącach i rowno po 28 dniach od odstawienia dostałam @. Teraz od dwoch dni mam bardzo lekkie plamienie ale to raczej przez tabletki.

U nas pogoda się skiepscila na maxa. Pada i zimno jest potwornie :ico_chory:
Popoludniu byliśmy w marketach budowlanych rozejrzeć się co ile kosztuje a mąż teraz jeszcze pojechał do Aldi bo mama mi dzwoniła że są cudowne piaskownice :-)

dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

29 mar 2012, 22:21

ja tak samo jak Aga26 dostałam okres po 10 miesiącach karmienia piersią Dawida :-D

aga22 ja też miałam zamrażaną nadżerkę...nic nie boli...po zabiegu od razu pojechałąm do pracy :-D

u nas też pogoda do bani

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

30 mar 2012, 08:19

Hej :-) co tu tak pusto z ranka?

U nas bardzo zimno, do tego z rana byla burza... a teraz z przerwami sypia wielkie platy sniegu z deszczem. Okropna pogoda !
Dobrze ze opona poszla w wozku teraz kiedy tak brzydko, przynajmniej nie bede zalowac ze na spacerki nie chodzimy.

Zaczynam pomalu Martynke przyzwyczajac do swojego lozeczka, bo tak spala w wozku z nami w pokoju. No i od razu postep - zasnela 30min temu sama i spi ladnie :-) Narazie w ciagu dnia bedziemy sie przyzwyczajac do lozeczka, a jak przyjdzie bramka to na noc bede ja tam odkladac.

Chodzi za mna jakies ciasto... :ico_noniewiem:

Kurcze a bez tego okresu tak wygodnie jest fajnie :-D

Lece zrobic sniadanko, a potem jak corcia pozwoli to szukac kiecki bede.

[ Dodano: 30-03-2012, 08:20 ]
Aaa i ten porabany sasiad z gory co 2 noce i 2 dni nie dawal nam spokoju ze swoimi wrzaskami wznowil akcje. Z tym ze tym razem od 5 krzyczal ze 'nie chceeeee byc saaaaam' i 'nieeee chceee byc w tym domuuuuuu'. Tak przynajmniej zrozumialam. :ico_haha_01:

agaa22
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1386
Rejestracja: 07 mar 2009, 18:50

30 mar 2012, 08:42

Witam z :ico_kawa:
U mnie na szcześie jak narazie brak okresu tylko nadal lekkie plamienie, oby tak zostalo przynajmniej do wieczora bo chce mieć tą wizyte za soba.

U nas dzisiaj jedna pobudka w nocy na jedzenie o 1 i nastepna po 6 :ico_szoking: caly czas by tak moglo byc

Awatar użytkownika
Jadzia
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2986
Rejestracja: 14 sty 2009, 14:22

30 mar 2012, 08:50

hej

u nas świeci słonko jak na razie ale strasznie zimno :ico_szoking:

Z tym ze tym razem od 5 krzyczal ze 'nie chceeeee byc saaaaam' i 'nieeee chceee byc w tym domuuuuuu'.
:ico_olaboga: :ico_olaboga: strasznie to uciązliwe musi byc z drugiej strony szkoda mi takich ludzi :ico_placzek:

Lena w dzień nie bardzo chce w łóżeczko spać ,może jedną drzemkę uda jej się tam wytrzymać, częściej w leżaczku a teraz w wózku zasypia.
Chodzi za mna jakies ciasto...
ja chyba sernik na zimno zrobie,chociaż ostatnio sobie obiecałam ,ze koniec ze słodkim bo nie mogę na brzuch swój patrzeć :ico_placzek:

[ Dodano: 30-03-2012, 08:54 ]
U nas dzisiaj jedna pobudka w nocy na jedzenie o 1 i nastepna po 6 :ico_szoking: caly czas by tak moglo byc
to trzymam kciukaski ,żeby już tak małej zostało :ico_sorki:
Moja Lena (tfu tfutfu oby nie zapeszyc) ostatnio zasypia 22 i budzisię dopiero 4-5 :-D ciumka cyca i do 7 dosypia :ico_sorki:

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

30 mar 2012, 09:24

nie mogę na brzuch swój patrzeć
Ja tez... z tego powodu ze skora mi wisi :(
Moja Lena (tfu tfutfu oby nie zapeszyc) ostatnio zasypia 22 i budzisię dopiero 4-5 ciumka cyca i do 7 dosypia
Super :ico_brawa_01:
Martyna zasnela wczoraj o 20:30i wstala o 5. O 7:30 zasnela na godzinke :-)

Awatar użytkownika
Jadzia
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2986
Rejestracja: 14 sty 2009, 14:22

30 mar 2012, 09:29

Martyna zasnela wczoraj o 20:30i wstala o 5. O 7:30 zasnela na godzinke
to tez fantastycznie śpi :ico_brawa_01:
Ja tez... z tego powodu ze skora mi wisi
a mi wystaje taka opona u dołu i boje sie ze tak zostanie jak u mojej mamy :ico_placzek:

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

30 mar 2012, 09:59

Mad. napisał/a:
Ja tez... z tego powodu ze skora mi wisi
a mi wystaje taka opona u dołu i boje sie ze tak zostanie jak u mojej mamy
No wlasnie o tym mowie to samo mam :(

Awatar użytkownika
Kaja
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2184
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:53

30 mar 2012, 10:22

heloł u mnie nastrój tak samo ponury jak pogoda za oknem :ico_olaboga: okno jedno mi zostało do umycia i nie mam jak bo cały czas jak nie piździ wiatr to pada śnieg z deszczem :ico_zly: :ico_zly: i wogóle jakoś takos nijakoś mi jest

Gabi mój Kubolek taki mostek to mi w wanience przy kąpieli robi i się śmieje z tego

[ Dodano: 30-03-2012, 10:23 ]
a no i stawiamy
Obrazek
na ukończone 3 miesiące

eSKa
4000 - letni staruszek
Posty: 4196
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:17

30 mar 2012, 10:38

Kaja wsyzstkiego dobrego dla Kubusia :ico_brawa_01: a ciacho super nam zaserwowałaś :ico_brawa_01: mniam mniam,
ja tylko malutki kawałeczek poprosze bo też ciągle chce ograniczyć słodycze ale marnie mi to wychodzi :ico_placzek: a brzuch coraz większy :ico_olaboga: nie umie się wziąć za siebie, nawet glupie brzuszki porobiłam 3 dni i koniec :ico_wstydzioch:

Kurcze jak tak czytam to wasze dzieci coraz dlużej sobie przesypiają, fajnie :ico_haha_02:
Ja ostatni tydzien miałam mało ciekawy bo te cogodzinne pobudki od 3.00 mnie wykańczały, wczoraj wpadłam na to że ja od jakiegoś czasu zaczęłam pić kawę (słabą) i nie wiem czy to nie jej wina :ico_noniewiem: , wczoraj nie wypiłam i dziś byla pobudka o 24.00, 3.15, 6.30 wiec o niebo lepiej, chyba z tej kawy zrezygnuje,
A wy pijecie kawę?

My dziś szczepienie zaliczyliśmy, było troche płaczu przy ukłuciu, Kubuś waży 6900 :ico_brawa_01: jak go pani doktor badała to śmiał się bo chyba go to łaskotało a teraz lezy w leżaczku i guga.

Ta pogoda mnie też dobija :ico_olaboga: u nas własnie pada deszcz ze śniegiem a w mieszkaniu tak ciemno ze światło trzeba świecić :ico_olaboga:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości