szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

01 kwie 2012, 08:25

szkieletorek ja bym nie mogłą z Tobą mieszkać;):):) Ty ciągle robisz takie cudne pyszności, jak czytam to mi ślina leci po brodzie, ja to bym nie umiała sie powstrzymac i po tygodniu pewno ważyłabym jeszcze raz tyle co już waże:):):):)
heheh ja jako daje rade jak mam robi sałatki placki różnego rodzaju a u nas sałatka i placek prawie co niedziele jest.Teraz dopiero stwierdziłam że spróbuje zrobić muffiny bez jajek mimo że w przepisie jajka są.I wyszły super.
tak to bywa jak mąż pozwala pospać do 11 :ico_haha_02:
No to widze jest jest chyba cos lepiej.Oj ja nie wiem kiedy ostatnio spałam do 11 albo nawet 9 chyba jeszcze przed porodem.

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

01 kwie 2012, 09:58

No to widze jest jest chyba cos lepiej.Oj ja nie wiem kiedy ostatnio spałam do 11 albo nawet 9 chyba jeszcze przed porodem.
Oj o wiele lepiej u nas jest:)Tfu tfu tfu by nie zapeszać.

@ dostałam pierwszą i nad ranem takie miałam skurcze straszne, jakbym miała rodzić

marcz89
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 718
Rejestracja: 15 mar 2011, 10:52

01 kwie 2012, 10:41

hej:)
elibell super że jest lepiej! Życzę by na stałe :ico_oczko: Ja też mam z moim P dobrze pod tym względem bo jak Mała wstaje o 7 to on z nią a mi pozwala pospać do 9 :ico_sorki:

Co do porządków to mi idzie taak pod górę że się opisać tego nie da :ico_haha_01: Wczoraj tylko kuchnie zrobiłam. Lenia mam potwornego.
Do tego Oliwia marudna jak nie wiem na spacer się wyjść nie da bo wieje tak że łeb chce urwać, i cały dzień w domu nie trawie tego :ico_zly: :ico_zly:

U nas z przestawieniem tak średnio poszło. Co prawda udaje nam się kąpać ją dopiero o 20 ale od 19 trzeba się nieźle napocić żeby ją zabawić co by wytrzymała do tej 20.

Muszę się pochwalić. Oliwka wreszcie opracowała jak z brzucha na plecy się przekręcać i teraz hula w te i z powrotem po łóżku :ico_haha_01: Na sekundę z oka spuścić nie można :-) Ale już zauważyliśmy że tyłek do góry podnosi i tak bansuje kwiatunio jak Twoja Iza na tym filmiku :ico_haha_01: Jakie to śmieszne na żywo :ico_brawa_01:
A jaka Ona jest z siebie zadowolona :ico_brawa_01: Się napatrzeć nie mogę :ico_brawa_01:

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

01 kwie 2012, 11:04

marcz89, gratki dla Oliwki za nowe osiagnięcie:)

Mojemu dolne jedynki idą wciaz, nie mogą sie coś przebic i biedny tak cierpi całe dnie, własnie nurofen dostał bo zasnać nie mógł z bólu:( ciężko u nas te zebiska, Elizie to nawet nie wiem kiedy wychodziły, jedynie przy 3 cierpiała 2-3 dni, a młody już się męczy tyle czasu

A my sobie wczoraj Avatar oglądneliśmy, jakąś przedłużoną o 16 min edycję, na dobrym sprzecie, z dobrym nagłośnieniem - robi wrażenie ten film na mnie nadal, a oglądałam 3D w kinie przecież.

a dziś może Joe black sobie włączę, mąż mi kupił to trzeba obejrzeć - jeszczze w tym roku nie widziałam hihihi

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

01 kwie 2012, 11:17

Oj o wiele lepiej u nas jest:)
No to super.Oby tak już było zawsze .
@ dostałam pierwszą i nad ranem takie miałam skurcze straszne, jakbym miała rodzić
Uuu no to nie za fajnie.
U mnie była już 2 razy i regularnie się pojawiała jak dawniej.Ale bóle dawniej miałam straszne w pierwsze 2 dni a teraz w pierwszy dzień to tak lekko jak by mnie piórkiem smyrało, tak że nawet tabletki nie mam potrzeby brać.Mam nadzieje że tak już pozostanie.Taki okres mogę mieć.hehe

Ja byłam na 7 w kościele bo ziąb straszny i nie chcieliśmy małej targać na takie wietrzysko. Rano jak się obudziłam to śniegu było sporo teraz już stopniał.Mała została z tatą.
Niedawno dałam jej kleik na moim mleczku, zjadła z wielkim apetytem jak zawsze i od razu padła z pełnym brzuszkiem na krótką drzemkę.Ale już chyba wstała bo słyszę jak coś gaworzy sobie.

Awatar użytkownika
jula81
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 306
Rejestracja: 21 lut 2011, 19:47

01 kwie 2012, 22:28

Ale tu dziś cisza :ico_szoking: , dawno tak nie było.
U nas niedziela upłynęła na małym spacerku i odwiedzinach teściów.

karina22
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1900
Rejestracja: 10 mar 2007, 14:18

02 kwie 2012, 07:11

Dzień dobry:)
Mam chwilkę bo młodego do szkoły szykuję także na chwilę zaglądnęłam :)

Co do @ to u mnie juz była 6 tyg po porodzie a dziwne bo małą piersią intensywnie karmiłam,potem pokazała sie po 2 miesiącach i kolejna pare dni temu,jeden plus że są nie bolesne :-)

Mam do was pytanie,czy wasze maluchy też tak sie męczą jak sie bawią ?? moja jak położy się na brzuszku i usiłuje chwycić zabawki strasznie się męczy :ico_noniewiem: A.twierdzi,że to przez nosek który non stop albo zapchany albo coś jej leci z niego,ja to panikuje,że znów serduszko nam sie odzywa :ico_noniewiem: :ico_olaboga:

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

02 kwie 2012, 08:18

witam
karina tzn w jakim sensie meczy?poci sie?jeczy?nie umi dychac?
Kala jak miala pol roczku to niechetnie byla na brzusiu i szybko padala na twarz zeby ja obrocic, bo sama jeszcze nie umiala, ale nie obserwowalam zadnych z tych wypisanych wyzej objawow zmeczenia..mysle ze matka ma najlepsza intuicje i jezeli cie cos martwi, tym bardziej ze piszesz ze juz jakies problemy z serduszkiem miala, to warto by powiedziec to pediatrze :ico_noniewiem:

ja wczoraj mialam robocze popoludnie, bo znow nagromadzilam sobie pare pralek prania do prasowania :ico_olaboga: i jeszcze mi na dzisiaj zostaly nasze ubrania, dzieciaki juz maja gotowa garderobe..wogole zauwazylam u siebie ze na okraglo mam pranie w koszu, jedne wypiore, nie zdaze wszystkiego uprasowac i juz zas praktycznie mozna by wlaczac pralke :ico_olaboga:

slyszalyscie ze od dzis kolejne podwyzki cen, ponoc na wszystkim, oplaty, jedzenie itp :ico_olaboga:

karina22
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1900
Rejestracja: 10 mar 2007, 14:18

02 kwie 2012, 08:48

ladybird23, ciężko to opisać :( tak jakby ciężko oddychała i sapie przy tym.
Malutka jak miała 5 tyg miała stwierdzone ASD II i zaburzenia kurczliwości lewej komory serca,jak miała 2 miesiące miała powtórne badania,wtedy stwierdzono ,że wszystko do normy wraca,2 dziurki które miała zaczeły sie zrastać.Niebawem miała mieć kontrole a na wizyte na NFZ musiałabym do września czekać :ico_szoking: ,także chyba odwiedze pediatre,żeby ją osłuchał i jak bedzie trzeba prywatnie pójdziemy na kontrole.

Co do prania to ja mam non stop kosz pełen :-D Jak juz nie daje z praniem rady,ciuszki małej daje A,żeby u siebie prał :-D

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

02 kwie 2012, 10:39

Mam do was pytanie,czy wasze maluchy też tak sie męczą jak sie bawią ??
Moja na brzuszku w miarę lubi ale nie bawi się wtedy niczym bo nie umie jeszcze leżeć na brzusiu i operować tak sprawnie wtedy rączkami.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości