Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

31 mar 2012, 11:37

hej

u nas też wiatrzysko i do tego na zmianę deszcz i słońce :ico_sorki:

mała wstała o 6.30 to A po nią wstał i od razu jeść chciała i wsunęła 2 kanapeczki z dżemem czereśniowym i za godzinę jak ja jadłam śniadanie to jeszcze 1 kromeczkę mi wsunęła :-D dba chyba żebym za dużo nie zjadła :ico_haha_01:

na drzemce dopiero od około 45 minut jest

w domku już posprzątane,ziemniaczki na obiad obrane,mięsko na kotlety mielone i pulpeciki przygotowane,potem tylko wstawić i mizerię zrobić :-D

mąż pojechał drzewo ciąć,a Hania sobie rysuje :ico_oczko:

miłego dnia :-)

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

31 mar 2012, 19:17

cześć :-)

co za pogoda dzisiaj :ico_olaboga: deszcz, deszcz ze śniegiem, śnieg, słońce i tak w kółko :ico_sorki:

Koroneczka pytałaś kiedyś na ile czasu starcza nam opakowanie bebilonu-na tydzień, ostatnio Krzyś pije 3 porcje mleka tylko, wieczorem dostaje już kaszki mleczne, więc mleka też idzie mnie, a waży ok. 9,5kg. Ja mieszkam na 4piętrze i już z samym Kisiem ciężko mi wejść, a jak mam jeszcze drobne zakupy, to już w ogóle, ale mimo to wychodzę z nim codziennie, no chyba że jest taka pogoda jak dzisiaj.

Ania brat może napisać wniosek o odroczenie wykonania kary, niech opisze szczegółowo swoją sytuację i może akurat spojrzą na niego łaskawym okiem. Milenka ładny ma apetyt :ico_brawa_01: Kiniek dostał ostatnio kanapkę z twarożkiem, to zjadł ledwo pół :ico_oczko:

Emilia zdrówka :ico_sorki: możesz karmić jak bierzesz antybiotyk?

Patrycja zdrówka dla Filipka :ico_sorki:

Murchinson ale mąż pyszności Ci wiezie :ico_brawa_01:

Krzysiu od dłuższego czasu przesypia ładnie nocki, dolne dwójki mu dokuczają, ale bardziej w dzień, tyle że rano bardzo wcześnie wstaje-przed zmianą czasu o 5:30, po zmianie o 6:30, ale wczoraj obudził się o 5:30 a dzisiaj o 6:00 :ico_sorki: wieczorem idzie spać ok. 19-20, w dzień śpi jeszcze 3-4 razy po 1-1,5h na drzemkę. Zaraz muszę go właśnie obudzić, bo się rozespał, a jeszcze nie wykąpany i kolacji nie jadł.

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

31 mar 2012, 19:34

Ania brat może napisać wniosek o odroczenie wykonania kary, niech opisze szczegółowo swoją sytuację i może akurat spojrzą na niego łaskawym okiem. Milenka ładny ma apetyt :ico_brawa_01: Kiniek dostał ostatnio kanapkę z twarożkiem, to zjadł ledwo pół :ico_oczko:
a do kogo ma to pisać? dzieki za info w takim razie jak zadzwoni to mu powiem o tym :ico_sorki:
a Milus ma apetyt i to duży,ale kurdę stanęłam z nią teraz na wagę i wychodzi,że ma niecałe 8 kg :ico_noniewiem: muszę się do bratowej na elektroniczną wybrać bo jeśli ona tak chudnie to musze z tym do lekarza iść :ico_sorki: przecież w styczniu było 8.300,potem w lutym niby 8 kg a teraz poniżej 8 :ico_olaboga: coś jest nie tak albo z wagami albo ona faktycznie chudnie :ico_noniewiem:
będę się zapisywać do dentysty po niedzieli to od razu o pediatrę zachaczymy bo muszę to sprawdzić :ico_sorki:

markotka, a gdzie :ico_tort: :ico_tort: za 10 miesięcy Krzysia? :-D

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

31 mar 2012, 20:00

Markotka, ostatnio widziałam nowe opakowanie bebilon 1,2kg za ok.52zł w realu i tesco.
dba chyba żebym za dużo nie zjadła :ico_haha_01:
Sprawdza, czy mama dotrzymuje słowa-skoro powiedziałaś, że się odchudzasz to mała strażniczka pilnuje Ciebie Obrazek

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

01 kwie 2012, 08:54

witam

moja kluska do 18 wczoraj drzemała to zasnęła dopiero przed 22 a tu 6.30 pobudka :-/ a ja ledwo na oczy patrzałam bo dopiero koło północy zasnęłam :ico_noniewiem:

Murchinson, one obie mnie tak czasem podjadają :-D :-D ale na razie po mału spada,bo kolejne 0,5 kg na minusie,ale mi się nie spieszy,byle do końca wakacji zrzucić :ico_oczko:

teraz słonko świeci ,ale na termometrze -3 i troszkę śniegu :-D
może jakiś spacer zaliczymy po obiadku jak będzie cieplej :ico_sorki:
dzieciaki już zdrowe to chociaż spokój z jednym no i dzisiaj mama już w domku :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

01 kwie 2012, 17:09

hej

U mnie też pogoda zwariowała, od paru dni okropnie wieje, no i deszcz, śnieg, grad i słońce na zmianę :ico_olaboga: , a tydzien temu był taki piękny weekend :ico_sorki:

Mąż poszedł z Polą do teściów, mamy z Liwią mamy dojść, jak się obudzi, ale póki co śnieżyca za oknem.

My wydobrzeliśmy, to Pola znów przeziębiona, dziś byliśmy u lekarza, kazał ją przetrzymać parę dni, żeby nie załapała czegoś gorszego.
Jutro niania ma z dwójką być (po raz pierwszy), we wtorek do mojej mamy pojedzie, potem zobaczymy. Teściowa się po operacji zbiera, pewnie jeszcze trochę będzie się kurować.

patrycja zdrówka dla Filipka :ico_sorki:

murchinson to nie chciało się Wam z mężem jechać do teściowej?
Też już bym chciała żeby mała chodziła :ico_sorki:

koroneczka :ico_brawa_01: dla Maksia za pierwsze kroczki

emilia zdrówka dla Ciebie :ico_sorki:

markotka Liwka też wypija 3 porcje mleczka na dobę +1 porcja kaszki :-) , u nas po zmianie czasu dziewczyny się szybko przestawiły.
a jak w pracy, zmieniło się cos na lepsze?mąż wyjeżdża na ten kontrakt za granicę?

ania z tego co piszesz to Milenka ma apetyt, to skąd byłby spadek wagi?może takie niescisłości z ważenia własnie na rożnych wagach.
Bratowa w nieciekawej sytuacji :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

01 kwie 2012, 19:31

ania z tego co piszesz to Milenka ma apetyt, to skąd byłby spadek wagi?może takie niescisłości z ważenia własnie na rożnych wagach.
Bratowa w nieciekawej sytuacji :ico_olaboga:
podejrzewam,że teraz dużo spadła jak była chora,bo prawie nic nie jadła,na dzień może jak pół parówki zjadła albo pół kromeczki :ico_olaboga: teraz pewnie odrobi straty bo apetyt wrócił :ico_sorki:
a bratowa ma faktycznie przekichane
ale dzisiaj brat dzwonił do rodziców to ma możliwość wyjścia o ile będzie miał pracę,to będzie w "obrączcce" na nodze :ico_sorki: ale to w sobotę się może wyjaśni bo tata ma do niego pojechać ze znajomym co go wcześniej na stażu miał i jak się dogadają to może niedługo wyjdzie :ico_sorki:
My wydobrzeliśmy, to Pola znów przeziębiona, dziś byliśmy u lekarza, kazał ją przetrzymać parę dni, żeby nie załapała czegoś gorszego.
zdróeczka dla Poli :ico_sorki:


dzisiaj u rodziców byliśmy
Hania szczęśliwa że babcia wreszcie wróciła,Milenka o dziwo nie płakała tylko odrazu uśmiech od ucha do ucha :-D :ico_brawa_01:
jutro pojadę z dziewczynkami koło południa jak A po nocce wstanie i wrócimy pewnie koło 17-18
od razu kuzynce drobne ciuszki zawiozę typu skarpetki,rajtuzki,czapeczki bo tego jej brak,ciuszków od 56-68 nie chce bo ma już za dużo i nie ma gdzie mieścić,więc będę jej odkładać od rozmiaru 74
może niedługo płeć dzidziusia u bratowej poznam i jak będzie dziewczynka to te mniejsze będą dla niej najwyzej jak będzie chciała :ico_sorki:

zaraz jakaś kolacja dla dziewczyn i chyba spać pójdą,choć obie do 17 spały to nie wiem jak to będzie :ico_noniewiem: no i Hania ze mna dzisiaj śpi póki A ma nocki :-D

[ Dodano: 02-04-2012, 09:30 ]
dzień dobry

jak po weekendzie?

mała już po 6 pobudkę zrobiła i teraz zasypia,a koło 12 jedziemy do rodziców :-)
w nocy ze 3 pobudki były tylko nie wiem czemu,chyba coś się małej śniło :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

02 kwie 2012, 10:07

hejo hej!

Wczoraj Was doczytałam , ale zanim odpisałam internetu brakło :ico_sorki: chyba przez tą pogodę dziwną, cały czas wieje, grad pada, czasem śnieg, teraz aktualnie słońce świeci, ciekawe jak długo :ico_sorki:

Maksio nie daje mi wytchnienia, wymaga nieustannej uwagi, trzeba go pilnować, żeby sobie czegoś nie zrobił, a poza tym chce żeby z nim kulać piłkę, alebo klocki układać, nie lubi się sam bawić!
Chodzi coraz lepiej, choć jeszcze upadkowo, bo ma problem ze środkiem ciężkości :ico_haha_01: najpierw idzie głowa, potem barki, dupsko a stopy na końcu hihi :ico_haha_01:

Emilia, 21 pasuje mi idealnie. Do Gołuchowa mam blisko więc podjechać to nie problem!

Markotka, Maksio też pije 3 razy mleko + raz kaszka na śniadanie, czasem zamiast kaszki parówka albo jajko, chlebka nie lubi za bardzo! Nam duże opakowanie mleka starcza na jakieś 8-9 dni. A Krzysio może tak wcześnie wstaje bo jeszcze dużo śpi w dzień? Maksio śpi 2 razy po 45 minut. Dziś pospaliśmy do 8.30 bo roleta była zaciągnięta i w pokoju było ciemno jak w środku nocy :-)

Aniu, dobrze, że brat ma możliwość wyjścia :ico_sorki: oby się udało. A Milenka szybko nadrobi skoro ma taki apetyt.

Nowa, zdrówka dla Poli :ico_sorki:

Na obiad Maksiowi robię krem z zielonego groszku, resztę zagotuje w słoiczki będzie miał na zaś a co dla nas to nie wiem :ico_noniewiem: hmm

A w sobotę zrobiłam rolady wieprzowe z podsmażoną kiełbasą z cebulką, czosnkiem i papryką- pycha!!!!!

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

02 kwie 2012, 10:26

Maksio nie daje mi wytchnienia, wymaga nieustannej uwagi, trzeba go pilnować, żeby sobie czegoś nie zrobił, a poza tym chce żeby z nim kulać piłkę, alebo klocki układać, nie lubi się sam bawić!
no to mam podobnie bo mała też nie bardzo chce się sama bawić
czasem piłkę pokula i leci za nią ale to kilka minut,zabawki z kosza wywali i koniec zabawy,no czasem gąsienicą się pobawi bo jej ładnie gra
A w sobotę zrobiłam rolady wieprzowe z podsmażoną kiełbasą z cebulką, czosnkiem i papryką- pycha!!!!!
mniaaam :-D
ja dzisiaj u mamy obiadek to będziek królik z sosikiem :ico_brawa_01:

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

02 kwie 2012, 10:26

czesc

u nas znowu wieje, mlody zostal, bo nie mialam go sily zaprowadzicn do przedszkola :ico_noniewiem: od wczoraj znowu sie zle czuje, bola mnie wszystkie kosci, glowa i mam dreszcze jak na goraczke ale goraczki brak, po 15 ide do kontroli
a dzis ostatni dzien antybiotyku

markotka tak, mozna brac antybiotybiotyku

Korneczka to jestemy umowione na 21, mam nadzieje ze nic nam planow nie pokrzyzuje

no i nie wiem co mialam jeszcze napisac :ico_noniewiem:

milego dnia

[ Dodano: 02-04-2012, 10:28 ]
markotka tak, mozna brac antybiotybiotyku
:ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:
chodzilo mi o to, ze mozna brac wyvrane antybiotyki przy karmieniu piersia

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość