Awatar użytkownika
jula81
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 306
Rejestracja: 21 lut 2011, 19:47

02 kwie 2012, 23:34

Ja jutro może wreszcie kupię cieęcinkę, bo kurde towar deficytowy :ico_zly: Ciągle mnie z kwitkiem odsyłają. Robię z kurczakiem, rybką, albo same warzywne, no i żółtko, ale też nie zawsze.

Kocura
a jaką rybkę mu podajesz?

Eryk moje dania wcina, ale ostatnio dałam Mu słoiczkowego królika z ziemniaczkami i za bardzo jeść nie chciał :ico_noniewiem: . Muszę właśnie jakąś rybkę Mu zrobić. Wiem, że łososia można ale jakie jeszcze rybki to nie wiem :ico_noniewiem: .
Kod:
a w jakich godzinach pracujesz?


na razie od 8 do 16 ale ja mam w pracy łącznie 6 zmian :ico_noniewiem:
No to podobnie jak ja. Ooooo tyle zmian macie :ico_szoking: . Pewnie nie pójdą na rękę ze względu, ze masz małe dziecko :ico_noniewiem: .

[ Dodano: 02-04-2012, 23:37 ]
marcz, kwiatunio i szkieletorek :ico_brawa_01: dla dzieci za kolejne osiągnięcia !

Mój Eryk przewraca się na boki, z brzuszka na plecy i odwrotnie, tyłek podnosi i trochę się czołga. Ciągle się wyrywa żeby go w pionie trzymać a ja sił nie mam :ico_olaboga: .

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

03 kwie 2012, 07:37

witam
wiecie co, ja od poczatku zupki gotuje na miesku i od poczatku daje wywar do jedzenia, zaczynalam najpierw zupki bezmiesne, ale zupke z niego jadla, a potem od razu mieso..to jak wy robicie? gotujecie zupke, a potem rozdrabniacie te miesko i warzywa na wodzie?
ja bym nigdy nie dala oliwy do zupy zeby miec tluszcz, bo jakos mi sie to gryzie, z reszta sama, jak widzialam w Bulgarii zupe na oliwie to od razu mialam odruch wymiotny :ico_noniewiem:
dlatego tez zdziwilam sie ze oliwe do zupki dziecku dajecie..

Kalinka za ryba nie bardzo przepada, przynajmniej za ta w zupce, jak jemy obiad to teraz podjada z nami powoli wszystko i wcina az milo :-D

dzisiaj czeka nas okulista prosze was bardzo trzymajcie kciuki :ico_sorki:

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

03 kwie 2012, 10:21

wiecie co, ja od poczatku zupki gotuje na miesku i od poczatku daje wywar do jedzenia,
u nas tez od początku jej tak samo podaję.
a wogóle to cześć laski. pogoda u nas pod psem, leje deszcz. dzieci juz częściowo wróciły do zdrowia , Majcia ma lekki katarek lejący się z noska, ale myslę, że to juz końcówkka tych chorób bo myslałam, ze wyjdę z siebie przez ten czas.

Oczywiście przez ten czas maja wspaniale nauczyła się raczkowac i teraz zasuwa aż strach, bo jak tylko na chwilke spusci się ja zoka to juz jej nie ma i szukaj jej po mieszkaniu a zazwyczaj jest pod bakonem w firankach, albo pod kaloryferem albo pod łóżeczkiem... tak więc jest tak jakby niezależna i nie czeka az ktoś ją zaniesie do pkoju tylko rach ciach i sama sobie zaraczkuje :-D
a wczoraj miala straszna radochę jak Kuba wsadził ją do pudła i ciągał za soba po całym mieszkaniu a ona siedziała na ciuchac w pudle i była przeszczęśliwa, że jeździ :-D

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

03 kwie 2012, 10:30

wiecie co, ja od poczatku zupki gotuje na miesku i od poczatku daje wywar do jedzenia,
u nas tez od początku jej tak samo podaję.
No to spróbuję małej niedługo ugotować .
maja wspaniale nauczyła się raczkowac
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla niej
Ale fajnie to musi wyglądać .Ja bym chciała by moja raczkowała no ale czas pokaże czy będzie chciała.

Pamiętacie jak pisałam o znajomej co w wieku 6-7 miesięcy córkę za rączki prowadziła i w chodzik wsadzała? Więc teraz sama mówi że głupia była i żałuje bo mała za nim nie potrafi raczkować nawet pupy podnieść , chodzika już nie chce tylko by mama za rączki cały dzień chodziła z nią.Nauczyła pokazała i ma problem bo bez mamy nie pójdzie nigdzie.Syna starszego tak nie uczyła i raczkował i radził sobie jak gdzieś chciał iść a teraz myślała chyba że tak będzie lepiej no to ma.
wczoraj miala straszna radochę jak Kuba wsadził ją do pudła i ciągał za soba po całym mieszkaniu a ona siedziała na ciuchac w pudle i była przeszczęśliwa, że jeździ :-D
hehe dzieci uwielbiają takie szaleństwa

U mnie zupka jarzynowa , wielki gar już ugotowane. Mała ma drzemkę a ja szybko ogarnę domek i laba będzie.

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

03 kwie 2012, 10:32

ja bym nigdy nie dala oliwy do zupy zeby miec tluszcz, bo jakos mi sie to gryzie, z reszta sama, jak widzialam w Bulgarii zupe na oliwie to od razu mialam odruch wymiotny
dlatego tez zdziwilam sie ze oliwe do zupki dziecku dajecie..
ale to oliwa z oliwek, nie zwykła oliwa rzepakowa czy jakaś inna. Ja też dodaję jak robię zame warzywa gotowane na wodzie to oliwę z oliwek dolewam, bo masło uzywam takie słonkawe wiec masełka nie daję.

A w ogóle to doberek wszystkim:)


Nie wyspałam się coś, miałam dziwne sny

karina22
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1900
Rejestracja: 10 mar 2007, 14:18

03 kwie 2012, 10:47

Dzien dobry dziewczynki:)

Moja znowu smarka i kaszle :(
ręce już mi opadają ;(

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

03 kwie 2012, 10:52

karina22, ło jejuś coś ty, a może to jakieś alergiczne jest co???

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

03 kwie 2012, 11:09

Ale fajnie to musi wyglądać .Ja bym chciała by moja raczkowała no ale czas pokaże czy będzie chciała.
no wygląda rewelacyjnie, bo ona podciaga się na dwóch rączkach i normalnie wyglądajak żołnierz w okopach, :-D powoli powoli sama się nauczy , moja ma juz 8 miesięcy a Twoja 6 tak więc jeszcze cos koło dwóch i nie bedziesz jej mogła znaleść :ico_oczko:
U mnie zupka jarzynowa , wielki gar już ugotowane
u nas była przed wczoraj i małej zmiksowałam i normalnie nie mogłam jej napaść tak strasznie jej posmakowała , troche się bałam bo dodałam smietany ale nic jej ni było ... w każdym bądź razie bardzo jej smakowała zupa jarzynowa

karina22
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1900
Rejestracja: 10 mar 2007, 14:18

03 kwie 2012, 12:24

elibell, raczej nie bo starsze też kaszlą ,a dopiero co antybiotyk miały,szok normalnie,ile można chorować ;(
Puki co apetyt ma jest uśmiechnięta,ale boje sie co może z tego być,także znów wizyta u lekarza jak dobrze licze to juz 6 w przeciągu miesiąca ;(

zirafka, ja jeszcze troche i też zwykłą jarzynówke małej dam :-D :-D bo na te słoiczki to ja zbankrutuje :ico_olaboga:

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

03 kwie 2012, 12:33

karina22, to wiele zdrówka życzę dla dzieci i dla Ciebie:)

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość