gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

03 kwie 2012, 23:00

dzidza ułożona poprzecznie...
super że wszystko dobrze a to ułożenie jeszcze może się zmienić parę razy. Ja np czuje czasem takie napięcie na brzuchu aż boli a to mi się chyba dzidzia tyłkiem obraca :-D
czy to faktycznie takie fuuuj:)
z tego co pamiętam to nie jest jakieś ohydne tylko po prostu dużo tego i cięzko się pije :ico_olaboga: ja dzień przed Tobą pije więc zobaczymy jak mi pójdzie.
super sie lezy w tej podusi.
a jak Ty na niej leżysz? Pod plecy kładziesz czy nogi?
w którym można wozić dziecko tyłem do kierunku jazdy do 4 roku życia
w Szwecji albo Norwegii jest w ogóle taki nakaz że dziecko do 4 roku tyłem jeździ właśnie ze względu na bezpieczeństwo.
ale na szczęscie okazało się że to tylko infekcja
całe szczęście :ico_sorki: :ico_sorki:

u mnie już w domu śpią wszyscy, ja jeszcze może obejrzę kobiety które zabijają :-D bo jak dzisiaj wstałam o 10:30 to raczej nie mam co kłaść się wcześniej bo tak jak wczoraj tylko będę się przewracała z boku na bok.

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

04 kwie 2012, 00:43

no to dobranoc mamuśki ;-) Trzymajcie jutro kciuki bo na 7 jade na glukoze!

Mamusia28
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 933
Rejestracja: 03 cze 2011, 14:37

04 kwie 2012, 08:39

gosia888 Rogal ma kształ litery c i jest dość duży bo ma 170 cm. Kłade się na lewym boku i mam go za plecami jako podparcie i jedna czesc - gorna rogala sluzy jako poduszka a dolna czesc jest miedzy nogami (ponoc krezenie jest wtedy lepsze)

julchik22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1475
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:22

04 kwie 2012, 09:07

Malinowa, śliczne ten Twój torcik :ico_brawa_01: za połowinkę, u mnie też już niedługo :ico_oczko:
Co do podejrzenia odpływu wód - miałam niezłego stresa w pierwszej ciąży i nawet leżałam w szpitalu z takim podejrzeniem - na szczęście okazało sie że jest ok :-) Często mogą to być upławy, albo jakaś inna rzadka wydzielina. Jeśli mogę coś doradzić, to poproś sowjego ginka żeby dał Ci do domu kilka paseczków takich papierowych, którymi oni stwierdzają czy to wody czy nie. Mój mi takie dał i jeśli czułam że coś delikatnie cieknie, to sprawdzałam sobie sama - pomarańczowy wynik oznacza, że jest ok, a czarny - że to wody. Ale trzeba pamiętać żeby nie badać po stosunku, bo wówczas też jest wynik czarny :ico_oczko: trzeba odczekać parę godzin :ico_oczko: Dla mnie takie paseczki to duże ułatwienie było :-) Oczywiście jak Ci pocieknie z pół litra, to jedź do szpitala, ale już była przewrażliwiona na każde nawet małe zamoczenie wkładki...

Gosia, o Norwegii nic nie słyszałam, ale w Szwecji - tak - są takie przepisy że do 4 roku życia dziecko wozi się tyłem dla bezpieczeństwa. Zresztą mi wystarczyło obejrzenie kilku filmików z testami jak to wygląda przy zderzeniu i nie miałam ani cienia wątpliwości żeby zakupić taki fotelik. Dla drugiego dziecka też taki kupujemy :-)

Qanchita, jak się czujesz?

Dziewczyny, wiecie co, aż się boje przyznać, ale ja chyba na tym forum jestem jedyna, które glukoza bardzo smakowała :ico_haha_01: z cytrynką oczywiścię - taka lemoniadka :-D Ciekawa jestem czy w tej ciąży będzie podobnie :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

04 kwie 2012, 10:34

ufff ja juz po,nie bylo zle.Wymiotowalam w domu przed wyjsciem,ale juz na miejscu wcisnelam sobie pol cytrynki i dalo rade - slodkie jak cholera,ale zle nie bylo :) potem baba kazala mi przyjsc za 2,5 h!!!!! :ico_szoking: Wiec ucielismy sobie z mężem drzemke w aucie :ico_haha_01: Zasnelam po tej glukozie jak zabita - ledwo sie dobudzilam na 9;30 :P

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

04 kwie 2012, 11:14

Gosia, o Norwegii nic nie słyszałam, ale w Szwecji - tak
bo to w którymś z tych krajów nie pamiętałam w którym czyli wychodzi że w Szwecji :-) A jak dziecko nie buntuje się? Bo wiesz taki 3 latek to już bardzo ciekawy drogi a tak to cały czas tyłem jeździ.
które glukoza bardzo smakowała :ico_haha_01: z cytrynką oczywiścię - taka lemoniadka :-D
może mi też bardzo posmakuje jak dodam cytrynę :ico_haha_01:
ufff ja juz po,nie bylo zle.
a no to super :ico_brawa_01:

Mamusia28, o takie coś?

Obrazek

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

04 kwie 2012, 11:29

wybaczcie, że się wtrącę - jula, mi też smokowała glukoza. ja to w ogóle zawsze mam parcie na słodkie, a po wypiciu miałam mega ochotę jeszcze opchnąć Snickersa :ico_haha_01: :ico_haha_01: Nie wiem skąd mi się to wtedy wzięło :ico_haha_01: :ico_puknij:
A fotelik, o którym pisze julchik widziałam i wygląda na stabilny. my chcemy na następny rok (albo pod koniec tego) kupić autko, więc myślę, że też taki fotelik będzie nam niezbędny :ico_sorki: i właśnie myślę o tym samym z usa.

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

04 kwie 2012, 11:31

tibby, o moj boże zadziwiacie mnie ;-) Ja po tym czulam sie jak naćpana - padłam spać nieprzytomna i ledwo sie dobudzilam - i teraz wszystko co pije wydaje mi sie obrzydliwie słodkie :-)
Ale i tak podsumowując spodziewalam sie czegos duzo gorszego,a smak z cytryna byl w miare znosny :-)

julchik22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1475
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:22

04 kwie 2012, 13:59

Gosia, Dawiś niedługo dopiero skończy 2 latka, więc nie wiem jak to jest z trzylatkiem, ale moje znajome nie mają problemu nawet z 4-latkami :-) Myślę, że wszystko zlaezy od tego jak od początku dziecko przyzwyczaić - jeśli cały czas jeździło tyłem, to nie sądzę aby domagało się odwrócenia fotelika - po prostu chyba wie że tak trzeba i już :ico_noniewiem:
Tibby, no to trzymam kciuki za udany zakup i autka i fotelika, ale pamiętaj że jeśli chcesz tańszą przesyłkę - tzn morską, to trzeba zamawiać z dużym wyprzedzeniem bo długo płynie :ico_oczko:

Moje kochane Dziecie dzisiaj na spacerku w Botaniku zrywało dla mnie kwiatki i dawało z rozpromienioną buzią :-) I jak ja mam mu przetłumaczyć że to jest złe dlatego że zrywanie kwiatów w ogrodzie botanicznym jest zabronione? :ico_oczko:

Tośka_30
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1367
Rejestracja: 09 sty 2009, 10:05

04 kwie 2012, 14:47

MOja córka jak miała 8 miesiecy to już się darła, bo nie chciała jeździć tyłem... Jak zmieniliśmy fotelik to Ona zmieniła nastawienie do jazd autem.
Dobry fotelik który montuje się przodem to kierunku jazdy też jest OK. W końcu kierowca nie jeździ tyłem do kierunku jazdy :ico_oczko:

Madleine z tym spaniem po glukozie to mnie rozbawiłaś :)

Marta super wieści :)

Kasiala, ale już duży ten Twój dzieć :)

A ja jutro na połówkowe i już się stresuję oczywiście...

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: FrancisDuT i 1 gość