Tośka_30
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1367
Rejestracja: 09 sty 2009, 10:05

05 kwie 2012, 07:54

Gosia na tych zdjęciach to Ty???
Ależ Ci figury zazdroszczę

[ Dodano: 05-04-2012, 08:03 ]
Ja połówkowo wyglądałam tak:

Obrazek

PS. Bo chyba Wam fotki nie pokazywałam, co?

Mamusia28
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 933
Rejestracja: 03 cze 2011, 14:37

05 kwie 2012, 08:48

Ja nakupiłam spodni ciążowych a teraz musze lezec - problem w tym ze zaczyna sie robic cieplo a ja nie mam zadnej spodnicy ani rybaczek i musze meza wyslac zeby mi przyniosl ze sklepu do mierzenia:/ mam nadzieje ze sprzedawczyni sie zgodzi

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

05 kwie 2012, 09:26

wiecie że Rybka zaczęła rodzić

julchik22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1475
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:22

05 kwie 2012, 10:06

Qanchita, zdrowiej szybciutko! :ico_sorki:

Gosia, bardzo fajowe spodnie. Ja mam do bani ciążowe dżinsy, ale nie chce mi się wydawać na kolejne jakiś ładniejsze bo kupiłam pupmy bardzo fajne i już czekam na ciepełko :ico_oczko:

Tośka, Ty też bardzo zgrabniutko wyglądasz! Ładny brzuszek! :ico_brawa_01:

Mamusia, polecam sklep intern etowy Happymum - tam można zamówić spodnie, przymierzyć i w razie wu zwrócić w ciągu 10 dni, ale za przesyłkę płacisz. No ale w sumie wmniej więcej to samo Mężulek by pewnie wydał na paliwko dojeżdżając do sklepu :ico_oczko:

Trzymamy wobec tego kciuki za Rybkę - oby szybciutko się rozpakowała! :ico_sorki:

U nas dzis znowu szaro-buro i ponuro i nie bardzo mam pomysł co zrobić z Dawisiem bo się nudzi w domu. Na dwór nie wyjdziemy bo niebo czarne i w każdej chwili może zacząć padać, a jechać z nim gdzieś = sporo podnoszenia, troche noszenia, biegania, a potem wieczorem boli mnie brzuś..., więc raczej wypad sobie odpuścimy zwłaszcza że dzisiaj nawet z rana troche mnie pobolewał :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

05 kwie 2012, 10:53

Dziewczyny co do leków na gardło to kilka dni temu moj maz byl w apetece zeby mi cos kupic ( apteka w przychodni) to farmaceutka specjalnie poleciala do lekarki sie zapytac czy jakiekolwiek tabl na gardlo mgoe brac( bo ona uwazala ,ze nie i chciala sie poradzic) i okazalo sie ,ze nie. Lekarka przyszla i powiedziala,ze absolutnie nie sa wskazane takiego typu leki i tylko plukanie gardla wodą z wodą utlenioną...
gosia888, Fajowe spodnie :-) Mamy brzuszki podobnej wielkosci :-)

[ Dodano: 05-04-2012, 11:17 ]
A to moj brzuszek 22 tc i 4 d
Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

05 kwie 2012, 12:55

Ale piękne brzucholki :ico_brawa_01:

Madleine, a Ty masz taką ładną karnacje, czy jeszcze opalenizna Cię trzyma?

Z tymi lekami na gardło itd.to zależy od lekarza. Psikam tantum verde, mam cortyzol na zatoki do ssania bo to homeopatyczne, do nosa euforbium i jeszcze gardło boli :ico_zly:
Boję się że to zapalenie krtani.Miałam też w ciąży w Jolką. Taki ból gardła że nie do opisania. Przez chwilkę pomaga jak wypiję ciepłą herbatkę z miodem.

NA 15:40 go gina zobaczyć co słychać u naszego maleństwa :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

05 kwie 2012, 13:01

Madleine, a Ty masz taką ładną karnacje, czy jeszcze opalenizna Cię trzyma?
Kochana tak wyszło tylko na zdjęciu ( nie wiem dlaczego) bo jestem biała jak kreda :)

julchik22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1475
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:22

05 kwie 2012, 17:10

Qanchita, oby Ci do świąt opuściło to choróbsko! :ico_sorki: Biedactwo - teraz kiedy najwięcej jest krecenia się wokół pichcenia i przygotowań musiało Cię dopaść :ico_pocieszyciel:

Madleine, śliczny zgrabny brzusio!!! :ico_brawa_01: Weszłam na Twoje Seven days on sunny june - cudowne są te inspiracje!!!! Ja chce takie tulipany w takich wiaderkach - KONIECZNIE - z tulipanami mniejszy problem, ale gdzie zakupić takie wiaderka??????

Cichutko tu u nas dzisiaj - wszystkie Dziewuszki się szukują świątecznie pewnie. U mnie jutro wielkie szykowanko - Mąż ma w pracy wolne, Dawisia podrzucimy do kochanej babci i bierzemy się ostro do roboty. Mam nadzieję że będę miała powera do roboty i że pogoda dopisze, bo wówczas Małżónek by się oknami zajał :ico_oczko:

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

05 kwie 2012, 18:06

Lekarka przyszla i powiedziala,ze absolutnie nie sa wskazane takiego typu leki i tylko plukanie gardla wodą z wodą utlenioną...
ja się pytałam lekarza co mogę i on właśnie sebidin powiedział bym brała. A jak poszłam do apteki i się pytałam o leki dla ciężarnych to aptekarka powiedziała że teraz wszystkie firmy farmaceutyczne się boją i piszą za zgodą lekarza.

Madleine to samo pomyślałam o brzuchu że podobny :ico_haha_01:
i popatrz jak śmiesznie ja na początku tak płakałam że taki wielki brzuch a Ty że taki mały a w końcu mamy podobny :ico_haha_01:

Tośka Ty mi figury zazdrościsz a sobie co masz do zarzucenia :ico_nienie: bardzo ładny brzuszek :ico_brawa_01:
Mamusia, polecam sklep intern etowy Happymum - tam można zamówić spodnie, przymierzyć i w razie wu zwrócić w ciągu 10 dni,
to nie tylko ten sklep ale każdy na allegro i internetowy musi przyjąć zwrot w ciągu 10 dni i nie musimy podawać powodu. Ale pod warunkiem że to jest nowa rzecz sprzedana przez firmę i nie poprzez licytację.

Mnie strasznie kręgosłup boli :ico_olaboga: ale za to w kuchni mam wszystkie szafki wysprzątane :ico_sorki:

Awatar użytkownika
malinowa19
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 248
Rejestracja: 13 lut 2012, 15:33

05 kwie 2012, 19:57

a tak zmienia się mój brzuchalek :-) do końca ciązy się to zdj powiększy jeszcze :ico_haha_01:

Obrazek

a tak wygląda brzuszek w ubraniu :-)
Obrazek

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Google [Bot] i 1 gość