evvelka
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 673
Rejestracja: 20 wrz 2011, 06:34

05 kwie 2012, 10:46

Witam :)

iw_rybka, Kochana trzymajcie sie!!
Sylwia, Fryzurka śliczna :) Czekamy na zdjecie jak już bedziesz po fryzjerze ;)

Ja sie naczytałam na forum o tym karmieniu wczoraj, jak to maluchy nie chca cycusia albo ciągnęły by bez przerwy i mialam potem cudne sny :P Najpierw, że moj Szymek ciagle spał i musiałam mu na siłe cyca wciskac do buzi bo nie chciał sie budzic.. Potem, że nie mogł sie najesc bo źle mu podawałam tego cyca.. hehe wiecej nic nie czytam :P

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

05 kwie 2012, 11:40

ryba napisała że pakują w nią kroplówy ale jeśli rozwarcie sie nie posunie to na święta ją wypuszczą

Awatar użytkownika
kingoza
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2003
Rejestracja: 01 maja 2011, 15:22

05 kwie 2012, 11:41

witam .. :-D
mala dzis dala czadu w nocy ze hej ..obudzila sie o 22 i do 1 w nocy non stop marudzila i jeczala i jadla a odbic jej sie nie chcialo.. ja juz tracilam cierpliwosc bo nie wiedzialam co jej jest i glaskanie ani noszenie nic nie dawalo :ico_sorki: myslalam ze sie zalamie :ico_placzek: w koncu puscila takiego pawia ze obzygala mi cala pizame wszytskie swoje ubrania ze nawet przez rekawiczki przeszlo :ico_szoking: prawie sie poplakalam ze strachu .. ale jak reka odjol :ico_sorki: momentalnie sie uspokoila .... pocycala jesczze z 5 min i zasnela jak kamien a potem obudzila sie o 5 i pocycala z 10 min .. zrobila kupke i znow spala :ico_sorki:

zmykam was doczytac :-D

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

05 kwie 2012, 11:49

kingoza, ja pamietam te pierwsze emocje, pierwsze rzyganka, sraczki, goraczki... pamietam jak tetno skacze... Ale przyzwyczaisz sie kochana... Najwazniejsze ze minelo! Daj jakas fooocie :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
kingoza
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2003
Rejestracja: 01 maja 2011, 15:22

05 kwie 2012, 11:56

rybkatrzymaj sie kochana &&& :ico_sorki:
Daj jakas fooocie
mowisz i masz :ico_haha_01:
z mama
Obrazek
chwila relaksu
Obrazek
niesmialy usmieszek
Obrazek
koniec usmiechana sie :-D
Obrazek
zawsze spimy na boczku
Obrazek

Awatar użytkownika
Asieńka86
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 658
Rejestracja: 02 lis 2011, 17:48

05 kwie 2012, 12:01

hej :-) widzę że u Ryby bez postępów.. oby jednak ją na święta wypuścili, a w przyszłym tygodniu niech się dzieje co chce :ico_oczko:
Ja po wizycie trochę zrezygnowana jestem.. Mały waży 4,5kg, mimo że te 2 dni czułam słabsze ruchy to wszystko jest ok. Mam 3cm rozwarcia, czyli postęp jakiś tam jest.. 12.04 mam się zgłosić do szpitala jeśli nic nie ruszy się. A i chciała mnie do szpitala położyć już teraz bo mam ciśnienie na granicy normy, no ale zaleciła mierzenie 2-3 razy dziennie i jeśli podwyższy się to wtedy nie ma zmiłuj- jedziemy :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Sajurka
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 128
Rejestracja: 09 sty 2012, 08:31

05 kwie 2012, 12:01

Iw rybka trzymam kciuki :)

sylwia fajna fryz, a to teraz masz jaka dlugosc ?? kolor tez blond masz ?

kingoza, oj to sie mala umeczyła :( a ty razem z nia. słodka jest, nie moge sie doczekac jak bede miec Emilke przy sobie :)


mama_zuzi1980, no mnie to wszystko czeka pierwszy raz...te emocje :) Narazie jestem przerazona :)



Ja po badaniach, jutro maja byc wyniki . Oby dobre.
Nawet dosc dzis - brzuch tylko napinał :ico_noniewiem: ale nie bolał jak szłam
I jaka kulturka ludzie - ale tylko faceci i młodziez. Bo strasze panie to jakos ... :ico_noniewiem: złe ze czlowiek w ciazy czy jak ?

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

05 kwie 2012, 12:04

Asieńka86, to wez chlopa do roboty i jakis sexik chyba ze swieta chcesz spedzic w domu. a to ladnego masz klocuszka w brzuchu i nie zaproponowali ci ciecia?

kingoza, sliczna masz ta corcie i wspolczuje nocy ale pierwsze chwile sa ciezkie. pozniej bedzie lzej.

Awatar użytkownika
kingoza
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2003
Rejestracja: 01 maja 2011, 15:22

05 kwie 2012, 12:08

Mały waży 4,5kg,
spory dzidzius :-)
12.04 mam się zgłosić do szpitala
o matko to poczekasz sobie jeszcze :ico_sorki:
ale pierwsze chwile sa ciezkie. pozniej bedzie lzej.
mam nadzieje :ico_sorki: mi poprostu chodzi o to zeby malutka nie "cierpiala" :ico_sorki:

Awatar użytkownika
biniu_s
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1244
Rejestracja: 18 lip 2011, 11:21

05 kwie 2012, 12:15

kingoza, nam wszystkim o to chodzi :-D Mnie też czasami szlag jasny trafia jak nie mogę sobie poradzić z małym, a on sam nie wie czego chce. Ale wiesz co robię wtedy, odkładam Go w bezpieczne miejsce, nawet jak strasznie wyje..., wychodzę dosłownie na 30 sekund do łazienki, myje buzię zimną wodą, żeby ochłonąć z emocji i wracam. Mnie pomaga -- zaraz człowiek inaczej podchodzi do sprawy, spokojniej i dziecko też wtedy spokojniejsze :-)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Semrush [Bot] i 1 gość