Awatar użytkownika
Sylwia
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1917
Rejestracja: 04 kwie 2007, 13:25

06 kwie 2012, 14:57

u mnie na oczyszczenie jeszcze za wczesnie :ico_sorki: ale to sie dzieje od 4-5 dni ... bylam na tym usg szyjka ma 4 cm

[ Dodano: 06-04-2012, 15:08 ]
Obrazek

Awatar użytkownika
Sajurka
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 128
Rejestracja: 09 sty 2012, 08:31

06 kwie 2012, 15:08

Sylwia, moze sie strułas ? ja miałam tak przez 3 dni. Wegiel pomogł raz dwa.

o Rybcia juz do domku. No to czekamy na wiesci :*

A ja wam chcialam pozyczyc Wesołych Swiat - spokojnych i rodzinnych

Obrazek

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

06 kwie 2012, 15:09

Sajurka a jakie masz Alat i Aspat ? bo sama fosfataza może być już na tym etapie ciąży podwyższona .

Awatar użytkownika
Sylwia
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1917
Rejestracja: 04 kwie 2007, 13:25

06 kwie 2012, 15:10

Myszka_, moj tez przechodzi samego siebie :(
wczoraj az sie powyłam .... zachowuje sie jak by miał dosłownie ADHD !!!! mowisz do niego on ci stroi głupkowate miny, wystawia jezor i mowi łeeee... szlak mnie trafia !! kuzwa gardło boli od wrzeszczenia ... nie wiem co robic w tyłek zacząc klapsy dawać ??!! bo ja nie wiem..

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

06 kwie 2012, 15:12

no to sie witam jeszcze z brzuszkiem :ico_oczko:

tak mnie naszprycowali tymi kroplowkami,ze teraz to pewnie do terminu dochodze :ico_oczko:

Napisze wam jak to bylo ze mna,w srode od rana bolal mnie brzuch ale bylam pewna,ze to przepowiadajace skurcze i olalam sprawe,troche mnie wkurzalo,ze tak to boli ale luz,zdziwilo mnie tez,ze mimo zmiany aktywnosci wciaz cos tam sie dzieje. No ale nie wytrzymalam i wzielam no-spe,bo juz mnie naprawde bolalo a po no-spie zamiast luzik,to do bolu doszly skurcze :ico_szoking: Ale mysle sobie - nie,no spoko - przeciez nie rodze :ico_noniewiem: Ale tego dnia maz mial isc na noc do pracy na strzelnice do lasu,bardzo daleko ( a nie jak zwykle blisko na jednostke),a na drugi dzien na 24 i pomysllam,ze skocze do mojego lekarza,niech zajrzy co sie dzieje,bo maz pojedzie do pracy a ja sie bede stresowac :ico_oczko: Pojechalam a mojego lekarza juz ne bylo,mimo,ze mial przyjmowac do 15,to o 14.20 juz go nie bylo :ico_zly: Pojechalam do innej ginki a ta mi mowi,ze rodze i mam jechac do szpitala,bo to za wczesnie,rozwarcie mialam na 1 palec,szyjki brak i ujscie lejkowate - cokolwiek to znaczy :ico_oczko:

no to dawaj - pojechalismy do szpitala,co prawda jakos watpilam w to ,ze urodze - bylby zbyt pieknie :ico_zly: no i oczywscie - na izbie zanim mnie przyjeli,to rozwarcie juz bylo na 2 cm i czop zaczal odchodzic,wiec nadzieje we mnie sie zaczela tlic - a potem wzeili mnie na oddzial,gdzie dowiedzialam sie od pielegniarek,ze szpital jest przepelniony,ze nawet karetki odsylaja z rodzacymi,bo nie ma miejsc i lekarz stwerdzil,ze ja jestem w 35 na 36 tydzien,wiec ciaza NIE JEST donoszona i doopa,kazali lezec,podlaczli KTG - piekne skurcze sie pisaly ale potem dali mi kroplowke,zastrzyk z no-spy i doooopa,zrobilo sie nieregularnie i do bani :ico_noniewiem: Na drugi dzien nawet mnie nie badali,zeby nie prowokowac skurczy,kazali lezec,lali te kroplowy a dzis zbadali i wypisali do domu,rozwarcie wieksze sie nie zrobilo.

Zrobili tez USG - maly wazy 2200,dodajac blad lekarz mowi,ze moze miec 2600 i jak zaczne rodzic na dniach,to absolutnie oni CC nie zrobia,w sumie,to ja tez wolalabym SN - jesli mialby miec do 3,5 kg :ico_oczko:
Powiedzial tez,ze wdlug niego,to maly nawet jesli do terminu dotrwa,to nie bedzie mial wiecej niz 4 kg i teraz sma nie wiem co myslec :ico_zly:

Po badaniu dzisiejszym dalej czop mi odchodzi wielkimi glutami,wiec moze jak zaszaleje w swieta,to cos sie ruszy dalej :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: Oczywiscie nie nakrecam sie,ze Andrzejka tez miala rodzic juz w marcu,a wywolywany byl 17 kwietnia :ico_oczko:

Musze isc po swietach do swojego lekarza i zapytam,co on o tym wszystkim mysli :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Sylwia
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1917
Rejestracja: 04 kwie 2007, 13:25

06 kwie 2012, 15:15

iw_rybka, no to witamy Cię ponownie !! i nadal wśród :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

06 kwie 2012, 15:17

no i dziekuje kochane za wszystkie sms-ki i slowa otuchy :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Maz moj sie spisal na medal,dzieci czyste i najedzone,w domu nawet nie wygladalo zle - tylko fryzure Zuzka miala troche roztrzepana,no ale cos :ico_oczko:

[ Dodano: 06-04-2012, 15:18 ]
i nadal wśród :ico_ciezarowka:
- no witam,tak pomyslalam,ze nie ladnie sie wcinac :ico_oczko:

[ Dodano: 06-04-2012, 15:19 ]
ooooo 9 kwiatek :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:

Awatar użytkownika
Sylwia
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1917
Rejestracja: 04 kwie 2007, 13:25

06 kwie 2012, 15:21

oo faktycznie ostatni kwiatuszek rozkwitł :) :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

evvelka
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 673
Rejestracja: 20 wrz 2011, 06:34

06 kwie 2012, 15:24

iw_rybka, witaj Kochana :*

[ Dodano: 06-04-2012, 15:24 ]
ooooo 9 kwiatek :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Sylwia
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1917
Rejestracja: 04 kwie 2007, 13:25

06 kwie 2012, 15:25

jezuuu normalnie przydala by sie Super Niania !!!!!! zwariuje ... moje dziecko mnie doprowadzi do szewskiej pasji :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: KylieTab i 1 gość