karina22
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1900
Rejestracja: 10 mar 2007, 14:18

07 kwie 2012, 09:13

Dzień dobry :)

O odstawieniu rozmawiałyście,ja ze starszakami smoczkowego problemu nie miałam ,ale tylko dlatego że karmiłam jedno i drugie dwa i pół roku piersią :-D W zasadzie pierś jednemu i drugiemu zabrałam z dnia na dzień i fochów nie było :-D

Malutka jest smoczkowa i piersiowa,ale puki co nie chce odstawiać,bo noce śpi całe ,poza tym chciałabym karmić conajmniej do roku.

Wczoraj w nocy mała nam mały horror urządziła,dobrze że był A.bo nie wiedziałabym co mam zrobić,nagle zaczeła nam strasznie kaszleć,wręcz się dusić ,nie mogła oddechu złapać,po chwili zaczęła wymiotować,po jakis 10 minutach sie uspokoiła ,ale nadal miała problem ze spaniem.Postanowilismy zmienić jej lekarza ,bo to już nie jest normalne co się z naszym dzieckiem dzieje :ico_olaboga:

Kocura Bura, gratuluje raczkowania :ico_brawa_01: moja raczkuje do tyłu do przodu ma mały problem :-D

A właśnie wasze maluchy siedzą??bo ja mam wrażenie że moja ten etap ominęła :-D :ico_noniewiem:

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

07 kwie 2012, 10:31

A właśnie wasze maluchy siedzą??bo ja mam wrażenie że moja ten etap ominęła
mój tez jeszcze inie siedzi, ale się podnosi do siadania. a już na nogi staje za to:)

karina22
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1900
Rejestracja: 10 mar 2007, 14:18

07 kwie 2012, 10:33

elibell, to silny chłopak :ico_brawa_01:

Ja tak porównuje do moich starszych bo one w wieku 6miesiecy już dawno siedziały :ico_szoking: ,nawet mam zdjęcie jagódki jak miała 6 miesiecy i łowiła łyżką danonka z kubeczka :-D

marcz89
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 718
Rejestracja: 15 mar 2011, 10:52

07 kwie 2012, 11:16

hej:)

Kocura :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Maciusia :ico_brawa_01:

dziewczyny któraś z Was chyba kwiatunio mówiłaś że snajpera do allegro używasz. Na ile sekund ustawić tak żeby było bezpiecznie?? :-D Muszę wygrać aukcje i się zastanawiam. Ustawiłam na 5dek przed końcem ale boję się że jeszcze mnie ktoś przebije :ico_noniewiem:

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

07 kwie 2012, 12:28

A właśnie wasze maluchy siedzą??
Moja sama nie siedzi jeszcze .A 10 będzie mieć 6 miesięcy. Jak ja trzymam to jest ok ale sama nie ma szans na razie.
Postanowilismy zmienić jej lekarza ,bo to już nie jest normalne co się z naszym dzieckiem dzieje :ico_olaboga:
Ojej to niedobrze .
A u nas postęp- Maciek zaczął "raczkować
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla niego
Rany ale szybko się rozwijają te nasze dzieci.

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

07 kwie 2012, 13:40

Zdrowia,szczęścia i radości
niech wam uśmiech w sercach gości
a zajączek piękny, biały
niech przyniesie koszyk cały
jajek złotych, kolorowych
i miłości cały worek.

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

07 kwie 2012, 14:23

Cześć :-)

Dzięki, Dziewczyny, za gratki dla Maćka!
On też nie siedzi, leniuszek jeden :ico_nienie: Tzn. siedzi, i posiedzi chwilkę, ale w końcu i tak robi bach, więc trzeba go asekurować.
Zuzia też już siedziała w jego wieku.

Myśmy poszły do święcenia z Zuzią. Maciek został, bo "coś" mu wypatrzyłam na bródce, M. mówi,że to nie ospa, ale ja tam chucham na zimne.

Pogoda u nas przepiękna się zrobiła.

karina22
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1900
Rejestracja: 10 mar 2007, 14:18

07 kwie 2012, 14:56

Jeju jaka pogoda dzisiaj :(deszcz pada co chwila :( spać sie chce ech...

Młody pojechał z dziadkiem do kościoła,my z pannami wieczorem pojedziemy:)
posprzątałam troche teraz sie musze ogarnąć hihi

Wczoraj oglądalismy zabawki,malutkiej wybraliśmy fajnego słonia interaktywnego :)
Młodym jeszcze nievwiem co kupimy,wieczorem gdzies jedziemy wybrac dla nich zabawki na zająca:)

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

07 kwie 2012, 20:52

Maciek został, bo "coś" mu wypatrzyłam na bródce, M. mówi,że to nie ospa, ale ja tam chucham na zimne.
Ooo ciekawe czy to ospa czy jedna nie.
Jeśli nawet to życzę by szybko to u niego przebiegło i bez komplikacji.
wieczorem gdzies jedziemy wybrac dla nich zabawki na zająca:)
A z jakiej części PL jesteś? U nas nie robi się na zając nic. Ale zona kuzyna pochodzi z Suwałk i tam właśnie się robi .

Ja dziś jednak z Lili nie poszłam do kościoła na wieczorną msze bo u nas jest o 20 więc to za późno.bo O 19 już śpi.
Z koszyczkiem byliśmy .Małej dałam koszyczek w domu i trzymała cały czas , czasem sobie podgryzała hehe
Teraz wszyscy w kościele a ja sama w domu z Lili i się nudzę.

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

07 kwie 2012, 22:10

dobry wieczór,

mam chwilkę czasu, dziewczyny śpią, naszykowałam sobie na rano już stół do śniadanko :ico_sorki: z Julka byłam ze święconką, A z Izą był w domku bo A coś grypa chwyciła i cały dzień leży, jutro idę z Julką na 10 do kościoła :ico_sorki: Izunię dziś kąpałam z Julką w dużej wannie ale byłą szczęśliwa :ico_brawa_01: :ico_oczko: od kiedy wróciłam do pracy to nocki są raczej ciężkie ale jak Ją wezmę do łózka, przytulę to potrafi tak spać i 8 godzin i to bez jedzenia :ico_szoking: w piątek wstała o 9 rano a od 1 z nami w łóżku, :ico_wstydzioch:
Izunia prawie sama siedzi :ico_szoking: i ładnie już się porusza na ziemi, na całkiem nie raczkuje ale bez problemu porusza się o całym pokoju :ico_sorki:

[ Dodano: 07-04-2012, 22:11 ]
U nas nie robi się na zając nic
u nas daje się skromne prezenty :ico_sorki:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość