ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

10 kwie 2012, 14:24

o kurcze czyli do wyniku z leksza nerwy :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
martasz
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1050
Rejestracja: 01 mar 2011, 16:58

10 kwie 2012, 14:56

izus oby okazalo si, ze badanie wyszlo ok

Karina wspolczuje przyzyc :( zdrowka dla corci :)

Ladybird chusta jest do 15 kg tzn akurat tan ktora mamy. Fajna jest. :) wieczorem zawiaze Antosia na probe ;) piszesz, |e nie masz przekonania.. Ja te| nie miallam, ale w gorach, na szlakach roztoczanskich itd. Z wozkiem nie da rady, a my w tym roku troche polazimy;)

Ps. Pisze na nowym blackbary malza i dziwnie mi si tu klikan a do tego trzesie w aucie dlatego za wszelkie literowki i brak polfontow przepraszam ;)

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

10 kwie 2012, 16:32

U nas także Święta szybko minęły.
Mała katarek ma od kilku dni malutki a od wczoraj mi pokaszluje jak śpi. Na razie nie daje jej nic tylko inhalacje z soli fizjologicznej.Mam nadzieję że pomoże.
A żeby jej nie było smutno samej to ja od niedzieli tez chora.Gardło bardzo boli ,katar i kaszel.

Dziś porobiłam porządki bo po świętach to jest dopiero sprzątania. 3 prania już zrobione i część już sucha zebrana. Na spacerze nie byłam bo miałam dużo pracy poza tym chore jesteśmy więc nie mam sił .

Mnie już płakać się chce.Mała ma taka brzydka buzie a dziś dodatkowo nocy podrapała policzki do krwi.Teraz ma jeden wielki strupek .Nie mam już pomysłów co robić .Smaruję ją bardzo często ale to nic nie daje bo ona się drapie. Z ciałkiem już uporałam się od jakiegoś czasu, nawilżam 2 razy dziennie i tam nie ma praktycznie wcale .
Chcę kupić jakiś inny krem nawilżający dla niej , jakie marki polecacie ?

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

10 kwie 2012, 18:21

Cześć :-)

Maciuniek bida- trochę maruda, pewno go swędzi, ech...

A chusta fajna sprawa, mam, noszę sporadycznie, ale czekam na lepszą pogodę. Maćkowi zdecydowanie podoba się świat z tej perspektywy. M. mówi,że wyglądamy jak dwugłowy smok :ico_haha_01:

izus zuch Majeczka :ico_brawa_01:

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

10 kwie 2012, 20:35

Moja śpi , ja zaraz idę się położyć bo jestem bardzo zmęczona.Nocke miałam ciężką.

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

10 kwie 2012, 21:40

dobry wieczór,

ja na chwilkę wpadłam poczytać co tam u Was słychać, święta i wolne szybko minęły, ja już powoli kończę szkolenia i od poniedziałku już na zmiany będę chodziła cały tydzień na 12 :ico_noniewiem: dogadałam się z kierowniczką i będę miała zmiany tygodniowo :ico_sorki:
co do Izuni to zaczyna już raczkować i siadać :ico_szoking: :ico_brawa_01: na podłodze potrafi sama się bawić i ze 2 godziny :ico_sorki:
wczoraj tez jadła chleb z masełkiem i jak posmakowała to mi mleko wypluwała :ico_szoking:
Maciuniek bida- trochę maruda, pewno go swędzi, ech
oj współczuję ale to chyba dobrze ze już będziecie mieli jedną zakaźną z głowy :ico_sorki:
ja od niedzieli tez chora.
zdrówka


a to jest ulubiona jej pozycja :ico_sorki:

Obrazek

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

11 kwie 2012, 07:28

witam

ale pozycja Izuni :ico_brawa_01:

Kala do perfekcji opanowala chodzenie do tylu, kleka na kolanka, chyta za szczeble i sie podnosi, ost prawie by stanela :ico_szoking: jak na nia to postep ogromny z dnia na dzien obserwuje..juz nie chce siedziec bezczynnie tylko od razu fik na brzuch i wedruje :-D

szkieletorek a czym smarujesz ta buzke?
mojej Kalince sie robi co jakis czas taki liszajek na policzku i tez ja to swedzi czesto sobie to zadrapuje wlasnie do krwi :ico_olaboga: ale nam lekarka kazala to tylko natluszczac, obecnie mamy Alantan :ico_noniewiem:

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

11 kwie 2012, 08:35

a to jest ulubiona jej pozycja :ico_sorki:
heheh no niezła .Silna dziewczynka z niej .
szkieletorek a czym smarujesz ta buzke?
Mam taki emoliet z UK.Moja ma AZS.

Nocka fajna. Taka jak dawniej, jedna pobudka wiec ja bardzo wyspana jestem .Teraz małą położę na drzemkę a ja zjem śniadanie.

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

11 kwie 2012, 08:56

hej dziewczyny

Maja sie troche męczyła w nocy z tym aparatem :ico_olaboga: zawijała sie w kable, sznurek na szyi :ico_olaboga: ja to co pół godziny przy niej byłam, spałam obok na łózku to wstawałam chyba z 50 razy :ico_olaboga: no ale już ma zdjety ten aparat :ico_sorki: i po krzyku :ico_sorki:
o kurcze czyli do wyniku z leksza nerwy :ico_olaboga:
ech, no nerwy, do 20 musimy wytrzymać
izus oby okazalo si, ze badanie wyszlo ok
ok to raczej nie bedzie, bo zaburzenia rytmu widac gołym okiem na ukg
a ten holter miał za zadanie pokazać ile razy w ciągu doby i przez jaki czas Maja ma zaburzenia rytmu
oby jak najrzadziej :ico_sorki:
Chcę kupić jakiś inny krem nawilżający dla niej , jakie marki polecacie ?
ja moze sie powtarzam ale polecam ci KREM SPECJALNY EMOLIUM
jest tańszy jak zamówisz przez neta a działa cuda, to jest emulsja typu woda w oleju i jest przeznaczony właśnie do silnych podrażnień, działa przeciwświądowo i sciągająco, łagodzaco, jest to skóry z AZS

[ Dodano: 11-04-2012, 09:00 ]
Maciuniek bida- trochę maruda, pewno go swędzi, ech...
ale bedzieice mieli z głowy :ico_sorki: podrowienia dla chorowitków twoich :ico_oczko:
a to jest ulubiona jej pozycja :ico_sorki:
Izka jest boska :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
ale aparatka :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:
wczoraj tez jadła chleb z masełkiem i jak posmakowała to mi mleko wypluwała :ico_szoking:
heh u nas to samo, z szynką chlebka posmakował i pluł mlekiem :ico_haha_01:
ale ja mam swój sposób zeby mleczko zassał :ico_haha_01: daje mu na czubek smoczka kropelke wit c i działa :ico_haha_01:

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

11 kwie 2012, 10:16

Doberek

szkieletorek ja swojego czasu dla Elizy jak miała takie mocne stadium egzemy właśnie alantanu używałam na zmianę z linomagiem i ładnie się skóra goiła.

Izunia jest świetna hihihi


Dorian też juz wstaje, odkurzacza się chwyci i na równe nogi i szczęśliwy, gorzej jak puści rączki i do tyłu upadnie i płacze zszokowany co sie wydarzyło.

Oj nie mam coś weny do pisania ostatnio

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość