moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

11 kwie 2012, 20:49

Dziewczyny, powiedzcie mi które imię najbardziej się Wam podoba ;
Igor,
Emil,
Wiktor.
bo nie możemy się zdecydować i chce usłyszeć opinię innych osób :-)
Ja powiem które najmniej Igor. A to tylko przez skojarzenie z chłopcem/chłopcami o tym imieniu. Moja córka ma w grupie kolegę o tym imieniu i same problemy z nim. W bloku też jest chłopiec i rośnie z niego postrach osiedl.

A sprawdzałaś znaczenie imion? :ico_oczko:

Igor:

Jest to rosyjskie imię które wywodzi się najprawdopodobniej ze skandynawskiego Ingvarr, które jest złożone z członów: Ing-, być może pochodzącego od imienia jednego z bogów germańskich, oraz -war, pochodzącego prawdopodobnie od staro-wysoko-niemieckiego słowa wart - stróż, pasterz.
Charakter: Mężczyźni Ci są silni, zdecydowani, ceniący sobie niezależność. Lubią kierować innymi. Nie stronią od romansów. Niestety cechy te nie przysparzają im licznych przyjaciół - wielu z nich to jedynie pro forma.
Zdrobnienia:Igorek, Iguś

Emil:
Wywodzi się od nazwiska rzymskiego rodu Emiliszów (Aemilius). Łacińskie słowo aemulor oznacza "tego, co rywalizuje".
Charakter: Osoby te są introwertykami, to znaczy, że nieraz uciekają przed raniącą rzeczywistością, chowając się w piaskach swej podświadomości. Mają głęboki zmysł przyjaźni i nieraz namiętna miłość przeradza się u nich w miłosną przyjaźń, co nie wszystkim kobietom się podoba! Żywią chorobliwą, najczęściej nieuzasadnioną obawę przed niepowodzeniami. Mają duszę artysty. Mogą być doskonałymi aktorami, reżyserami, konferansjerami, ludźmi radia i telewizji. Znajdują się także wśród nich samotni podróżnicy, marynarze, zakonnicy. W uczuciach trudno ich oswoić: są zbyt niezależni, choć jednocześnie pragną schronienia, gdzie znaleźliby czułość i bezpieczeństwo.

Wiktor:
Victor – zwycięzca. Imię oznaczające osobę, która zwycięża w każdej dziedzinie życia.
Wrażliwy, delikatny, ceni sobie harmonię, dobre porozumienie z otoczeniem i życie w spokoju. Nie lubi przemocy, agresji i wulgaryzmu. Bywa, że brak mu pewności siebie, ostrożny, konsekwentny w poglądach, poważnie traktujący swoje obowiązki. Wspaniałomyślny, uczynny ale nieci łatwowierny. Jest to typ podwładnego, wolą by ktoś za nich decydował w trudnych sprawach, ryzykował i mówił mu dokładnie co ma robić. W kontaktach z innymi ujawnia się fakt, że jest osobą mało samodzielną, skrytą, nieśmiałą o niskim poziomie wiary w siebie i swoje możliwości.
Zdrobnienia:Wiktorek, Wiktoruś, Wiktoreczek

:ico_oczko:

Źródło: imiona.eu

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

11 kwie 2012, 20:55

nawet torta stawiałam :-D
Heh, jakoś przeoczyłam :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

11 kwie 2012, 21:03

julchik22, Wiktoria ładniejsze,Karina mi sie nie podoba,ale Kalina juz tak :-)

julchik22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1475
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:22

11 kwie 2012, 21:47

No nam z Mężulem też najbardziej Wiki pasuje :ico_oczko:

Monia, nie zgodzę się z tymi opisami. Znam kilku Igorów i kilku Wiktorów i te opisy kompletnie do nich nie pasują. Jeżeli na podstawie znajomości z tymi ludźmi miałabym ułożyć swoje opisy to powiedziałabym że Igor to przystojny łobuziak, a Wiktor to pewny siebie ambitny mężczyzna wytrwale dążący do osiągnięcia swoich celów :ico_oczko: Emila żadnego nie znam :ico_oczko: A tak na serio - ja takich opisów nie czytałam szukając imienia dla Synka - raczej poznawałam żywoty świętych opiekunów :ico_oczko:

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

11 kwie 2012, 22:56

jutro na glukozę jadę ale mi się nie chce :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

11 kwie 2012, 22:57

gosia888, trzymam kciuki - daj znac po :)

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

11 kwie 2012, 23:02

Madleine, dzięki może nie będzie tak tragicznie. Muszę się łudzić :-D

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

11 kwie 2012, 23:04

, dzięki może nie będzie tak tragicznie
Bedzie dobrze,jak ja z moimi rannymi wymiotami przezylam to Ty tez dasz rade :-) Najwazniejsze,zeby wynik byl dobry :-)

julchik22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1475
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:22

12 kwie 2012, 08:26

Gosia, to i ja zaciskam kciukasy za Twoją glukozę :ico_oczko: Oby samokowała jak smaczniutka lemoniadka! :-)

Mamusia28
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 933
Rejestracja: 03 cze 2011, 14:37

12 kwie 2012, 08:41

gosia888 Mnie przyjemność picia glukozy spotyka jutro:D Umówiłam sie z pania na 7:30 przyjadzie do domu 2 razy- dobrze ze blisko mamy Diagnostyke, ciekawa tylko jestem ile sobie za to policzy...
Mam pytanie nie jestes oslabione przez ta pogode? Ja sie codziennie rano budze zmeczona, krew mi z nosa cieknie:/

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Google [Bot] i 1 gość