Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

12 kwie 2012, 21:20

Dobry wieczór :-)

:ico_tort: dla Was -świętuję dziś.
Ja wznoszę toast małym Carsbergiem- przyłączy się któraś?
Kocura Maciuś malutki to może tak nie rozdrapie sobie krostek.
właśnie, nawet się nie drapie to ok będzie. Czasem tak całą piąstką twarz potrze. Może go bardzo nie swędzi. Zuzia nie narzekała i wogóle się nie drapała.
A może jednak swędzi go, bo dwie ostatnie nocki baaardzo kiepskie :ico_placzek:

jula81, bardzo fajnie wyglądacie :ico_brawa_01:
Mały tak fajnie siedzi z koszyczkiem. Ja mam tylko fotki jak wszystko wyciąga z niego :ico_haha_01:
Kocura, a co Maciusiowi jest?
Zuzia mu "sprzedała" ospę :ico_oczko:
A wiesz,że dziś o Was myślałam? Nawet miałam Ciebie tu wywoływać.
U Ciebie/ Was ok?
Piotruś wypił pierwsze 50 ml mleka z butli
super! Widać, do wszystkiego trzeba dorosnąć.
U nas już dni mleczne policzone, Maciek sam zdecydował. Cycek to jużmu służy bardziej jako smoczek :ico_olaboga: Coś tam pociumka, ale malutko. Butli nie dawałam jeszcze, ale chyba za mało mu cyca. Obiadu zjada dużo, kaszki dużo i owocków słoiczek.
Tak już bo ja uważam że im wcześniej tym lepiej .
teraz to i ja jestem tego zdania. Zawsze się dziwiłam jak można takim maluszkom przekłuwać uszki, a teraz żałuję, bo Zuzia jak się dowiedziałą jak to wygląda to za nic nie da się przekonać.
No, trochę się teraz łamie, bo kupiłam jej takie naklejane, ale musi je zdjąc co wieczór, no i czasem same odpadają. Więc kusi ją,żeby mieć na stałe.

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

13 kwie 2012, 07:26

witam
jula a moze w innej parafii ksiadz sie zgodzi?sprobuj isc gdzie indziej, branie chrzestnych "niechcianych" to bedzie pomylka :ico_noniewiem:

szkieletorek i jak Mala po nocce z kolczykami?jak wogole to przebijanie wygladalo?
ja gdzies za m-c sie wybieram, bo przy okazji bedziemy przebijac uszka tez Milci,a ta sie zgodzila dopiero wtedy gdy bedzie 5 latkiem, wiec musimy poczekac do jej urodzin..tez to byl blad ze od razu za malego jej nie przebilam bo by nie wiedziala o co chodzi a kolczki by 5 lat nie lezaly w szafce :ico_noniewiem: a ma swoje kolczyki wlozone czy takie sterylne, ktorymi miala uszka przebijane?

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

13 kwie 2012, 08:56

Ja wznoszę toast małym Carsbergiem- przyłączy się któraś?
Ja wczoraj wypiłam Redsa całego po ponad rocznej przerwie i jaki efekt był ?
Helikopter taki miałam że szok.
A dawniej to ja flaszkę wódki z koleżanką wypijałam i nie było mi prawie nic.
szkieletorek i jak Mala po nocce z kolczykami?jak wogole to przebijanie wygladalo?
Mała dobrze .Nie było żadnych zmian w spaniu czy czegoś takiego. Mała nie łapie się wcale jak na razie . Przebijanie wyglądało tak że zrobiła kropeczki małej a potem musiałam bardzo mocno trzymać jej główkę by się nie ruszyła.Wszystko trwało chyba z min razem z jej płaczem .
ma swoje kolczyki wlozone czy takie sterylne, ktorymi miala uszka przebijane?
Lili ma kolczyki od cioci chrzestnej ale do przebicia musi mieć właśnie takie specjalne sterylne . W maju mamy komunie więc jej założę te od cioci i na większe święta a tak to będzie nosić te malutkie bo chyba mniej jej będą przeszkadzać.
Ale jak mi się teraz niunia podoba.Taki maluszek a tak słodziej wygląda hehe

Nocka dobra chociaż mała budziła się chyba 3 razy .Natomiast cyca dałam tylko raz bo nie ma więcej jedzenia w nocy i już.Jest duża i brzuszek powinien odpoczywać.Na szczęście mała nie protestuje bo dam smoka i zasypia.

Teraz widzę że mi ziewa więc idę ją położyć i zabieram się za obiad a potem jakiś spacerek lub wpadniemy do znajomej obok .

Aha i zapomniałam 10 kwietnia postawić torcika :ico_tort: :ico_tort: za pół roczku mojej niuni .

Nie wiem czy wam pisałam że szwagier oświadczył się siostrze i na 2014 r planują ślub więc pasuje mi zajść już bardzo niedługo w ciąże by zdążyć urodzić i by dzieciątko odrosło troszku.
Staramy się ale jak na razie nic a nic sie nie udaje.

Awatar użytkownika
inia1985
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3491
Rejestracja: 14 sie 2009, 15:28

13 kwie 2012, 09:04

Dzień dobry Dziewczyny :-)
brawa dla Piotra za pierwszy zabek
dziękujemy

elibell, wszystkiego naj dla Dorianka :ico_brawa_01: Już niedługo Elizka kończy 3 latka, a dopiero co pamiętam, jak robiłaś 2 urodzinki :-D a jak z mową u Elizki? Puzzle też lubię, ale na razie nie rozkładam nawet, bo Wiki szybko by mi porządek zrobiła, a niestety nie mam jakiegoś pokoju, który mogłabym zamknąć
inia jak juz sie na czworaczki ustawia to lada dzien ruszy :-)
ja tak myślę, że może na 8 m-cy ruszy, bo on ogólnie taki słabeuszek, nawet wiem przez co... przeze mnie. Taki cycuś mamusi, najlepiej mu u mamy na rączkach :ico_wstydzioch: tak nauczyłam, to tak mam, nie chce leżeć i ćwiczyć, od razu straszny płacz, więc i tak dziwne, że cokolwiek zaczyna robić, bo na rączkach to ciężko czegoś się nauczyć :ico_wstydzioch:

szkieletorek, pochwal się fotką Lilusi w kolczykach
Z mężem już trochę lepiej się układa?
dobre pytanie... ok. 3 tyg. mieszkałam u mamy... we wtorek wróciłam do R., zobaczymy na jak długo. Na razie jest ok

Kocura Bura, wszystkiego naj dla Ciebie :-D zdrówka dla Maćka :ico_sorki:

jula, szkoda, że macie problem z chrzestnymi :ico_noniewiem:

[ Dodano: 13-04-2012, 09:09 ]
za pół roczku mojej niuni .
wszystkiego naj :ico_brawa_01:

szkieletorek, super, że Lilusi nie przeszkadzały kolczyki :ico_sorki:
Staramy się ale jak na razie nic a nic sie nie udaje.
o proszę, to trzymam kciuki :ico_oczko:

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

13 kwie 2012, 09:55

szkieletorek, trzymam kciuki za staranka :-) No i chetnie zobacze Lilusie w kolczykach. Pokaze mojemu D. jak fajnie maluszki wygladaja bo tez jestem za wczesnym przebiciem uszek on twierdzi ze sama sobie przebije jak bedzie chciala.

karina22
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1900
Rejestracja: 10 mar 2007, 14:18

13 kwie 2012, 10:17

Dzień dobry mamuśki :ico_oczko:

My nadal kaszlący,ale co zauważyłam u malutkiej to to że na spacerkach wogóle nie kaszle :ico_sorki:

szkieletorek, ooo to szybko sie staracie hihi,ale w zasadzie mała różnica wieku między dziećmi to dobry pomysł :ico_brawa_01:
Mój A też napomina że za pare lat chciałby,ale ja interes zamknęłam hihi :-D
koniecznie pokaż fotke niuni w kolczykach :ico_brawa_01:

inia1985, trzymam kciuki,aby wam sie ułożyło,wiem z własnego doświadczenia,że samotnym matkom łatwo nie jest :ico_noniewiem: ,zresztą dzieci potrzebują taty :-)

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

13 kwie 2012, 10:22

inia to ja nawet nie wiedziałam, że Ty u mamy mieszkałaś??? Oby już było tylko lepiej
a jak z mową u Elizki? Puzzle też lubię, ale na razie nie rozkładam nawet, bo Wiki szybko by mi porządek zrobiła, a niestety nie mam jakiegoś pokoju, który mogłabym zamknąć
coraz lepiej z jej mową, powtarza, mówi dużo już zrozumiale i chce sie uczyc, liczyc i literek, cąłe dnie tylko pokazuje coś a ja mówię jaka to cyfra lub literka:) A puzle układam na kartonie, wycięłam sobie spory kawał kartonu i na nim układam i chowam pod sofę w salonie, Elizka wie, ze nie można wyjmować

szkieletorek :ico_brawa_01: dla Lilci za kolejny miesiac i za kolczyki. Ja też myślałam jak Ty ale maż nie chciał, uzgodniliśmy, że jak Elizka będzie sama chciała wtedy pójdziemy i zrobimy. Ja jej tłumaczę, ze to będzie bolało, więc może nie będzie tak źle, no zobaczymy jak dojdzie do przekłówania, jeszcze muszę salon znaleźć bo chcę normalnie igłą a nie pistoletem.

jula a zapytaj czy te osoby mogą byc świadkami na chrzcie jako że nie masz chrzestnych niech wpiszą ich za świadków, a w zyciu będziecie traktować jak normalnych chrzestnych i już

A dziś mój synuś chciał wyjść z fotelika i wyglądał jak żółwik, bo tyle ma siły, że się przewrócił z fotelikiem, ale nawet nie płakał, grunt, że nie siedział hahahha

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

13 kwie 2012, 10:35

Byliśmy dziś u Księdza i nie chce się zgodzić aby chrzestni byli tylko po ślubie cywilnym :ico_placzek: . Żadne argumenty do Niego nie docierały :ico_zly: . Nie wiem co teraz mamy zrobić. Obcych mamy wsiąść, czy rodzinę z którą prawie się nie widujemy :ico_olaboga: .
idź do innej parafii powiedz jak wygląda sytuacja. Wtedy ze swojej parafii weźmiesz tylko zaświadczenie i będzie ok. A może być i tak że jak w twojej się dowiedzą że chcesz iść gdzie indziej to się zgodzą bo wiadomo że by stracili kasę.

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

13 kwie 2012, 10:58

Inia moja na rękach jest bardzo mało ,prawie wcale a tez z niej len i siedziec nie umie a o raczkowaniu podnoszeniu nóżek nie ma mowy wiec nie wiem czy to twoja wina.
Zdjęcia może pokaze ale mała ma teraz tragiczna buzie i wstydze sie tego bo kazdy na mnie patrzy jak na wyrodna matke ,

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

13 kwie 2012, 11:47

hej kobietki, witam po nocce :ico_spanko: z :ico_kawa: przylazłam

Przemek zabrał Majke na spacer a młody śpi :ico_sorki:
czekam na faceta od gazu, bo nam piecyk sie rozszczelnił :ico_olaboga: gazem śmierdzi w domu, a zimna woda leci, gaśnie :ico_olaboga: zakrecony gaz mamy a jak sie umyć to trzeba grzać w garnku :ico_puknij: średniowiecze normalnie :ico_zly: a piecyk nie az taki stary 8 lat :ico_puknij: jak ja nie lubie gazu :ico_zly: :ico_zly: wolałabym elektryczny :ico_sorki:

inia witaj :ico_brawa_01: miło ze znalazłas czas zęby nas odwiedzić :ico_sorki: pokaż nam Piotrunia i Wikunie :ico_sorki: pewno sie zmienili oboje :ico_oczko:
trzymam kciuki zeby sie ułozyło miedzy wami :ico_sorki:

my z Pzremkiem też przechodzimy jakis kryzys, kłócimy sie chyba pierwszy raz tak poważnie :ico_olaboga: ale nie ma sie co dziwić atmosfera napięta cały czas,
ZUS wczoraj dopiero wystawił zgode na wypłącenie zaległego L4 (od 8 grudnia) !!!!!!!!!!
a powiedzieli nam ze do miesiaca kasa bedzie :ico_szoking: miało być do końca lutego a tu o maj zachaczy :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: i za co żyć?????????

ja na nocki, Przemek z dziećmi, nie bardzo mu pasuje rola kaleki :ico_zly: i on chce do pracy :ico_olaboga: czuje sie jak ofiara losu i przez to sie kłócimy :ico_olaboga:
no ale staram sie nie kłócić, zaciskam zęby i udaje ze jest ok
kiedyś kryzys minie :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:


szkieletorek, ja też przebiłam Majce jak miała pół roku i nie załuje :ico_nienie: pzynajmniej nie pamięta bólu :ico_oczko: a szybko poszło :ico_oczko: i w ogóle nie interesowała sie kolczykami :ico_sorki: jakby ich nie miała :ico_sorki:

Kocura Bura, :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: spełnienia marzeń :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: i wygranej w lotto :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:
idź do innej parafii powiedz jak wygląda sytuacja. Wtedy ze swojej parafii weźmiesz tylko zaświadczenie i będzie ok. A może być i tak że jak w twojej się dowiedzą że chcesz iść gdzie indziej to się zgodzą bo wiadomo że by stracili kasę.
o tym samym pomyślałam :ico_sorki: spróbuj w parafii obok

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości