julchik22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1475
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:22

13 kwie 2012, 09:09

Qanchita, zdróweńka dla Was! :ico_sorki:

Mamusia28, postaraj się nie martwić na zapas :ico_sorki: Na pewno wszystko będzie dobrze! :-)

Dawiś dziś w nocy miał zatkany nosek i często sie przez to budził. Nie wiem czy cholerstwo jakieś się przyplątało czy ząbki, ale obstawiam ząbki bo rano już normalnie noskiem oddychał :ico_noniewiem:

Ja dziś stawiam za połóweczkę ciąży :-)

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

13 kwie 2012, 09:45

julchik22, pysznie wygląda ten torcik :ico_brawa_01:
Nie wiem czy cholerstwo jakieś się przyplątało czy ząbki,
A jakich Mu jeszcze brakuje? Jolka ma wszystkie od 1-4 więc razem 16. Ale jakoś dawno temu jej już wyszły...na pewno przed zakończeniem 1.5 roku.
Jejku...jak sobie przypomnę to ząbkowanie, nieprzespane noce i infekcje które się wtedy nas trzymały bo malutki organizm jest osłabiony, to aż strach że trzeba będzie to za niedługo powtarzać :ico_szoking:
Nifuroksazyt i stoperan nie pomagaja?
To wszytko na biegunkę pomaga ale nie na wymioty, a ona podobnie jak ja to przechodzi czyli wymiotowała wszystkim, nawet wodą czy herbatką. No ale dziś już lepiej :ico_sorki:
Widzę że jest osłabiona i jeszcze nie chce jeść ale wypiła już całą butlę herbatki i ogląda bajeczki :ico_sorki:
Co do ruchów, to ja akurat miałam wrażenie że mały zaraz mi przez pępek wyjdzie,tak się wiercił po tej glukozie. Ale nie stresuj się na zapas. Jak już skończysz to badanie krzywej to wypij duszkiem szklankę zimnego mleka i poleż nieruchomo. To sposób podany na szkole rodzenia i u mnie zawsze działał :ico_oczko:

A tak z ciekawości dziewczyny...jakie miałyście wyniki po tej glukozie?
Bo ja przed 80, po godzinie 132 a po dwóch godzinach 124mg.

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

13 kwie 2012, 10:05

witam i ja z kawą :ico_haha_02:
co do leżenia to nie wiem do kiedy, ja planuje do ukonczenia 34tc, potem jakieś delikatne porządki zacznę. chyba że na wizycie sie okaże że szyjka juz totalnie sie poddała to leże do konca 36tc, oby nie :ico_sorki:
ja też piłam 50g cukru :ico_haha_02: miałam niziutkie wyniki
Mamusia28, i jak, rusza się malenstwo?
moja ma adehade, jeny, wczoraj to już sie bałam że coś jej sie dzieje bo 3 godziny mi po brzuchu łaziła i to tak boleśnie. jutro usg to zapytam doktorka czy to normalne. i mam schiza że ona dupką w dół jest znów po tych piruetach bo kopie dołem i taka największa kulka pod pepkiem- jakby pupa :ico_kawa:

dziewczyny jak macie jelitówke to nie zatrzymujcie biegunki. na wymioty polecam colę- dla dziecka to ciepłą odgazowaną. ale biegunka to dobrze jak leci bo wtedy wirus szybciej wylezie z organizmu( opinia mojej pediatry i nie tylko). teraz co tak wszyscy przeszliśmy to trzymało nas 1-2 dni a mój tata tylko wymioty miał i 4 dni sie męczył :ico_olaboga:

[ Dodano: 13-04-2012, 10:09 ]
julchik22, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: połóweczka,super

Mamusia28
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 933
Rejestracja: 03 cze 2011, 14:37

13 kwie 2012, 10:20

No i sie nie rusza wypilam.....zjadlam i dalej nic:( Nie wiem co robic:(

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

13 kwie 2012, 10:27

Mamusia28, kurcze jakąś położną rodzinną musisz mieć! One mają obowiązek przyjechać na zawołanie! Albo najpewniej na pogotowie jechać ale nie wiem jak z Twoją mobilnością :ico_noniewiem:

Mamusia28
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 933
Rejestracja: 03 cze 2011, 14:37

13 kwie 2012, 10:30

Poczekam jeszcze 30 min i zadzwonie do lekarki jak cos zbiore sie i pojade do szpitala - maz mnie zawiezie. Cała się trzese ze strachu:(

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

13 kwie 2012, 10:31

dziewczyny jak macie jelitówke to nie zatrzymujcie biegunki.
Ja tam nie miałam nic przeciwko biegunce...przynajmniej od kiedy jestem w ciaży to 2 razy miałam lekkie .... :ico_oczko:
Tylko te wymioty strasznie mnie męczyły. Ale masz racje,1-2 dni męczarni i spokój :ico_sorki:

[ Dodano: 13-04-2012, 10:32 ]
Mamusia28, trzymam kciuki :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

13 kwie 2012, 10:35

Mamusia28, jeju, wyobrażam sobie jak sie boisz ale może po prostu ululała niunię taka dawka cukru, nie każdego musi pobudzic. jedz sprawdz bo padniesz z niepokoju. masz nr którejś z nas żeby dać znać z IP? :ico_sorki:

Aniula
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 897
Rejestracja: 07 cze 2010, 22:34

13 kwie 2012, 10:40

Witam sie i ja z :ico_kawa:
Ja po wizycie w srode mialam USG a dzis wizyte z mala wszystko dobrze rosnie i rozwija sie prawidlowo choc wazy malo 1500 ale lekarka mnie dzis uspokoila :ico_sorki: najprawdopodobniej nie przekroczy wagi 3kg bedzie drobna wazne ze rozwija sie prawidlowo :ico_sorki: musze troche lepiej sie odzywiac od poczatku ciazy przytylam 7kg :ico_noniewiem: mala lezy glowa w dol gotowa do porodu :ico_szoking: lekarka mowila ze jest bardzo nisko ale wszystko jak narazie pozamykane :ico_sorki: porod moze sie zaczac za 6tyg ale nie musi :ico_noniewiem:
nastepna wizyta 30kwietnia

Qanchita, zdrowka dla niuni i mezusia :ico_sorki: uwazaj na siebie zebys sie nie zarazila :ico_sorki:

julchik22, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za poloweczke

Marta26, wspolczuje kochana lezenia :ico_sorki:

Mamusia28, moze zadzwon do swojego lekarza powiedz co cie matrtwi i niedenerwuj sie bo to tez w niczym nie pomoze dzwon i nie czekaj :ico_sorki:

A no to ja tez stawiam :ico_tort: za kolejny tydzien :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

13 kwie 2012, 10:47

Aniula, superże po wizycie OK :ico_brawa_01:
musze troche lepiej sie odzywiac od poczatku ciazy przytylam 7kg :ico_noniewiem:
ale to chyba niezle, nie? ja miałam przed świętami jakieś 7-8kg na plusie ale po 3 dniach obżarstwa u rodziców waga pokazuje 2 kg więcej :ico_szoking:
choc wazy malo 1500
jutro dam znać ile ma moja gwiazda, pół miesiąca temu miała 1,3kg to taka średnia wartośc chyba. u mnie gorsza ta róznica była między głową a brzuchem- prawie4 tyg łepetynka wieksza wyszła.oby jutro już ta róznica była mniejsza :ico_sorki:
Marta26, wspolczuje kochana lezenia :ico_sorki:
oj jakbym tak lapka miała to nica nicbym nie marudziła :-D teraz prawie leze na fotelu :ico_haha_01: ale już wracam na wyrko :ico_chory:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość