Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

13 kwie 2012, 11:01

Mamusia28, od razu na IP jedz jak masz watpliwosci co do ruchow !

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

13 kwie 2012, 12:08

ja mialam przed glukoza 84 a po 89 wynik :-)
Mamusia28, nie stresuj sie na zapas,godzina wczesna,małą mogla zasnac po takiej dawce cukru - nie ma reguly ze powinna sie ruszac ,a pielegniarka Cie niepotrzebnie straszy! Jedz do lekarza - napewno wszystko bedzie dobrze!
Moj mały czasem dopiero popoludniu zaczyna sie wierscic a rano cisza.
[ Dodano: 13-04-2012, 12:10 ]
odzywiac od poczatku ciazy przytylam 7kg
To przeciez malutko!!!!!!!!!!!!!!! Ja juz mam 5,5 kg na plusie a polozna straszy mnei ze za szybko tyję :ico_noniewiem: a co dopiero bedzie potem...

julchik22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1475
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:22

13 kwie 2012, 12:40

Qanchita, Dawiś nie ma jeszcze 3, ale to podobno później wychodzą, nie? :ico_noniewiem:

Mamusia28, trzymaj się i lepiej jedź do lekarza dla własnego spokoju! :ico_sorki: My zaciskamy kciuki mocno! :ico_sorki:

Aniula, no rzeczywiście malusio przytyłaś! A Pola jeszcze ma czas - dzieciaki różnie rosną - jedni intensywniej do 7 m-ca, a inne dopiero w 9 :-) No i :ico_brawa_01: za kolejny tydzień!

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

13 kwie 2012, 13:06

Dawiś nie ma jeszcze 3, ale to podobno później wychodzą, nie? :ico_noniewiem:
Właśnie zerknęłam w notatki i Jolce 3 wychodziły równo z 4 w jak miała 15 mieś to jej się wybiły. Ale przez to że ze zęby szły jej tak masowo po kilka naraz to ciągle mi chorowała :ico_olaboga: Wiecznie zapalenie oskrzeli, katarki, temeratura :ico_olaboga:
Teraz odpukać pomijając wczorajszą jelitówkę to dziecię zdrowe jak ryba :ico_brawa_01:
od poczatku ciazy przytylam 7kg
Zazdroszczę :ico_sorki:
wazy malo 1500 ale lekarka mnie dzis uspokoila :ico_sorki: najprawdopodobniej nie przekroczy wagi 3kg bedzie drobna wazne ze rozwija sie prawidlowo :ico_sorki:
Oj, i tego też zazdroszczę :ico_oczko: Lepsze małe 3 kg niż kawał kloca do urodzenia :ico_sorki: Ciekawe jak nasze maleństwo rośnie...ostatnio było duże :ico_szoking:

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

13 kwie 2012, 13:07

hej dziewczyny
mamusia28 wiesz ja jakoś nie liczę tych ruchów. Po glukozie przez chwilę brykał mały a potem już nie czułam. Ogólnie widzę że nocą bardziej jest ruchliwy. Ale dla spokojnego sumienia rzeczywiście podjedź do szpitala.
a po wizycie w srode mialam USG a dzis wizyte z mala wszystko dobrze rosnie i rozwija sie prawidlowo
to super :ico_brawa_01:

mnie dzisiaj pobolewa ucho. W zasadzie wczoraj bardziej i w nocy a dziś już mniej. Ale zapisałam się do internisty już to idę. Bo ostatnio jak mnie zaczęło ucho tak strzykać to takie mi się straszne zapalenie zrobiło że brałam bardzo mocne leki przeciwbólowe a i tak nie pomagało. A teraz to nawet przeciwbólowych nie mogę więc wolę się zapytać bo zaraz weekend.

Mamusia28
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 933
Rejestracja: 03 cze 2011, 14:37

13 kwie 2012, 15:01

Poczekałam godzine odkad wam pisalam, leżalam na lewym boku i sie rozbrykala:) Teraz znowu spokoj ale co jakis czas kopnie. Za tydzien mam wizyte wiec musze pogadac z o tym z lekarka. Teraz czekam na wyniki badan robilam tez morfologie, toxo, i crp. Ogolnie to boli mnie podbrzusze jak ide na siku jakby cos uciskalo bardziej wiec troszke jestem podenerwowana.

Jedynie pocieszyl mnie fakt ze maz spotkal wlascicielke mieszkania ktore mamy wynajmowac i mamy na jutro przygotoowac liste rzeczy jaka maja wynies zeby nam pasowalo:)

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

13 kwie 2012, 15:45

Ogolnie to boli mnie podbrzusze jak ide na siku jakby cos uciskalo bardziej wiec troszke jestem podenerwowana.
Mała naciska na pęcherz :-)
Co do ruchow to poprostu są godziny,ze maluchy śpią - nie stresuj sie tak kochana. Jesli cały dzien by byla cisza to wtedy trzeba interwieniować,ale kilka godz spokoju w ciagu dnia np u mnei jest normą :)

Aniula
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 897
Rejestracja: 07 cze 2010, 22:34

13 kwie 2012, 15:57

Mamusia28, ja podpisuje sie tlustym drukiem pod Madleine, bedzzie dobrze :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

13 kwie 2012, 19:48

leżalam na lewym boku i sie rozbrykala:)
:ico_brawa_01:

No i gratuluję z tym mieszkankiem :ico_brawa_01: A niepotrzebnie się martwiłaś :ico_nienie:

julchik22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1475
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:22

13 kwie 2012, 19:53

Madleine, super że dobre wieści u Ciebie! :ico_brawa_01:

Gosia, no i oby z Twoim uszkiem wszystko się okazało ok :ico_sorki:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Google [Bot] i 1 gość