julchik22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1475
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:22

14 kwie 2012, 16:14

Mamusia28, :ico_brawa_01: za 24 tydzień!

Super, że u Marty ok :-)

Madleine, Kasiala, to u mnie z jedzeniem jest różnie - raz non stop wcianm, a raz wcale mi się nie chce - chodzi mi o poszczegóne dni :ico_noniewiem: Generalnie to zachciewajki różne mam - nie miałam tak z Dawisiem. A teraz normalnie muszę mieć coś na co mam ochotę już...,zaraz..., niezwłocznie :ico_olaboga:

Qanchita, Gosia, jak Wy Kochane? Jak zdróweczka?

Ja dziś cały dzień senna jestem i głowa mnie starsznie bolała przez pierwszą połowe dnia, ale jakoś funkcjonuję - ogarniam na spokojnie mieszkanko bo Mężczyźni są na dworze prawie cały dzień, więc luz bluz :ico_oczko:

Mamusia28
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 933
Rejestracja: 03 cze 2011, 14:37

14 kwie 2012, 16:38

Dziewczyny czy robicie czasami taka piers z kurczaka zawijana w folii i pieczona w piekarniku? Moj maz chce jutro zrobic cos takiego i pyta co by tam mozna dac....jak przyprawic..... pomozecie?

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

14 kwie 2012, 18:44

Dziewczyny czy robicie czasami taka piers z kurczaka zawijana w folii i pieczona w piekarniku? Moj maz chce jutro zrobic cos takiego i pyta co by tam mozna dac....jak przyprawic..... pomozecie?
Można ,ja wtedy faszerują ją suszonym pomidorem ,fetą i ziołami - pycha :-)

[ Dodano: 14-04-2012, 20:12 ]
Dziewczyny chyba zaczynaja mi puchnać nogi...bo przytylam w sumie 5 kg ale to chyba nie jest na tyle duzo zeby nie móc włożyć luznych dotąd kozaków... :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

14 kwie 2012, 21:47

Madleine, może być że woda w organizmie się zatrzymuje. Ja np widzę że mam cellulit na udach jak nigdy wcześniej :ico_zly:

Kasiala, Julchik dziękuję za troskę, dziś już wszyscy zdrowi i radośni :ico_oczko: Hehe...no może prócz mojego męża bo kupiłam dziś w ogrodniczym drzewko owocowe i 3 krzaczki ozdobne i musiał mi je wkopywać :ico_haha_01:
Słonko tak pięknie świeciło, że do domu się wchodzić nie chciało. Zrobiłam troszkę porządków w ogrodzie, wypeliłam truskawki cały czas w pozycji schylonej i teraz czuję małego gdzieś w pachwinach :ico_olaboga:
Dziewczyny czy robicie czasami taka piers z kurczaka zawijana w folii i pieczona w piekarniku?
Ja robię i uwielbiam. Różnie można to zrobić...tak jak pisze Madleine, albo na słodko ze śliwkami suszonymi.
Możesz też nafaszerować szpinakiem przyprawionym śmietaną i czosnkiem...pycha:)
Dobrze zapanieruj przyprawami i oliwą żeby nie była za sucha! Bo wiadomo że pierś z kurczaka ma to do siebie że jest sucha.

A skoro o jedzeniu to ja też ostatnio mam takiego głodomorrra że aż strach :ico_olaboga:
Chyba po tej chorobie organizm nadrabia straty i wiecznie głodna chodzę :ico_wstydzioch: Czuję że za chwilę będę się kulać :ico_zly:

[ Dodano: 14-04-2012, 21:55 ]
O! i stawiam :564: bezalkoholowe za kolejny tydzień :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

14 kwie 2012, 22:01

, dziś już wszyscy zdrowi i radośni
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: To super wiadomosc :-)
może być że woda w organizmie się zatrzymuje.
Chyba tak :ico_noniewiem: Dzis w sklepie spotkalam kolege i powiedzial mi,ze nogi mi sie takie paróweczki zrobiły :ico_placzek: To nie było miłe :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

14 kwie 2012, 23:00

spotkalam kolege i powiedzial mi,ze nogi mi sie takie paróweczki zrobiły :ico_placzek:
Co za cham i prostak :ico_szoking: Pewnie chciał być dowcipny :ico_puknij:

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

15 kwie 2012, 09:36

hej dziewczyny
strasznie zalatana byłam i nie zajrzałam. Najpierw co z uchem na szczęście dobrze :ico_sorki: ale do jakiej idiotki trafiłam :ico_zly: poszłam do internisty i mówię że mnie ucho pobolewa tak strzyka że w sumie już i tak jest lepiej ale chciałam sprawdzić przed weekendem. Ona ze nie ma mnie czym sprawdzić nie ma sprzętu ale mi gardło sprawdzi i tylko ponaciskała ucho i trochę bolało. I mówi na pewno się robi stan zapalny. Dała antybiotyk i takie krople z antybiotykiem. Antybiotyku nie zamierzałam brać ale krople wykupiłam na szczęście nic nie użyłam :ico_sorki: bo przeszło :ico_sorki: :ico_sorki: nie mam pojęcia co to było. Ale przeszło i nawet na basenie byłam co prawda nie moczyłam ucha.
Wczoraj na basenie potem chwila w domu i byliśmy w kinie na american pie już musieliśmy na coś iść bo bilety kończyły ważność. No ale wyśmiałam się. Potem do knajpy poszliśmy bo Tomek spał u mojej babci no i w domu o 12 byliśmy i tak się zeszło :-)
Co za cham i prostak :ico_szoking: Pewnie chciał być dowcipny :ico_puknij:
no dokładnie :ico_szoking:

Ja z Tomkiem nie puchłam ale w sumie teraz więcej tyję no i będę rodzić latem więc większa okazja do puchnięcia. A właśnie w piątek fajne buty lasockiego widziałam. I nawet bym je kupiła tylko że jak zawsze noszę 40ści to 40-stka była za duża a 39 delikatnie za mała :ico_zly:

[ Dodano: 15-04-2012, 09:37 ]
Mamusia dobrze że wszystko w porządku :ico_sorki: :ico_sorki: A skąd znasz już wyniki glukozy? Ja dopiero u lekarza się dowiem.

No i dzisiaj mam skończony 25 tydzień :ico_szoking:

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

15 kwie 2012, 10:35

No i dzisiaj mam skończony 25 tydzień
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
ja 24 :-D
Co za cham i prostak Pewnie chciał być dowcipny
No to niby mialo byc w zartach ale przykro mi sie bardzo zrobilo,bo chyba sama dobrze zdaje sobie sprawe,ze tyje i jak wygladam i nikt obcy nie musi mi tego wypominac :ico_noniewiem:

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

15 kwie 2012, 11:45

byliśmy w kinie na american pie już musieliśmy na coś iść bo bilety kończyły ważność. No ale wyśmiałam się.
czyli polecasz ten film?
Ja lubię te komedie zwłaszcza 1 i 2 :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Agunia
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1281
Rejestracja: 12 lut 2012, 21:59

15 kwie 2012, 11:53

Wybaczcie, że się Wam wtrącę, ale też jestem ciekawa jak tam wrażenia po tym american pie'u :ico_oczko: gosia888, to mówisz, że warto obejrzeć? :ico_oczko:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość