patrycja_g
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 878
Rejestracja: 02 wrz 2010, 08:18

13 kwie 2012, 14:49

aniawlkp86, w niedziele, bo u nas tez jest z msza w kosciele

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

14 kwie 2012, 13:06

witam poswiatecznie
dopiero udalo mi sie zasiasc do forum :ico_oczko:
dzis mam dzien sprzatajacy, takze lece :ico_oczko:
upieklam niebianski sernik z bloga, studzi sie wlasnie
milego popoludnia :ico_brawa_01: bo moje raczej mile nie bedzie - tesciowa sie zapowiedziala :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

14 kwie 2012, 16:22

witam

miałam z rana coś skrobnąć,ale naszło mnie na jabłecznik to zrobiłam i gotowy był zanim mała spać poszła na 1 drzemkę :-D
porządek jest
Hania z Zosią i ciocią na placu zabaw
Miluś właśnie drzemie od godziny
może na spacer pójdę z nią jak wstanie bo jeszcze ładna pogoda jest :-)
milego popoludnia :ico_brawa_01: bo moje raczej mile nie bedzie - tesciowa sie zapowiedziala :ico_noniewiem:
wzajemnie
może nie będzie aż tak źle :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

15 kwie 2012, 09:45

hejka!


U nas chorobowo, wszyscy mamy katar, dobrze że tylko tyle :ico_sorki: taka ta pogoda zdradliwa, nie wiadomo jak się ubrać, dzisiaj pada od rana :ico_olaboga:
Maksio z płaczem się obudził w nocy, żebulki go bolały dostał ibum i po czasie zasnął, górne dwójki już prawie na wierzchu :ico_sorki:

Nowa, ja zdaję sobie sprawę, że 8zł na godz dla niani to jest całkiem normalna stawka, tyle że ja na tyle nie mogłabym sobie pozwolić, bo na początek nie dostane nie wiadomo jakiej wypłaty, a większość oddawać, to nie opłaca się pracować. Ahh zobaczymy

Emilia, jak tam popołudnie z teściową? Moja ciągle mówi o przyjeździe, ale nie chce powiedzieć kiedy, ciekawa jestem.

Patrycja, miłej imprezki i wszystkiego naj dla Filipka :ico_brawa_01:

Byłam ostatnio na rozmowie w sprawie pracy, firma medyczna, praca w biurze- odbieranie telefonów z zamówieniem, dzwonienie do klientów co potrzebują, dzwonienie z ofertami, prace biurowe- pan zakwalifikował mnie do 3 etapu :ico_haha_01: Bo był najpierw test, potem rozmowa, a teraz dostałam kserówkę książki, mam ją przeczytać i napisać esej na temat : 5 zalet tej książki :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

15 kwie 2012, 17:16

witam

u nas ok
mała non stop różki pokazuje :-D i chyba na dole 2 się pchają bo coś mi mignęło ale nie da się zobaczyć bo skubanica nie chce buzi otworzyć :ico_sorki:
U nas chorobowo, wszyscy mamy katar
zdrówka :ico_sorki:
Moja ciągle mówi o przyjeździe, ale nie chce powiedzieć kiedy, ciekawa jestem.
może na roczek Maksia wpadnie?
Bo był najpierw test, potem rozmowa, a teraz dostałam kserówkę książki, mam ją przeczytać i napisać esej na temat : 5 zalet tej książki
długi ten proces wstępny żeby pracować :ico_haha_01: :ico_haha_01:
ale esej o książce napisać to nie wiem co ma do pracy w firmie medycznej :ico_noniewiem:

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

16 kwie 2012, 08:38

czesc

ale brzydka pogoda, wwiec moze ruch na forum bedzie wiekszy :ico_sorki:

Koroneczka, zdrowka dla Was, jak sie czujecie?
my wszyscy tez kichamy :ico_noniewiem:
milia, jak tam popołudnie z teściową?
hehe jak z tesciowa, dobrze ze nie siedziala za dlugo :ico_sorki:

obiad mam dzis z glowy bo zostal od wczoraj

dostalismy zaproszenie na komunie na poczatek czerwca

pije :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: bo usypiam, ktos dolaczy?

[ Dodano: 16-04-2012, 08:40 ]
i tak sobie mysle co kupic malej na roczek

pochwale sie malymi postepami, Tosi kupilam pchacz i mala wstaje przy nim, a od przedwczoraj zaczela przy nim chodzic :ico_brawa_01:
i wszedzie wstaje :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

16 kwie 2012, 11:18

Hejka!

U nas też pogoda okropna, aż się nie chce wychodzić, Maksiol śpi od 15 minut, a obudził się dzisiaj o 9, pewnie ta pogoda tak sennie na niego działa.
zdrowka dla Was, jak sie czujecie?
Lepiej, tylko ten katar nas męczy. Ja w sumie najgorzej bo mam chrypkę, a moje chłopaki trzymają się nieźle. Maksio tylko miał gorączkę w nocy, prawie 39, myślałam że coś mu się zacznie, ale dziś po gorączce nie ma śladu za to jest nowy ząbek, górna dwójka :ico_brawa_01:
pochwale sie malymi postepami, Tosi kupilam pchacz i mala wstaje przy nim, a od przedwczoraj zaczela przy nim chodzic :ico_brawa_01:
i wszedzie wstaje :ico_olaboga:
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dzielna dziewczynka!

U nas z nowych umiejętności to Maksio nauczył się już sam jeździć na jeździku i odpycha się girkami :-) Bo do tej pory to go tylko pchał!!!

Emilia, Murchinson, my chyba się widzimy w sobote co?? Czy coś się zmieniło?? Kóraś z dziewczyn jeszcze dołączy??

Ja też mam obiad od wczoraj- pulpety wołowe i sosik! :-) Tylko nie wiem co dla Maksia zrobić :ico_noniewiem: Mam szpinak więc może coś z tego zrobię, bo on bardzo lubi.

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

16 kwie 2012, 11:24

ale dziś po gorączce nie ma śladu za to jest nowy ząbek, górna dwójka :ico_brawa_01:
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
U nas z nowych umiejętności to Maksio nauczył się już sam jeździć na jeździku i odpycha się girkami :-) Bo do tej pory to go tylko pchał!!!
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Emilia, Murchinson, my chyba się widzimy w sobote co?? Czy coś się zmieniło?? Kóraś z dziewczyn jeszcze dołączy??
wlasnie Murchinson pisala, ze jeszcze zostaja u mamy do niedzieli, wiec przelozymy wyjazd, ok?
moze w nastepny weekend sie uda, tylko musze spytac P czy wtedy nie pracuje bo cos mi sie o uszy obilo

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

16 kwie 2012, 11:32

wlasnie Murchinson pisala, ze jeszcze zostaja u mamy do niedzieli, wiec przelozymy wyjazd, ok?
moze w nastepny weekend sie uda, tylko musze spytac P czy wtedy nie pracuje bo cos mi sie o uszy obilo
Mi jest obojętnie, planów na wyjazd nie mam, a dojechać nie problem! Może w weekend majowy?? Ma być bardzo ciepło:)

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

16 kwie 2012, 11:42

Może w weekend majowy?? Ma być bardzo ciepło:)
mi wtey wlasnie nie pasuje, bo sdiostra ma slub 5 maja a pojedziemy tam pewnie wczesniej

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość