Awatar użytkownika
Sylwia
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1917
Rejestracja: 04 kwie 2007, 13:25

17 kwie 2012, 09:48

Witam !!

U nas dziś w końcu nocka przespana Claritine pomogło uffff :)

:ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Ja od 3 tyg walczę z katarem.. normalnie mam go dosyć :D Moze chce ktoś ? dopłacę jeszcze :)
:-D :-D :-D :-D

jej 34 Dni zostało.. zleciało jakoś .. a torba jak nie spakowana tak nie spakowana.. ciuszki nie poprane :) nie wiem na co ja czekam .. nawet łóżeczko z piwnicy nie przyniesione
bo ja wciąż mam wrażenie ze urodzę w terminie albo po :ico_zly: :ico_zly:

[ Dodano: 17-04-2012, 09:49 ]
dzwoneczek82, prześliczny avatarek !!!!! wygladasz jak nastolatka !!

[ Dodano: 17-04-2012, 09:50 ]
a z tym piwkiem to jest lech i Żywiec bezalkoholowy i smakują jak normalne piwko :) tyle ze bez alkoholu :)

dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

17 kwie 2012, 09:58

dzwoneczek82, prześliczny avatarek !!!!! wygladasz jak nastolatka !!
:-D dzięki wielkie. Dzis już bede az do wieczora w super humorku :-D
jej 34 Dni zostało.. zleciało jakoś .. a torba jak nie spakowana tak nie spakowana.. ciuszki nie poprane :) nie wiem na co ja czekam .. nawet łóżeczko z piwnicy nie przyniesione
bo ja wciąż mam wrażenie ze urodzę w terminie albo po :ico_zly: :ico_zly:
bo zawsze sie myśli ze ma sie na to czas... :ico_oczko: a 34 dni to już tuż tuż. :-D

justyna30
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1112
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:52

17 kwie 2012, 10:00

Dzien dobry wszystkim :-)

Ja juz po sniadaniu, a Veronika w przedszkolu :ico_oczko:

Tak Was podczytuje i fajnie juz macie mamuski z malutkimi dzidziulkami :-D , az Wam zazdroszcze :ico_wstydzioch:

No teraz kolej na MameZuzi :ico_brawa_01:
Jeszcze nas troche zostalo :-D

Ja po malu mam juz dosyc bycia w ciazy :ico_wstydzioch:, wyspac sie nie mozna, ciezko zrobic juz cokolwiek i wszystko boli :ico_zly: a najgorzej jak odbieram Veronike z przedszkola a ona zaczyna wymyslac place zabaw a przez pol dnia jest na dworze z dziecmi z przedszkola i jeszcze malo :ico_olaboga:
Ale dzis narzekam :ico_wstydzioch:

[ Dodano: 17-04-2012, 10:05 ]
Sylwia niewiem czy dobrze pamietam ale Kube urodzilas po terminie :ico_noniewiem: to teraz pewnie szybciej :-D
Ja juz ubranka poprane mam a lozeczko to moze w nastepnym tygodniu przywieziemy :ico_oczko:

dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

17 kwie 2012, 10:08

wyspac sie nie mozna,
potem też bedzie sie cięzko wyspac :ico_oczko: .
Ja po malu mam juz dosyc bycia w ciazy
:ico_pocieszyciel: już niedługo ciąża sie skończy :-D
najgorzej jak odbieram Veronike z przedszkola a ona zaczyna wymyslac place zabaw a przez pol dnia jest na dworze z dziecmi z przedszkola i jeszcze malo
a mi Dawid wciąz piszczy aby sie z nim bawić...mu również nie wystarcza zabawa z dziećmi w przedszkolu. A ja teraz nie mam zbytnio czasu aby sie nim zając...czasem jest mi go szkoda.

Awatar użytkownika
kingoza
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2003
Rejestracja: 01 maja 2011, 15:22

17 kwie 2012, 10:22

dobry ...
asiab pobudki co 2 godziny to nprawde musi byc meczace .. :ico_sorki: moja nie spi miedzy snem - ze tak to okresle :-D - z 1.5 godziny ale jak juz ja dorwie Ofreusz to spi ladnie po 3.5 czasami nawet 4 godziny

a dzis moja mala znow spala 5 godzin :ico_brawa_01: :ico_szoking: od 22 do 3 a potem 4.30- 8.10 za to w dzien jest bardziej zywiolowa ale nie zmuszam jej do spania.. jak bedzie zmeczona to sama zasnie :ico_sorki:

tez bym sie napila tego karmi chociaz z mlekiem jak narazie nie mam problemu :ico_sorki: ja nawet jak mam flaki to leci mleko :ico_noniewiem: czasami mala sie prezy przy cycu ale to wtedy wiem ze nie jest glodna tylko chce sie poprzytulac do cycusia i odpocznac i za 5 min je juz ladnie :-)

no wlasnie dziewczyny .. rozwiazywac worki i rozdwajac sie :-D a kto ma kontakt do mama zuzi

biniu wstaw fotke Czarusia :-D

justyna30
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1112
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:52

17 kwie 2012, 10:24

potem też bedzie sie cięzko wyspac
dokladnie, jeszcze przy dwojce dzieci, a do tego Veronika uwielbia spac z mamusia i tatusiem :-D bedzie wesolo :ico_olaboga:
a mi Dawid wciąz piszczy aby sie z nim bawić...mu również nie wystarcza zabawa z dziećmi w przedszkolu. A ja teraz nie mam zbytnio czasu aby sie nim zając...czasem jest mi go szkoda.
niewiem skad te nasze dzieci biora tyle energi

dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

17 kwie 2012, 10:25

ak narazie nie mam problemu :ico_sorki: ja nawet jak mam flaki to leci mleko :ico_noniewiem:
i tak trzymać!!! :ico_brawa_01:
od 22 do 3 a potem 4.30- 8.10
super!
biniu wstaw fotke Czarusia
jestem za...a ty kigoza wstaw zdjęcie Oliwki :ico_sorki: :-D

[ Dodano: 17-04-2012, 10:27 ]
do tego Veronika uwielbia spac z mamusia i tatusiem :-D bedzie wesolo
Dawidek też :-D . I już w czwórke sie nie mieścimy, wiec narazie Dawid śpi z tatsiem, a ja sama w łożku do pierwszej pobudki Patryka. Mam nadzieje ze to tylko tak tymczasowo :ico_sorki: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Myszka_
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3255
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:25

17 kwie 2012, 10:34

dzwoneczek82 napisał/a:

a mi Dawid wciąz piszczy aby sie z nim bawić...mu również nie wystarcza zabawa z dziećmi w przedszkolu. A ja teraz nie mam zbytnio czasu aby sie nim zając...czasem jest mi go szkoda.

niewiem skad te nasze dzieci biora tyle energi
ja mam z Damianem to samo, nic tylko mamusiu pobaw się ze mną, P. działa z remontem to na mnie jest tylko skazany, ale najlepiej jak obydwoje go zabawiamy i najgorzej jak mu mówimy kochane daj nam np. w spokoju wypic kawę i porozmawiac, bo my też się cały dzień nie widzieliśmy, czasem spoko, ale na chwilę zazwyczaj próbuje nas przekrzykiwac czym mnie do szału doprowadza
kingoza napisał/a:
biniu wstaw fotke Czarusia

jestem za...a ty kigoza wstaw zdjęcie Oliwki :ico_sorki: :-D
dawac, tyle mamy co sobie teraz popatrzymy na kruszynki :ico_oczko:
rozwiazywac worki i rozdwajac sie :-D
z miła chęcią, ale po weekendzie :-D
ja dalej chłopcom tak będzie szło jak do tej pory, to przez weekend powinniśmy się już odsprzątac, problem z tym, że nie wiem kiedy łóżko dojdzie, najpóźniej do piątku przyszłego tyg. choc będe ich prosic aby wcześniej
a kolor wybrałam TIK :ico_oczko:

[ Dodano: 17-04-2012, 10:41 ]
zapomniałam napisać, Dzwonek piękny avatarek :ico_brawa_01:
u nas się pogoda robi, aby się tylko utrzymała :ico_sorki:

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

17 kwie 2012, 10:43

ja tez nie lubie karmi bo jak piwo to ma smakowac jak piwo
ja to jak chłop lubie gorzkie

Sylwia, a ja mysle ze poprostu ta ospa juz mu sie konczy tzn ze juz pewno nowe mu nie wychodza a tonajbardziej swedzi

u nas tez juz spokojna noc

Awatar użytkownika
Sylwia
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1917
Rejestracja: 04 kwie 2007, 13:25

17 kwie 2012, 10:45

Sylwia niewiem czy dobrze pamietam ale Kube urodzilas po terminie :ico_noniewiem: to teraz pewnie szybciej :-D
Ja juz ubranka poprane mam a lozeczko to moze w nastepnym tygodniu przywieziemy :ico_oczko:
Tak było :) oby teraz było szybciej :)

[ Dodano: 17-04-2012, 10:47 ]
ja tez nie lubie karmi bo jak piwo to ma smakowac jak piwo
ja to jak chłop lubie gorzkie

Sylwia, a ja mysle ze poprostu ta ospa juz mu sie konczy tzn ze juz pewno nowe mu nie wychodza a tonajbardziej swedzi
oby to było tak jak mówisz :) :)

dzwoneczek to życzę aby do wieczora super humorek był !!! :ico_brawa_01: :ico_sorki:

A czy ktos wie co u Rybeczki słychać ??

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość