Awatar użytkownika
tradycyjka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 26
Rejestracja: 10 kwie 2012, 23:00

10 kwie 2012, 23:05

Mój mąż też krótkometrażowy :ico_sorki: Za to gra wstępna super, no i mąz nie zostawi mnie bez orgazmu :-D Choć czasem mam sex na odpier......bo po prostu chęci i sił brak :ico_sorki:
To u mnie jest całkiem podobnie, sam stosunek do najdłuższych nie należy, ale za to gra wstępna załatwia wszystko i potem to już niewiele mi trzeba :) Mój mąż też z tych ambitnych, woli sam nie dojść niż zostawić mnie bez orgazmu haha.

szpileczka1
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 18
Rejestracja: 21 paź 2011, 23:45

11 kwie 2012, 10:13

Facet, który w seksie myśli głównie o partnerce to tylko ze świeczką szukać. Akurat ja narzekać na swojego nie mogę, ale mam znajome które w tej sprawie mogą sobie tylko pomarzyć o takim facecie. Najpierw jego przyjemność się liczy, ewentualnie pózniej partnerki.

karina22
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1900
Rejestracja: 10 mar 2007, 14:18

11 kwie 2012, 14:35

zależy od dnia i sytuacji :ico_oczko: :-D

peperomia
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 21
Rejestracja: 08 lut 2012, 00:46

11 kwie 2012, 15:29

a u mnie seks trwa hmm... to zalezy od naszych humorow. czasem mamy tak, ze jestesmy bardzo napaleni i wtedy 5-10 minut. a czasem nawet godzine ;)

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

11 kwie 2012, 17:17

my to o szybkim numerku to tylko gadamy a jak co do czego to pieścimy się ile wlezie, czasem aż prosze meża by już kończył bo wtedy i ja skończę:) hehehe

misia81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6721
Rejestracja: 17 paź 2008, 00:52

11 kwie 2012, 23:35

sam stosunek do najdłuższych nie należy, ale za to gra wstępna załatwia wszystko i potem to już niewiele mi trzeba :) Mój mąż też z tych ambitnych, woli sam nie dojść niż zostawić mnie bez orgazmu
podpisuje sie pod tym :ico_oczko: No niestety tak męża wypieszcze,że nie ma rady,ale do orgazmu zawsze mnie doprowadzi :ico_oczko:

Awatar użytkownika
tradycyjka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 26
Rejestracja: 10 kwie 2012, 23:00

18 kwie 2012, 10:39

Facet, który w seksie myśli głównie o partnerce to tylko ze świeczką szukać. Akurat ja narzekać na swojego nie mogę, ale mam znajome które w tej sprawie mogą sobie tylko pomarzyć o takim facecie. Najpierw jego przyjemność się liczy, ewentualnie pózniej partnerki.
Hoho nawet nie wiedziałam, że mi się taki skarb trafił ;) A tak serio, myślę że wcale nie jest ich tak mało, facetów bardzo podnieca jak doprowadzają swoje partnerki do rozkoszy ;) Tylko ekstremalni egoiści myślą wyłącznie o sobie, a tacy niegodni sa naszej uwagi ;)

peperomia
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 21
Rejestracja: 08 lut 2012, 00:46

18 kwie 2012, 10:41

a ma ktoras z Was tak, ze seks trwa z 2 godziny ? swojego czasu, moja kolezanka miala partnera, z ktorym wlasnie robila to ponad 2 godziny, za kazdym razem !!! dla mnie to jest nierealne !

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

18 kwie 2012, 11:11

a ma ktoras z Was tak, ze seks trwa z 2 godziny ? swojego czasu, moja kolezanka miala partnera, z ktorym wlasnie robila to ponad 2 godziny, za kazdym razem !!! dla mnie to jest nierealne !
to my tak z mężem lubimy, długo stad u mnie wielokrotne orgazmy.
A tak serio, myślę że wcale nie jest ich tak mało, facetów bardzo podnieca jak doprowadzają swoje partnerki do rozkoszy ;)
i z tym się zgodzę, ich podnieca to jak partnerka dochodzi, czy jak widzą że jej dobrze, i tez uważam, że tylko egoiści dla krórych seks to "spuszczenie z bacika" nie przejmują się partnerką, bądź po prostu sama kobieta nigdy nie powiedziała szczerze, że takie raz dwa jej nie podnieca, orgazmu nie było, że się nie postarał.

Awatar użytkownika
tradycyjka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 26
Rejestracja: 10 kwie 2012, 23:00

05 cze 2012, 12:41

a ma ktoras z Was tak, ze seks trwa z 2 godziny ? swojego czasu, moja kolezanka miala partnera, z ktorym wlasnie robila to ponad 2 godziny, za kazdym razem !!! dla mnie to jest nierealne !
Dla mnie to juz niezdrowo haha, nie wytrzymałabym tego raczej ;) Zakwasy murowane a ile lubrykantu trzeba by było zużyć ;)

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość