Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

20 kwie 2012, 10:05

Witam :ico_kawa:
Znowu mam cos z mięśniem przy barku bo juz 3 dzien tak mnei boli,ze....a nie moge nawet niczym posmarować :( a to tylko jeden punkt z boku łopatki wrrr. Ja leze to jest ok ale wystarcz ze usiade albo wstane i od razu strzał. Macie jakie sposoby na takie rzeczy?? Wziełam apap i troche pomaga ale na krótko...

Mamusia28
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 933
Rejestracja: 03 cze 2011, 14:37

20 kwie 2012, 10:31

Madleine Może trzeba rozmasowac?
Mój mąż własnie wraca od ginekolożki :) załatwił mi recepty i wizyte za tydzien w piatek - myslalam ze sie obejdzie ale jednak chce zobaczyc malenstwo. Pocieszyla meza ze jej kolezanka urodzila w 28 tygodniu i z dzieckiem wszystko ok - no ale to jeszcze 3 tygodnie aaaaaaaaaaa. Po tym fenoterolu czuje sie paskudnie ale bede musia juz to brac do konca ciazy.

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

20 kwie 2012, 10:59

Madleine Może trzeba rozmasowac?
maż od 3 dni mi to masuja i nic...
Juz tak miewalam i po jakims czasei samo przechodzilo,ale teraz to boli 5 razy mocniej ;/

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

20 kwie 2012, 11:10

Mamusia28, teraz maluszki urodzone w 26tc przeżywają... medycyna bardzo poszła do przodu. Ważny jest specjalistyczny sprzęt w szpitalu. Ale wiadomo, że bezpieczniej jakby dzidzia jeszcze posiedziała:)
Koleżanka była w ciąży z trojaczkami i miała termin 2 tyg. po mnie. Ja rodziłam Jolkę 26 lutego a ona miała na 15 marca. Ale skrzaty urodziły się na koniec grudnia chyba (w każdym razie w 29tc) i cała trójka piękna i zdrowa... a teraz jakie gaduły, żywioły :ico_szoking:

Madleine, a nie lepiej już posmarować jakimś fastum albo voltaren i wymasować niż brać apap? Tabletka pomoże na chwile a Maść działa miejscowo i rozgrzeje...wiadomo że na ulotce jest napisane żeby nie stosować w ciaży, ale zapytaj swojego lekarza.

gosia888, u nas to samo...dom jednorodzinny więc luz ale wszędzie trzeba autem dojechać :-)

Aniula bardzo fajny ten wózek i cena atrakcyjna !
Miałam Ci pisać że widziałam niedawno w mieście taką mamusię jak Ty...tzn jedno dzieciątko takie około roku a drugie malusie...kilka tygodni mogło mieć i miała wózek Peg Pegro. Z tyłu gondola a z przodu spacerówka i w takim ślicznym kolorze brąz z beżem:)
No ale za Peg Pegro chyba trzeba wydać koło 2 tyś :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

20 kwie 2012, 11:15

Madleine, a nie lepiej już posmarować jakimś fastum albo voltaren i wymasować niż brać apap? Tabletka pomoże na chwile a Maść działa miejscowo i rozgrzeje...wiadomo że na ulotce jest napisane żeby nie stosować w ciaży, ale zapytaj swojego lekarza.
Tylko ,ze ja mam nastepna wizyte dopiero za miesiac :( AleWiem,ze apapu nie powinnam brac,ale musialam bo ja nie moge lezec,wystarczy ze maz niedomaga i musze sie zajac nim i domem :ico_noniewiem: Najwyzej w poniedzialek pojde do rodzinnego - ale on mi nic nie pozwala brac,zadnych lekow "bo lepiej uwazac " :ico_noniewiem: i ja o tym wiem,no ale boli cholernie a funkcjonowac jakos musze :)

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

20 kwie 2012, 13:38

Madleine, nie mam pojęcia co może pomóc :ico_olaboga: chyba najlepiej jak będziesz leżała i odpoczywała.

A ja dzisiaj studniówkę obchodzę :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:
Mamusia28, teraz maluszki urodzone w 26tc przeżywają... medycyna bardzo poszła do przodu.
ja słyszałam że w 24 tygodniu już uratowali :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

20 kwie 2012, 13:42

A ja dzisiaj studniówkę obchodzę
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

odpoczywac ciezko jak maz inwalida :( ale na szczescie obiad juz prawie zrobiony,tylko ogarnac chałupę zostało...

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

20 kwie 2012, 13:47

Madleine, to skopiowałam z ulotki Voltaren

"Ciąża i okres karmienia piersią:
W I i II trymestrze ciąży stosować tylko w ściśle uzasadnionych przypadkach. Nie stosować na duże powierzchnie skóry lub przez dłuższy czas. Preparatu nie należy stosować w III trymestrze ciąży (ze względu na możliwość zahamowania czynności macicy i/lub przedwczesnego zamknięcia przewodu tętniczego). Jest mało prawdopodobne, aby diklofenak zawarty w preparacie był wydzielany do mleka karmiących matek. W okresie karmienia piersią nie należy jednak stosować preparatu na duże powierzchnie skóry lub przez czas dłuższy niż tydzień."

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

20 kwie 2012, 14:00

hmmm to ja nie wiem,za tydzien zaczynam 3 trymestr. Mam w domu diclofen masc czy cos takeigo ale to chyba to samo( skłąd).Nie wiem sama,chyba poczekam do poneidzialku i pojde do lekarza jak nie przejdzie,a tak to sobie zrobie cieply okład i po sprzatnku odpoczne...
Qanchita, Dzięki za info :-)

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

20 kwie 2012, 14:29

za tydzien zaczynam 3 trymestr.
już :ico_szoking: ale Ty jesteś ode mnie tydzień młodsza znaczy ciążowo a ja jeszcze 2.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Thomasbulty i 1 gość