julchik22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1475
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:22

21 kwie 2012, 23:37

Gosia, ależ Ty odważna Kobieto jesteś!!! Wprawdzie ja w dniu porodu też za wszelką cenę jeszcze chciałam uprasować firanke, którą Mąż ostatecznie spalił, ale żeby pojechać gdzieś hen hen 90 km? :ico_szoking: Fajnie, że na luzie do tego podchodzisz ;)

Qanchita, ja też już chce tego Jelenia wypróbować :ico_oczko: Jak mi się Jelp skończy, to zakupię :ico_oczko:
A co do bycia w ciąży-ja w pierwszej jakoś strasznie dużego brzucha nie miałam - widzę że tym razem będzie większy, ale jedyną rzeczą którą kocham w tym stanie są ruchy dziecka, więc ja już też marzę jak to do formy będę wracać, a zarazem wiem że za tymi ruchami strasznie będę tęsknić :ico_oczko: No ale cóż - będę miała moje Szczęście po tej stronie brzuszka :-D

Kuleczka, witaj :ico_brawa_01: Ja mam termin na 31 sierpnia, ale być może moja królewna zechce wyjść wcześniej ;)

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

21 kwie 2012, 23:52

Pewnie teraz pomyślicie że mam nierówno pod sufitem :ico_noniewiem:
Gosia ja czuję się dokłądnie tak samo więc we dwie musiały byśmy mieć nie równo pod sufitem a to już mogło by być podejrzane już wcześniej się żaliłam jak mi ciężko czasem teraz trochę lepiej ale np dzisiaj a w zasadzie od godziny czuję się fatalnie coś mnie mdli i wymiotować mi się chce w razie W już miskę sobie przyniosłam do pokoju jak by mnie coś złapało... a przez sen też mnie czasem łapie :ico_chory:

Kuleczka witam :ico_brawa_01: piękna Zosia u Nas jest Kajeczka a temrin mam na 12 lipca :-D

Gosia888 ja też bym chciała być taką optymistką tzn wiem ze nie urodzę w ciągu godziny (moja siostra rodziła 3 tzn o 21 trafiła na porodówkę a jakimiś tam skurczami a o 00:30 mała była na swiecie) więc licze ze i u mnei tak polec i :ico_sorki: strój zajebiaszsczy tylko taa modelka nie ciążowa jakaś :-D

Myślicie że mogły mi mdłosci powrócić? To nie pierwszy raz tak mam a przecież już III trymestr :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
kuleczka
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 136
Rejestracja: 01 mar 2012, 12:43

22 kwie 2012, 09:07

mam do Was pytanko :ico_wstydzioch: czym smarujecie brzuszki?? bo mnie strasznie boli napięta skóra a nie chcę mieć rozstępów. Od oliwki Bambino swędzi mnie wszystko :ico_olaboga: a teraz przerzuciłam się na Fissan- ktoś zna te maść?? :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

22 kwie 2012, 09:43

kuleczka, ja stosowałam Ziajkę na rozstępy. fajna, ładnie pachnie i ani jednego rozstępu! :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
kuleczka
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 136
Rejestracja: 01 mar 2012, 12:43

22 kwie 2012, 09:46

oooo i na bank jest tańsza :) od Fissanu który już mam. Hm muszę się rozejrzeć bo nigdzie nie wpadła mi w oczy taka Ziajka:)

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

22 kwie 2012, 10:15

kuleczka, na pewno znajdziesz w aptekach. ja znalazłam ją przypadkiem w Hurtowni dla Dzieci - na ul. Kraszewskiego w Poznaniu - koło zajezdni na Gajowej :)

[ Dodano: 22-04-2012, 10:16 ]
Obrazek


i dla was dziewczęta, co by wam czas z :ico_ciezarowka: osłodzić ;-)
Z OKAZJI DRUGICH URODZIN TOBIASZKA!!!!!!!!!!

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

22 kwie 2012, 10:29

Kuleczka ja ja mam Pharmaceris na rozstępy i na brzuszku tez nie mam ale na samiusim początku za nim coś zaczęłam używać to na piersiach mi wyszły :( ale na szczęście nie duże i mało widoczne bo je zaatakowałam od razu :-D

tibby, Sto Latek dla Tobika :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

[ Dodano: 22-04-2012, 10:32 ]
a tak w ogóle to witam z rana ja wcinam śniadanki i jadę na spotkane z koleżanką z Warszawy która wpadła do Krakowa na koncert :ico_brawa_01: nadmienie ze jeszcze nigdy się nie widziałyśmy bo tylko w pracy wspólpracowałyśmy telefonicznie ale tak Nam się świetnie współpraca układała i ploty ze się polubiłyśmy okropnie :-)
ale piękne słoneczko u Nas :-D

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

22 kwie 2012, 11:01

Kasiala, :ico_sorki: :ico_sorki: i miłego wypadku z koleżanką ;-)

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

22 kwie 2012, 11:09

a czemu Ci się tak spieszy?
Bo nie cierpię być w ciąży :ico_zly: Dla mnie to nie jest żadna magia. Czuję się brzydka, wielka, nieatrakcyjna i do tego poruszam się jak inwalida :ico_zly: Cokolwiek robię to łapię zadyszkę jakbym miała z 50kg nadwagi :ico_wstydzioch:
Pewnie teraz pomyślicie że mam nierówno pod sufitem :ico_noniewiem:

ja tez sie tak czuje wiec nie jestes sama :-D
Pomimo,zem oj maz uwaza,ze ciaza i brzuszek jest bardzo sexy to dla mnei to co on mowi jest jakies z kosmosu bo ja sie sexy ani troche nie czuje :ico_puknij:

Mamusia28
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 933
Rejestracja: 03 cze 2011, 14:37

22 kwie 2012, 11:13

NIenarzekajcie ja waze 90 kg wygladam jak wielka toczaca sie pilka........
Chcialam was o cos zapytac....czy zdarzylo wam sie teraz w ciazy zeby was ktos uderzyl w brzuch? Dzisiaj mojemu mezowi niechcaco spadla ksiazka na moj brzuch czuje ze mam stuczone zebro ale nic mnie nie boli, nie krwawie i malutka sie rusza ale i tak sie zastanawiam czy na pewno nic sie jej nie stalo? Chciielismy jechac do szpitala ale dzisiaj caly Krakow zamkniety ze jakis durny maraton a w piatek mam wizyte wiec moze poczekam..... ?

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot], Semrush [Bot] i 1 gość