gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

22 kwie 2012, 12:38

hej dziewczyny
Czuję się brzydka, wielka, nieatrakcyjna i do tego poruszam się jak inwalida :ico_zly: Cokolwiek robię to łapię zadyszkę jakbym miała z 50kg nadwagi :ico_wstydzioch:
wiesz ja też w tej ciąży dużo gorzej się czuję. Kręgosłup mnie boli zwłaszcza po nocy ciężko mi się podnieść, spojenie non stop. Tyje za szybko, hemoroidy mam. Więc atrakcyjna również się nie czuję. Ale z drugiej strony lenię się za wszystkie czasy no a potem małe dziecko potrzebujące uwagi 24h na dobę i będzie trzeba wracać do pracy :ico_placzek: i zostawić maleństwo :ico_placzek:

Kuleczka ja w pierwszej ciąży smarowałam się mustelą bardzo solidnie 2 razy dziennie. żadnego rozstępu nie mam. W tej również stosuję mustelę tylko już nie tak solidnie raz dziennie to max. No ale słyszałam że bardzo dużo zależy od skóry i że jak masz złą skórę to Ci się po najlepszym kremie zrobią rozstępy a jak dobrą to i bez niczego się nie zrobią.

Mamusia wiesz może książka mi nie spadła ale Tomek co jakiś czas mnie szturchnie mimo że ma uważać. Ale dziecko naprawdę ma super amortyzację :ico_sorki:

Co do jazdy na rowerze moja siostra cioteczna potrąciła kobietę w ciąży w 9 miesiącu :ico_olaboga: Tej ciężarnej była wina po prostu jechała sobie po prawej stronie i w pewnym momencie stwierdziła że skręci w lewo :ico_puknij: nie patrząc czy samochód jakiś za nią jedzie czy nie. No ale na szczęście nic kobiecie ani dziecku się nie stało :ico_sorki: :ico_sorki:

Tibby wszystkiego najlepszego dla Tobiaszka :ico_tort: :ico_tort: A Ty jak robisz rodzeństwo dla niego? Bo kiedyś coś podczytywałam że się starasz?

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

22 kwie 2012, 12:45

gosia888, to było coś na zasadzie - jak będzie, to super! ale się nie nastawialiśmy konkretnie że teraz MUSI wyjść. Staranka na luzie.
teraz w zasadzie odpuściliśmy nacisk na kolejnego malucha i skupiamy się na sobie i spokojnym wychowaniu Tobika. Ale może na poważnie zaczniemy się starać jak Tobik pójdzie już do przedszkola i będzie trochę odciążenia z opieką nad nim :ico_sorki:

i dziękujemy za życzenia! :ico_sorki:

Awatar użytkownika
kuleczka
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 136
Rejestracja: 01 mar 2012, 12:43

22 kwie 2012, 13:23

Qanchita, jestem z Poznania:), jutro muszę skoczyć do apteki albo drogerii i zobaczę co tam maja do tego brzuchala;), z kolei moja mama mówi że to zależy też od skóry jaka się ma, bo jeśli będą miały mi wyjść to wyjdą. A brzuch swędzi strasznie :ico_olaboga:

tibby, na razie te 3 rzeczy :-) wpłatę zrobię jutro, a paczuszka szybko dojdzie bo mamy blisko do siebie :-D

gosia888, ja w sumie smaruję się wieczorem po kąpieli bo wtedy mam mega sucha skórę i wszytsko takie napięte :ico_noniewiem:

Mamusia28
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 933
Rejestracja: 03 cze 2011, 14:37

22 kwie 2012, 13:38

Ja smaruje sie mustela a rozstepy mam wielgachne az sie w szpitalu dziwili wiec to musza byc tez uwarunkowania genetyczne

julchik22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1475
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:22

22 kwie 2012, 13:59

Kuleczka, ja w pierwszej ciąży smarowałam się Mustelą i nie mam rozstępów, ale niestety firma zmieniła skład produktu i obecny moim zdaniem jest gorszy. Przerzuciłam się podobnie jak Kasiala na Pharmaceris - uważam że fajny kosmetyk za rozsądną cenę, ale rezultat zobaczymy oczywiście pod koniec 9 m-ca :ico_oczko:

Mamusia, Dawiś mnie czasem w nocy kopnie w brzuch - rzadko, ale się zdarza - nic się nie dzieje :-)

Tibby, nie wymyślać tylko intensywnie myśleć o Liliance mi tu!!!! :ico_oczko: :ico_ciezarowka:

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

22 kwie 2012, 15:52

A brzuch swędzi strasznie
mnie w połowie ciąży też brzuch i piersi tak strasznie swędziały robiłam badanie na cholestazę ale na szczęście wyszły dobrze. Pamiętam że wtedy przeszłam na jakiś tańszy krem i tak z parę tygodni używałam ziaję czy coś tam przestała skóra swędzieć i wróciłam do musteli.
ale niestety firma zmieniła skład produktu i obecny moim zdaniem jest gorszy.
a co tam zmieniła? Ja kupiłam od razu dwa opakowania i właśnie pierwsze kończę więc nie zmieniam na inny.

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

22 kwie 2012, 16:20

ja wlasnie skonczylam mustele i wiecej jej nie kupie. Rozstepow na brzuchu nie mam,ale pomimo grubego smarowania 2 razy dziennie mialam dalej suchą skórę. Teraz smaruję oliwką i tym nowym musem nawilzajacym z garniera i skóra jest o niebo lepsza...

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

22 kwie 2012, 19:47

Rozstepow na brzuchu nie mam,ale pomimo grubego smarowania 2 razy dziennie mialam dalej suchą skórę.
kurde ale straszycie :ico_olaboga: ale powiem wam że ja i bez musteli nie mam suchej skóry. A po niej to w ogóle tłusta jeszcze rano. Więc mam nadzieję że rozstępów nie dostanę :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

22 kwie 2012, 20:06

rozstępy niekoniecznie są uwarunkowane genetycznie - choć oczywiście to też ma wpływ - moja mama np. miała rozstępów sporo po ciąży ze mną, a ja ani jednego.

życzę ich wam jak najmniej ;-)

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

22 kwie 2012, 20:10

ja niestety sie nie łudzę,ze mnei ominą. Tzn juz je mam ale na piersiach,brzuch poki co czysty i bardzooo bym chciala zeby tak zostalo :(

tibby, ale strukture/elastycznosc skóry mozna miec np po ojcu albo nawet babci więc to różnie może być :-)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Thomasbulty i 1 gość