Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

22 kwie 2012, 13:33

Rybka jeszcze się tam musi męczyć? kurcze... pewnie trafiła na panią pediatrę mega zołzę... współczuję...

Ja miałam pierwszy okres 9 miesięcy od porodu. Albo i lepiej.
Za to moja koleżanka dokładnie 6 tygodni po porodzie :D
Obie karmiące wyłącznie cyckiem :D
Także nie ma reguły.
Ale jak się karmi, powinien być za jakis czas dopiero.


Witam z rana. Ale świetna niedziela...
W nocy miałam czyszcenie organizmu :ico_olaboga:
rano przezyłam sok widząc moją świeżo upraną kanapę umazaną czekoladą, której >>uwaga<< nikt przecież nie jadł!!! no szał! Pod szafką TV popcorn rozsypany, a na fotelach chrupki... Dzieci wstały cichaczem i "śniadanie" chyba sobie jadły :ico_zly:
Byłam mega wku..
W ogóle juz na tej końcówce nie mam sił, cierpliwości i ochoty na nic...

Awatar użytkownika
Asieńka86
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 658
Rejestracja: 02 lis 2011, 17:48

22 kwie 2012, 15:20

Witam i ja :-)
oj, biedna Rybka namęczy się w szpitalu :ico_olaboga: oby jutro napewno ich wypuścili :ico_sorki:
Martalka no to współczuję "porządku"... Nie dziwię się że byłaś bardzo zła :ico_sorki:
Tibby sto lat dla Tobiaszka :ico_tort: :ico_tort:
A my musimy jutro lekarza z małym nawiedzić :ico_olaboga: wyszła jemu paskudna wysypka. trochę było już jak się urodził, pediatra powiedziała że przejdzie, ale to wygląda coraz gorzej. tak mi żal biedaka, ma całą czerwoną szyjkę, brzuszek, i uda, pewnie go drapie mocno :ico_placzek: mam nadzieję że to nic złego :ico_placzek:
miłej niedzieli życzę :-)

Awatar użytkownika
kingoza
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2003
Rejestracja: 01 maja 2011, 15:22

22 kwie 2012, 16:22

rybka napisała że wychodzą w poniedziałek bo mały znowu na lampach i ma przedłużony antybiotyk bo CRP ma na granicy normy
jaka szkoda ... biedny szymonek sie nameczy w szpitalach :ico_sorki:
Ja miałam pierwszy okres 9 miesięcy od porodu.
:ico_szoking:

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

22 kwie 2012, 17:23

Asieńka86, a moze to skaza bialkowa

Awatar użytkownika
Sylwia
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1917
Rejestracja: 04 kwie 2007, 13:25

22 kwie 2012, 19:09

Asieńka86, a moze to skaza bialkowa
no własnie u nas tak samo sie objawiała .... i okazało się ze kuba jest uczulony na białko mleka krowiego, jaja, orzechy, itp

dopóki karmiłam piersią nie mogłam pic mleka jeść jogurtów w ogóle zero nabiału...sera, śmietany ;/

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

22 kwie 2012, 20:08

Asieńka86, idźcie do lekarza, oczywiście. lepiej niech go obejrzą. życzę, by to nie była skaza białkowa. :ico_sorki: :ico_sorki:
daj znać co i jak.

dzwoneczek, pozdrów proszę rybkę! :ico_sorki: niech będzie dzielna. weekend już na szczęście dla niej mija :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

22 kwie 2012, 21:17

Ja miałam pierwszy okres 9 miesięcy od porodu.
:ico_szoking:
hehe, z Mileśką cycoholiczką (najczęściej z dzieci jadła i to długo) miałam okres tylko dwa razy bo zaraz zaszłam w ciążę. Czyli koło roku nie miałam okresu :ico_oczko: Dokładnie nie pamiętam.
Fajny "urlop" od @ :ico_oczko:
Ale owulacja przychodzi najpierw, więc brak @ nic nam nie mówi o płodności :-D

Leje, leje, leje... co za denna pogoda.
I nastroje denne...

justyna30
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1112
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:52

22 kwie 2012, 21:32

Mama_zuzi trzymaj sie dzielnie :ico_oczko: ojj zazdroszcze ci ze to juz :-)

Tibby wszystkiego najlepszego dla Tobiaszka i zeby mamusia z tatusiem na nastepne urodzinki zafundowali mu siostrzyczke :-D

Asienka pewnie to jakies uczulenie, moze faktycznie skaza bialowa :ico_noniewiem:

A u nas dzis znow brzydka pogoda byla i caly dzien w domu :ico_olaboga:

dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

22 kwie 2012, 21:47

witam

tibby wszystkiego najlepszego dla Tobiaszka :ico_tort: jaki już duzy Twoj dziubasek :ico_brawa_01: :-D

kingoza a ja dostałam okres 10 miesiecy po porodzie, gdy też przestałam go karmic piersią :-D

oj tak mi szkoda ryby...a ja myślałam ze już są w domku...wczoraj zabiegany dzien i dzisiaj w gościach ze nawet zapomniałam napisac do niej :ico_wstydzioch:

[ Dodano: 22-04-2012, 21:47 ]
mamazuzi :-D trzyamam kciuki :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Myszka_
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3255
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:25

22 kwie 2012, 22:17

Bry Wieczór,
Biedna rybcia, mam nadzieję, że wyjdą jutro, maluchy w domu pewnie bardzo tęsknią :ico_olaboga:

tiby najlepszego dla Tobiaszka :ico_brawa_01:

u nas leci, od wczoraj wieczór w swpim łóżku, ale za to Damian chory, chyba ma anginę, bo paskudne gardło, rano jak się bawiliśmy w piaskownicy i się śmiał wyczaiłam, że czerwone i wyoglądałam - brzydkie, a wieczorem a raczej w nocy doszedł paskudny kaszel i chrypa i płacz, ojjj tragedia, jutro lekarz obowiązkowy i nici z odpoczywania, bo całe pół dnia razem...
Ja czuję się tak sobie, straszne bolą pachwiny i okropne nerwobóle mam zwłaszcza w prawej nodze, tak promieniuje i chwyta że aż mnie "łamie" wygina mi nogę z bólu odruchowo i strach zeby się nie wypierniczyć, wczoraj to się poryczałam 2 razy na wieczór z bezsilności :ico_placzek:
z jednej strony chcę już żeby już niedługo ruszyło z drugiej jak uświadomiłam sobie, że to już tuż tuż, boję się jak diabli :ico_puknij:

Mam pytanie do dziewczyn które miały swoje ciuszki w szpitalu co się Wam najlepiej sprawdziło?

[ Dodano: 22-04-2012, 22:26 ]
mama zuzi, trzymam kciuki za jutro, oby poszło szybko, łatwko i niemal bezbboleśnie :ico_sorki:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość