dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

22 kwie 2012, 22:00

witam

Kaja, najlepiej bedzie jak poradzisz sie pediatry...moja rehabilitantka od razu zapytała sie kiedy powinien moj mały sie urodzić ...moze u wczesniakow inaczej sie to liczy???

beatka ależ Hania ma super duze oczy...i jak ona słodko sie usmiecha :-D , i ciesze sie ze wyszła jedna kreseczka :ico_brawa_01:

Mad
moze i coś w tym jest ze dzieci ktore siedziały dłuzej w brzuszku to szybciej sie rozwijają...z Dawidem też tak było...rwał sie do siadania gdy miał 3,5 miesiąca, stawał raczkiem od 5-tego pmiesiaca, a stanął samodzielnie na nozkach mając 6,5 miesiaca. :ico_haha_02:
cóż za miłość :-D

[ Dodano: 22-04-2012, 22:08 ]
a ja dzisiaj odebrałam naszą spacerówkę i już mieliśmy w niej pierwszy spacer i jestem mega zadowolon a, bo tak lekko sie ja prowadziło :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Kaja
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2184
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:53

23 kwie 2012, 07:10

Witam o poranku z :ico_kawa:

Mad filmik boski :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

dzięki dziewczyny za wsparcie wczoraj siedziałąm do wieczora w necie i czytałam i czytałam no i wszędzie wyczytałam że nie powinnam się martwić bo Kuba ma czas po pierwsze z racji wcześniactwa ma tak jakby poślizg 6 tygodniowy po drugie nie każde dziecko w tym samym czasie musi umieć wszystko tym bardziej że mięśnie ma mocne bo jak się go trzyma w pionie to główke juz od dawna trzyma sztywno to samo jak się go podciąga za nadgarstki to tż główka na równi z kregosłupem idzie ale tak czy tak dla swojego spokoju na środe umówiłam się do naszej pediatry :ico_haha_02:

a powiedzcie mi bierzecie jakieś witaminy albo inne coś n a wypadające włosy? bo ja gdzie się nie obejrzę to moje kłaki leżą już mam serdecznie dość przy dziewczynach miaąłm to samo ale nie pamiętam co wtedy brałąm i chyba nie bardzo pomagało bo przy obu ścinałam włosy na krótko :ico_haha_01: :ico_haha_01:

[ Dodano: 23-04-2012, 07:12 ]
dzwoneczek82, jaka masz spacerówke bo jakoś nie kojarzę :ico_noniewiem: a ja od dwóch dni Kubę tez wożę w spacerówce bez fotelika i musze stwierdzić że super jest lekko się prowadzi i Kubulek sobie ślicznie śpi tylko niestety oba spacerki zakończone mega ulewą były :ico_haha_01: przy czym Kubul zaopatrzony w folię do wózka nie ucierpiał a ja wracałam przemoczona

Awatar użytkownika
Kaja
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2184
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:53

23 kwie 2012, 08:20

no ja na razie mam falvit mama i biorę (jak nie zapominam) ale na włosy to to raczej nie działa a wogóle to musze sobie morfologie zrobić bo jakoś tak coraz czescij mam zawroty głowy

Kuba zasnął ale pewnie nie na długo bo jadł przed szóstą to za chwile go głód obudzi :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Jadzia
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2986
Rejestracja: 14 sty 2009, 14:22

23 kwie 2012, 09:34

hej

to post w przedwczoraj bo coś net przez burzę nie działał i nie mogłam wysłac ale sobie zapisałam
Jadzia, tez jakis wypasny obiad mi siemarzy
no ja zrobiłam pychotkę meżuś szczesliwy .troszke zmodyfikowałam pomysł na kupiłam karkówkę z ziemniakami w sosie paprykowym a że nie było karkówki to zrobiłam zawijany schab z szynką i papryką do tego sałatkę i była mega wyżera :-D

Mad. dzieki za życzonka :ico_sorki:

Beatka ufff :ico_oczko: a Hania cudna mojej Lence pokazałam to tak sie chichrała :ico_oczko: do monitora ze :ico_szoking:

u mni właśnie burza i musieliśmy uciekac ze spacerku

post dzisiejszy :ico_oczko:

co do wypadania włosów to ja tym razem nie zauważyłam na razie ,ale teraz mam krótkie włosy i pewnie dla tego

Moja Lenka pobiła dziś rekord w spaniu :ico_szoking: zjadła o 21 ,zasnęła 22 a wstała o 5.20 ale teraz cycuchy chcą mi pękną a zwłaszcza ten mój jeden z którym ciągle mam problemy. ale wydaje mi się ,że to teraz znów taki czas 3mc się zbliża a mnie nawał mleczny nachodzi jak w 3dobie i 3 tygodniu :ico_noniewiem:

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

23 kwie 2012, 09:35

Hej dziewczyny :-)

Ja biore Penatal Classic i nie narzekam na samopoczucie czy wypadanie wlosow.

dzwoneczek82 majac 6,5 miesiaca stanal na nozkach :ico_szoking: faktycznie szybciutko hihi :-)
Jaki macie ten wozeczek ? :-)

Kaja dobrze ze sie uspokoilas ale wizyta u pediatry nie zaszkodzi
Lila dzisiaj o 5.30 pobudkę zarządziła
U nas codziennie o tej godzinie pobudka.

Dzieki za mile slowa o naszych dziewczynkach :-)

Cos mialam jeszcze pisac ale nie pamietam :ico_wstydzioch:

[ Dodano: 23-04-2012, 09:39 ]
zasnęła 22 a wstała o 5.20 ale teraz cycuchy chcą mi pękną
Ja juz nie mam tego uczucia :( Cycus tylko z rana po spanku o 5:20 potem uzbiera sie tak ze ze 2 razy w ciagu dnia cycus ale i tak dokarmiac mm musze. Takze ja sie juz godze z tym ze cycus w odstawke idzie. Nie pozwole by dziecko glodne bylo.
Ciesze sie i tak ze 3 miesiace mozemy sie karmic (kapturki nam pomogly a zapowiadalo sie w ogole bez cycusiania) i bede chciala tego cycusia dawac jeszcze ile bede mogla, az zaniknie calkiem. Ale cycusianie to super sprawa i juz teraz zdarzy mi sie lezka w oku z kuli tego.

margolcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8756
Rejestracja: 07 kwie 2008, 15:55

23 kwie 2012, 09:40

hej

my juz posprzataliśmy i po sniadanku jesteśmy :)
Amelka miała drzemkę ale już się wyspała :ico_sorki:
Mad., super zdjęcie i filmik jak mi się marzy piesek w domu ale poki mieszkam z mama nie ma takiej opcji :(
dzwoneczek82 majac 6,5 miesiaca stanal na nozkach :ico_szoking: faktycznie szybciutko hihi
Igor 2 dni przed 6 m-cami stanął sam na nożki a w 8 zaczął sam chodzić (nie był przenoszony ur. sie 3 dni przed terminem)
tutaj mały przegląd Igorkowych umiejętności
Obrazek

Awatar użytkownika
nostromo20
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 26 lis 2011, 18:45

23 kwie 2012, 09:51

Wczoraj pizze zamowilismyi ojacieee jaka dobra byla :-D
hmm... a ja się tak powstrzymuję od pizzy, a Ty tu widzę wcinasz ;) wczoraj się skusiłam wieczorem na jeden kawałek, chociaż bałam się jak to się skończy, no i w nocy Filip nie chciał spać i się rzucał tak, niespokojny był, i miałam straszne wyrzuty sumienia, że zeżarłam tą pizzę. Martynka nie reaguje na takie cuś?

[ Dodano: 23-04-2012, 09:53 ]
Gabi- mi wlosy tak wypadaja że masakra, wczoraj jak myłam włosy to bylo pół wanny :ico_olaboga: po Kai tez tak miałam
u mnie to samo :ico_placzek: my już psa z domu eksmitowaliśmy na dwór ze względu na sierść, a teraz się mąż śmieje, że ja razem z nią do budy powinnam iść... :ico_noniewiem:

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

23 kwie 2012, 09:54

Martynka nie reaguje na takie cuś?
Nie :-) nie raguje od poczatku na nic w sumie :-) Cytrusow nie odwazylam sie zjesc jedynie w sumie..

[ Dodano: 23-04-2012, 09:55 ]
No i kapusniaka, bigosu etc.

Awatar użytkownika
nostromo20
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 26 lis 2011, 18:45

23 kwie 2012, 10:03

jak mi się marzy piesek w domu ale poki mieszkam z mama nie ma takiej opcji :(
margolcia przemyśl to jeszcze ze 100 razy zanim decyzję podejmiesz, bo pies w domu to cudna sprawa, ale kłaki naprawdę żyć nie dają. zależy jakie kto ma podejście, jeśli chce Ci się latać za psem z miotłą to czemu nie... ja się poddałam...

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

23 kwie 2012, 10:08

ale kłaki naprawdę żyć nie dają.
Jest to uciazliwe ale do zwalczenia :-)

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość