Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

22 kwie 2012, 22:45

myszko, mam to samo w tym strachem, że to już tuż tuż...

Ciuszki to chyba jakie Tobie najbardziej pasują.
Ja tam lubię body + pajac (ale też zakładanie przez głowę to nie problem dla mnie).
Fajne miałam też body rozpinane na długości, i one byly najlepsze.


Mój Damian też zaczyna choróbsko.
Katar, kaszel. I oczy jak u królika.
Generalnie uczulenie plus przeziębienie. Zajebiście wręcz.
Ja tam jeszcze nie rodzę, nie ma w ogóle mowy!!!!!!!!!!!!! :ico_noniewiem:

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

23 kwie 2012, 08:03

witam!!!
od razu stawiam :ico_tort: :ico_tort: za skonczony 38 tydzien.
od rana boli mnie brzuch nie wiem czy to normalne bo z zuzka mialam wywolywany porod.
Mam pytanie do dziewczyn które miały swoje ciuszki w szpitalu co się Wam najlepiej sprawdziło?
ja popakowalam same body wiekszosc przez glowe i spiochy. a na wyjscie bluza i spodnie dresowe

Awatar użytkownika
surtsey
4000 - letni staruszek
Posty: 4271
Rejestracja: 06 mar 2007, 19:27

23 kwie 2012, 08:44

cześć dziewczyny
tibby dla Tobiaszka sto lat i moc uscisków od ciotki :ico_haha_02:

Ja was czytam, ale nie pisze. Jeszcze mnie przewiało i zatkało zatoki :ico_zly: Czuje sie jak starucha, wszystko mnie boli, mam dusznosci i mam dosc ciazy, no to co wam bede marudzic. Dzis mam wizyte u gina i oby miał jakies pozytywne dla mnie wiadomosci

Na skaze białkowa to chyba za szybko Asieńko, przynajmniej tak mówił lekarz przy Łuku. W końcu i u niego wyszła i niestety jest z tym troche zachodu, bo trzeba wszystkie etykiety w sklepach czytac, nawet w wedlinie pamietam była serwatka.....

Ja do szpitala biore body i pajace albo spiochy, a na wyjście coś miekkiego - dresik, albo sweterek i miekkie spodenki

Mam nadzieje, ze dzis Rybcia z Szymonkiem wyjda, oby

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

23 kwie 2012, 08:59

dziękujemy za życzonka :ico_sorki:
justyna, nie można niczego wykluczyć :ico_haha_01: gdybyśmy mieli jeszcze jeden pokój w mieszkaniu, to czemu nie, już bym się brała do roboty, ale niestety. a we 4 na jednym pokoju nie będziemy się gnieździć :ico_nienie: tymbardziej, że niestety Tobik coraz większy chłop! :ico_noniewiem:

mama_zuzi, trzymam kciuki!!! :-D oby poszło dziś szybko i bezboleśnie! :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Myszka_
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3255
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:25

23 kwie 2012, 09:04

Hej Kobity,
my dziś z Dadą razem w domu, po południu idziemy do lekarza, teraz młody lerzy kaszle i ogląda Madagaskar 2 - ma manię z tym, zwłaszcza z piosenką "wyginam śmiało ciało" :-D

pogoda piękna i tak zielono, co deszcz to mi się wydaje, że bardziej zielono, za chwilę ludzie będa ganiac z kosiarami :-D drzewa zaczynają kwitnąc, uwielbiam wiosnę :-D
szkoda tylko żem taka mało ruchawa przez te bóle różnorakie...
od rana boli mnie brzuch nie wiem czy to normalne bo z zuzka mialam wywolywany porod.
może pomału się coś zaczyna dziac?
Ja tam jeszcze nie rodzę, nie ma w ogóle mowy!!!!!!!!!!!!! :ico_noniewiem:
ha a Ty to masz tu akurat najwięcej do gadania :ico_oczko:
no to co wam bede marudzic
no wiesz i pomarudzic czasem trzeba
za skonczony 38 tydzien.
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

23 kwie 2012, 09:21

no to wisnia, spokojnie możesz już nam Karolinkę pokazywać :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: cieszę się! strasznie szybko (mi przynajmniej) minęła! :ico_olaboga: dopiero co nam na wątku pisałaś o II kreskach! :ico_brawa_01: a tu już możesz rodzić ze spokojnym sumieniem. :ico_sorki:
Może te bóle oznaczają jakieś początki. Oby teraz obyło się bez wywołania :ico_sorki:

i co u rybki? która coś wie? :ico_sorki:

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

23 kwie 2012, 09:21

amoże te krostki to potówki raczej? albo porpostu trądzik
mój cały czas na krostki na buzi ale nie schodzi mu to niżej
tzn zgięcia pod kolanami i łokci ma czyste, kupy też ładne więc to nie jest skaza

justyna30
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1112
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:52

23 kwie 2012, 09:44

U nas znow pochmurno i mokro :ico_placzek: , gdzie ta wiosna :ico_zly:

Myszka ja do szpitala to biore body rozpinane z boku, polspiochy jakis pajacyk i komplecik bluzka spodenki na wyjscie. Takie ubranka bralam dla Veroniki jak sie urodzila to i teraz takie biore :ico_oczko:

Ciekawe czy Rybka dzis wychodzi?!

No i jak tam Mama_zuzi sobie radzi :-)

Awatar użytkownika
Myszka_
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3255
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:25

23 kwie 2012, 10:00

ja na wyjście mam taki dresik welurowy, także z tym nie mam problema, body mam głównie z krótkim rękawem, ale wsadziłam do torby tak w razie "w" 3 szt. ja przy Damianie też lubiłam pajace i body i pół śpiochy, ale do szpitala wrzuciłam kaftaniki i śpioszki, niech się do czegoś przydadzą jak już je mam :ico_oczko:

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

23 kwie 2012, 10:04

Myszka_, a Ty masz jakies oznaki porodu?

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość