Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

23 kwie 2012, 13:17

Sylwia, ja tak mam
-twardnienie to dopiero od 2 dni. Nie wiem czy to nie są skurcze Braxtona Hicksa- zwykłe przepowiadacze i ćwiczenia macicy przed godziną W.
-ból podbrzusza- czasami miewam nawet regularnie
-ból "podwozia" takie jakby kłucie w pochwie (szyjka) od nacisku główki, może i od rozwierania- to już ze 2 tygodnie mam.
-siusianie co chwilę- też mam takie uczucie, bo siusiu to niewiele leci (nie masz już brzucha niżej???) :ico_oczko:

Mnie co chwile coś łupie. IMO niewiele to znaczy poza tym, ze to już 9 miesiąc :ico_haha_01: No taki etap.

To są oznaki przepowiadające poród. Niekoniecznie jeszcze TA akcja!!
Nospę możesz jak Cię to twardnienie męczy bo prawdziwego porodu nie zatrzyma i nospa forte :P., ale jak nie meczą cię te skurcze, to daj sobie spokój. Nospa działa rozkurczowo, więc i na dziecko (serce dziecka) może działać. A jednak lepiej, żeby rodzilo się z solidnie bijącym serduchem. :D

Mnie bardziej zastanowilyby bóle takie opasające dookoła. Od podbrzusza po krzyż. Skurcz narasta od dołu, idzie ku górze.

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

23 kwie 2012, 13:17

wisnia3006, tzn, że macica ćwiczy i się stara. a może jakieś kolejne rozwieranko doszło. już niedługo do lekarza, więc mam nadzieję, że już wtedy da ci skierowanie do szpitala.
a ktg już jakieś miałaś? bo sobie nie przypominam. :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
Sylwia
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1917
Rejestracja: 04 kwie 2007, 13:25

23 kwie 2012, 13:18

wezme nospe i zobaczymy :)

[ Dodano: 23-04-2012, 13:18 ]
ten bol to taki jak na @ troche teraz ..

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

23 kwie 2012, 13:23

Sylwia, też miewam bóle jak na @, ale takie słabsze niż normalna moja @ więc zlewam to :D
magnez też możesz sobie łykać przeciwskurczowo, i ciepła woda (prysznic lub kąpiel) na okolice krzyża, ew. podgrzany w mikrofali w woreczku ryż lub gryka, powinny rozgonić nieprawdziwe skurcze, ulżyć troszkę .
I olej z wiesiołka- działa tonująco na macicę.

Awatar użytkownika
Sylwia
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1917
Rejestracja: 04 kwie 2007, 13:25

23 kwie 2012, 13:23

martalka a z tym brzuchem czy nizej no noby jest nizej bo moge oddychac swobodnie w koncu

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

23 kwie 2012, 13:25

więc pewnie to ten brzuch winien,
mój jest niżej, ale nie jakoś spektakularnie.
Jedynie co to kłuje mnie w pochwie przy złym kroku, przy różnych czynnosciach, oddycham lepiej, zwłaszcza w nocy, no i nie mam az takiej zgagi.

evvelka
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 673
Rejestracja: 20 wrz 2011, 06:34

23 kwie 2012, 13:39

nie wiem cholera wariuje juz .... :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: ide pierdykne baranka o ścianę :D moze mi sie polepszy :D :-D
haha stuknięta jesteś wiec napewno "baranek" nie pomoże:D
Ale wiesz Kochana może wyśle Ci troche fenoterolu bo skurcze w 36 tyg skonczonym to bardzo dziwny i niepokojacy objaw xD

Awatar użytkownika
Sylwia
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1917
Rejestracja: 04 kwie 2007, 13:25

23 kwie 2012, 13:41

nie wiem cholera wariuje juz .... :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: ide pierdykne baranka o ścianę :D moze mi sie polepszy :D :-D
haha stuknięta jesteś wiec napewno "baranek" nie pomoże:D
Ale wiesz Kochana może wyśle Ci troche fenoterolu bo skurcze w 36 tyg skonczonym to bardzo dziwny i niepokojacy objaw xD


oooo tak :) podeślij łykne całe 100 tabletek bo tyle chyba w opak jest ?!

evvelka
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 673
Rejestracja: 20 wrz 2011, 06:34

23 kwie 2012, 13:43

nie wiem cholera wariuje juz .... :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: ide pierdykne baranka o ścianę :D moze mi sie polepszy :D :-D
haha stuknięta jesteś wiec napewno "baranek" nie pomoże:D
Ale wiesz Kochana może wyśle Ci troche fenoterolu bo skurcze w 36 tyg skonczonym to bardzo dziwny i niepokojacy objaw xD


oooo tak :) podeślij łykne całe 100 tabletek bo tyle chyba w opak jest ?!
dokładnie tyle i wez do tego no spe i magnez pomoze napewno :P Urodzisz w 50 tygodniu :D

[ Dodano: 23-04-2012, 13:44 ]
Ktos wie co z Rybcia i Szymonkiem?

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

23 kwie 2012, 13:48

ja też czekam na wieści o Rybci i jej syneczku :ico_sorki:
dzwońcu, pisz do niej szybko..

ciekawe co z mamą_zuzi :ico_sorki: oby szybko udało jej się urodzić i żeby tylko się nie musiała męczyć czekając na swojego syneczka :ico_sorki:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Semrush [Bot] i 1 gość