Awatar użytkownika
malinowa19
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 248
Rejestracja: 13 lut 2012, 15:33

24 kwie 2012, 09:35

hej Kobiety :-)
ledwo Was doczytałam.... i tak juz nie pamiętam co, która pisała :ico_haha_01:
pamiętam że pisałyście o szpitalach w jakich zamierzacie rodzic. Ja wczoraj zdecydowałam się na nowo otwarta porodówkę z suuuper warunkami :-) nawet nie jest porównywalna do innych porodówek w moim miescie :-) bardziej przypomina hotel niż szpital... wcześniej nie brałam go pod uwagę bo myslałam że to prywatny szpital ale wyczytałam na stronie szpitala że mają umowę z NFZ :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: nie stać by mnie było płącic aż 3500zł.. wolałabym Dziecku za te pieniądze coś kupić :ico_puknij:
także ja od wczoraj cała w skowronkach chodzę od kiedy wiem gdzie będę rodzic: :-)

Mamusia28
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 933
Rejestracja: 03 cze 2011, 14:37

24 kwie 2012, 09:44

Dzień Dobry w ten sloneczny dzionek -zakochalam sie w tej bizuterii, ktora zaprezentowalyscie:):):)
Ja mam jutro urodziny i chcialam was zapytac o cos takiego jak termoloki babylist albo remingtona czy stosowalyscie kiedys takie walki? Bo musze mezowi powiedziec co chce czy termoloki czy lokowke....

Awatar użytkownika
malinowa19
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 248
Rejestracja: 13 lut 2012, 15:33

24 kwie 2012, 09:51

Mamusia28 ja mam to i to ale znacznie więcej używam lokówki :-)

termoloki używam jedynie jeżeli chce mieć taką czuprynę :ico_haha_01:

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

24 kwie 2012, 09:54

Ja wczoraj zdecydowałam się na nowo otwarta porodówkę z suuuper warunkami
super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
czy stosowalyscie kiedys takie walki?
ja nie stosowałam więc nie pomogę.

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

24 kwie 2012, 10:14

Mamusia28, ja też nie stosowałam. Zanim w ciąże z Jolką zaszłam to wystarczyło że na piankę lekko wilgotne włosy ugniotłam i już były loki a teraz.... proste jak drut :ico_szoking:
Zresztą chyba nie miałabym spokoju żeby nawijać włosy na wałki czy lokówkę :ico_oczko:
Przyszedł kostium jest śliczny :ico_brawa_01: tylko góra taka na styk przez moje cycki :ico_placzek: mogłaby być większa. Zobaczę może zalicytuje ten większy rozmiar wtedy majtki 40-stki a góra 42 bym miała.
A można np wymienić gorę na inny rozmiar czy musisz kupić całość?
nie stać by mnie było płącic aż 3500zł.
O matko :ico_szoking: Nawet jakby było mnie stać to dziękuję :ico_sorki:
Fajnie że znalazłaś coś dla siebie :ico_oczko: Tylko żeby było miejsce jak zaczniesz rodzić :ico_sorki: Jak u mnie nie będzie miejsca to lecę do Poznania na Raszei.

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

24 kwie 2012, 10:31

hej Kobiety :-)
ledwo Was doczytałam.... i tak juz nie pamiętam co, która pisała :ico_haha_01:
pamiętam że pisałyście o szpitalach w jakich zamierzacie rodzic. Ja wczoraj zdecydowałam się na nowo otwarta porodówkę z suuuper warunkami :-) nawet nie jest porównywalna do innych porodówek w moim miescie :-) bardziej przypomina hotel niż szpital... wcześniej nie brałam go pod uwagę bo myslałam że to prywatny szpital ale wyczytałam na stronie szpitala że mają umowę z NFZ :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: nie stać by mnie było płącic aż 3500zł.. wolałabym Dziecku za te pieniądze coś kupić :ico_puknij:
także ja od wczoraj cała w skowronkach chodzę od kiedy wiem gdzie będę rodzic: :-)
Wiesz co ja na poczatku tez mialam taki plan,jest u nas prywatny szpital polozniczy z podpisana umową na nfz i by wszystko spoko,ale jak Ci sie pobyt przedluzy u nich powyzej 5 dni ( tylko na tyle maja umowe z nfz) to musisz placic i to taką kasę ze hohoh.... dlatego ja nie zaryzykuję. Sprawdz czy u Ciebie tez tak nie ma bo roznie to bywa,a potem koszty duze

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

24 kwie 2012, 10:33

Madleine, piszesz moze o lubinowej ?

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

24 kwie 2012, 10:33

Mad., tak dokładnie :-)

Awatar użytkownika
malinowa19
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 248
Rejestracja: 13 lut 2012, 15:33

24 kwie 2012, 10:38

Madleine, 2 tyg po porodzie jest na NFZ :-)
musiałam wszystko wyczytac na temat tej porodówki, bo wiem że często są ukryte koszty :ico_noniewiem:
na jednym forum, położna z tego szpitala odpowiada na wszystkie pytania związane z porodówką i wszystko się wypytałam :-)

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

24 kwie 2012, 10:39

Madleine, 2 tyg po porodzie jest na NFZ :-)
musiałam wszystko wyczytac na temat tej porodówki, bo wiem że często są ukryte koszty :ico_noniewiem:
na jednym forum, położna z tego szpitala odpowiada na wszystkie pytania związane z porodówką i wszystko się wypytałam :-)
No to super! :ico_brawa_01:

[ Dodano: 24-04-2012, 10:40 ]
ja dzis lece do mojego gin na nfz.
Bark boli mnie jeszcze ale tylko po wstaniu rano,albo jak ide z zakupami ( nawet lekkimi,lub dlugo chodze,stoje ;/) zapytam go czy mgoe czyms smarować.
Maż czeka na ortopede...dzis sie dowiemy kiedy operacja :ico_placzek:
A wieczorem wpadaja znajomi z zaproszeniem na slub na czerwiec,ale wlasnie przez ta operacje wszystko jest pod znakiem zapytania.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość