Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

24 kwie 2012, 10:42

Madleine, inna kwestia jest to ze rodzac w prywatnym szpitalu ktory ma kontrakt podpisany z NFZ jesli cos jest nie tak przewioza dziecko do kliniki, a mame zostawia w szpitalu. Nie maja aparatury.
Kolejna sprawa jesli o Łubinowa chodzi to chamstwo i traktowanie pacjenta. Jak wybudowali ten szpital bylo bosko tam rodzic w tej chwili polecam do porodu Bogucice. Warunki na porodowce jak w prywatnym szpitalu ;-) lekarze ludzcy polozne pomocne etc.

A Ty gdzie bedziesz chciala rodzic ?

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

24 kwie 2012, 10:44

A Ty gdzie bedziesz chciala rodzic ?
ja chce na Raciborskiej. wiele moich kolezanek tam rodzilo i sa bardzo zadowolone no i maja znieczulenie refundowane co dla mnei jest wybawieniem bo mam tak mał prog bolu,ze szkoda gadac :-)
Jeszcze ewntualnie u mnei w Rudzie na Goduli,jest wyremontowany caly oddzial polozniczy- to jest druga opcja - ale jak mowisz ze bogucice tez sa dobre to sie tam kiedys przejade :-)

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

24 kwie 2012, 10:49

ale jak mowisz ze bogucice tez sa dobre to sie tam kiedys przejade
Ja tam rodzilam, mnostwo moich kolezanek, sasiadki. Moja mama sie tam nawrt urodzila :-) warto. I znieczulenie tez maja refundowane. Mowisz ze chcesz i dostajesz ;-)

[ Dodano: 24-04-2012, 10:50 ]
A na Raciborskiej ja sie urodzilam.
Opinie niedawno rozne, ale sa tez po remoncie i chwala kobietki :-)

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

24 kwie 2012, 10:52

I znieczulenie tez maja refundowane. Mowisz ze chcesz i dostajesz
ooo to super :-) To koniecznie wezme to pod uwage :-)

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

24 kwie 2012, 10:53

Madleine, mozesz sie wybrac tam najlepiej pod wieczor obejrzec porodowke. Zadzwon sobie i sie umow :-)

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

24 kwie 2012, 10:57

Zadzwon sobie i sie umow
Tak zrobie - a ile najlepiej przed porodem wybrac porodowke i ich o tym poinformowac? jakie wogole sa procedury wyboru porodowki? musze tam isc do lekarza czy jak?

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

24 kwie 2012, 11:05

Madleine, ja dostałam od swojego lekarza po prostu skierowanie do szpitala. a szpital miałam sobie wybrać sama. :ico_sorki: akurat się fajnie złożyło, że mój lekarz przyjmował w tym szpitalu, w którym chciałam urodzić, więc poszłam bez stresu. :ico_sorki: idąc do izby przyjęć pokazujesz tylko skierowanie od ginka do szpitala i tyle. i muszą cię przyjąć. przynajmniej na badania i obejrzeć. mnie np. po pierwszym skierowaniu i badaniu odesłali do domu, bo stwierdzili, że nie ma sensu siedzieć, skoro wg ich USG dziecko było o tydzień młodsze niż mi to napisał na skierowaniu lekarz i zamiast rodzić w pt na kiedy miałam skierowanie, to przyjęli mnie dopiero we wtorek. :ico_haha_01: przynajmniej miałam ostatni weekend spokojnie spędzony w domku :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

24 kwie 2012, 11:07

aaaaa to na takiej zasadzie to działa :-)
myslalam,ze przychodze tam wczesniej poprostu i mowie,ze wtedy i wtedy chce tam rodzic hahaha :-D

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

24 kwie 2012, 11:09

aaaaa to na takiej zasadzie to działa :-)
myslalam,ze przychodze tam wczesniej poprostu i mowie,ze wtedy i wtedy chce tam rodzic hahaha
musisz mieć skierowanie do szpitala ;-) przeważnie ginek wypisuje je na ostatniej przewidywanej wizycie. lub jak już widzi, że się sporo tam na dole dzieje. :ico_haha_01:

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

24 kwie 2012, 11:19

Madleine, najlepiej niech lekarz ci wypisze skierowanie do porodu w wybranymszpitalu :-) A dwa jak przyjedziesz z mega skurczami maja obowiazek Cie przyjac nawet nie majac miejsca. Zanim urodzic lozko sie znajdzie :-)
Ja nie mialam tam swojego lekarza a normalnie tam rodzilam bez problemu.

Gdyby cos wzbudzalo Twe watpliwosci mozesz wczesniej na IP tam jechac. Wklepia Cie w komputer i juz u nich bedziesz;-)
Zapisu jako takiego nie ma.

[ Dodano: 24-04-2012, 11:20 ]
musisz mieć skierowanie do szpitala
Do tego w Bogucicach nie trzeba skierowania :-) Ja nie mialam.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot], Majestic-12 [Bot] i 1 gość