Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

24 kwie 2012, 10:05

Aż mnie lekko strach ogarnia co to z tymi zebami bedzie hihi ;-) Poczekamy zobaczymy - kiedys wyjsc musza.
Dalam Martynie gryzaka przed chwila i fajnie sie z nim silowala :-D http://www.youtube.com/watch?v=uEkskwES ... e=youtu.be

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

24 kwie 2012, 10:09

Jadzia, wg mnie to skaza bialkowa. Borys miał identyczne objawy z tym że miał jeszcze bardzo suche przedramiona. Początkowo stosowalam bebilon ha ale bez większych rezultatów. Dopiero po pepti się u nas uspokoiło. A ostatnio po nieprzespanej nocy zrobiłam sobie kawę z mlekiem Gdzie tego mleka było tyle co kot naplakal a młodego I Tak obsypalo.
Ja pierwszą puszkę kupiłam na wlasną rękę, pelnoplatna bo bez recepty z tego względu ze lekarka twierdziła że to uczulenie wywołane przez częstą kąpiel.
Może ppostaraj sie wyeliminować wszystko co zawiera nabiał z diety, przeplucz się wypijajac przez kilka dni ok 2,5l wody no I zaopatrz się w puche bebilonu pepti. Poprawa powinna byc już po kilku dniach. Jeżeli nie będzie to wtedy zaczelaabym zastanawiać sie nad wyeliminowaniem glutenu z diety.

A co do mleka ha to mimo ze jest napisane ze jest hipoalergiczne to zawiera mleko krowie I niestety dzieci ze skaza będzie uczulac.

Dobra idziemy na ogród :-)

Awatar użytkownika
Jadzia
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2986
Rejestracja: 14 sty 2009, 14:22

24 kwie 2012, 10:13

Aga26, DZIĘKI spróbuję zrobić tak jak mówisz ,może pomoże :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

24 kwie 2012, 10:51

Mad., cudna jest Martynka :) co do raczek to Borys na okrągło trzyma je w buzi. Jak zasnie to mu je smaruje bo całe czerwone są od ciumkania. Hehe a czasem włoży je za głęboko to w momencie pawik jest
Jadzia, będę trzymać kciuki :)
Gabi, to Emilka też wcześnie ząbki miała. Moja Emilka miała 4,5 miesiąca jak pojawił się pierwszy zabek :)

Zastanawiam się czy nie kupić już bobodentu na dziasła i posmakować małemu. Jak będzie poprawa znaczy że zęby idą jak nie będę szukać innej przyczyny bo w nocy budzi się co 1,5h w dzień śpi jak zając pod miotla, budząc się co chwile z płaczem. nie mam pojęcia o co mu chodzi :ico_noniewiem:

A no i nad morze biorę gondole bo jak jest ciepło i nie wieje to Borys śpi w spacerowce a wystarczy lekki wiatr i nie.zasnie :ico_noniewiem: nie mam pojęcia jak się zapakujemy do auta. :-)

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

24 kwie 2012, 10:58

Hehe a czasem włoży je za głęboko to w momencie pawik jest
O kurde - maly zdolniacha :-)
Zastanawiam się czy nie kupić już bobodentu na dziasła i posmakować małemu.
Mysle ze mozesz sprobowac jak masz podejrzenia ze to zabki. Moja mama mowi bysprobowac lyzeczka ostukac. Jak slychac taki specyficzny dzwiek tzn. ze zebole wychodza :-) moze sprobuj jak dasz rady :-)
nad morze biorę gondole
Maly ksiaze hehe Wam rosnie ;-) wspolczuje pakowania.
A jak wrocicie z wakacji to trzeba zorganizowac w koncu te nasze spotkanie :-) wiosna trwa takze ... :-)

Wspolczuje Wam z ta skaza bialkowa. Pocieszajace moze byc jedynie to ze kiedys nie bylo takich mozliwosci na jej zwalczanie jak dzis.
Moj brat ma skaze bialkowa do dzisiaj. Mama z nim miala masakre za dziecka.

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

24 kwie 2012, 11:56

Ale pospal 50 minut :ico_zly: i to jeszcze bujac musiałam bo kwekal cały czas. Dałam mu teraz butle bo może kurcze on godny jest... mam normalnie dola...

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

24 kwie 2012, 13:40

ona właśnie już złożyła wniosek o urlop wychowawczy
Rozumiem, ale złożyła od 1 maja pisałaś, a moze jednoczesnie złozyc wniosek o wypoczynkowy i na wychowawczy powiedzmy od czerwca. Nie wiem, czy 3 lata może trzymać urlop i w sumie po co? musiałybyscie w kodeksie pracy poczytac..
Tak jak pisałam. Na macierzyńskim jest do 10 maja i z dniem 11 maja chce mieć wychowawczy :ico_oczko:

Kaja :ico_sorki:

dzięki dziewczyny

Awatar użytkownika
Kaja
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2184
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:53

24 kwie 2012, 13:45

wróciłam ze spaceru i normalnie padam młody szaleje chyba ząbki zaczynają wyłazić w sumie dziewczyny obie pierwszego ząbka miały jak miały po 5 miesięcy więc pewnie on chce zachować tradycję ale jest niemożliwy kupiłam mu dziś dwa gryzaczki to tak je gryzie że aż na głos "warczy" przy tym

Mad nie mogę się na Martynkę napatrzeć jaka ona fajna jest :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

24 kwie 2012, 13:47

tak je gryzie że aż na głos "warczy" przy tym
Nagraj to bo nie umiem sobie tego wyobrazic hehe :ico_haha_01:
Kaja, dzieki :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Kaja
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2184
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:53

24 kwie 2012, 14:38

Nagraj to bo nie umiem sobie tego wyobrazic hehe :ico_haha_01:
no właśnie chcę go nagrać żeby kiedyś mieć na pamiątkę :ico_haha_01: na razie zasnął i mam nadzieję że pośpi choć godzinkę

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości