Awatar użytkownika
Miluśka
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1883
Rejestracja: 25 sie 2010, 20:46

20 kwie 2012, 20:29

dyskryminacja kobiet z dziećmi. tak było jest ale miejmy nadzieję że nie będzie :ico_sorki:

cyn_inspiration
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2236
Rejestracja: 07 gru 2009, 16:28

24 kwie 2012, 14:30

cześć. Dawno nie pisałam ale widzę, że tu pustki. Ja ostatnio od jakiś paru m-cy chodzę z mała na plac zabaw. I od jakiegos czasu te same mamy są z dziećmi no i jedna strasnie mnie denerwuje. czepiia się mojego dziecka, chyba ją denerwuje że ja tam przychodzę? z moja córką najlepiej jej było by jak by sama tam była co z reszta powiedziała romawiając z z dwojką mam z którymi się skumała. jak ja nie znosze takich bab, takich co z gęby juz widać że coś nie tak. wredne to takie muszę chodzić póżniej bo tej w szczególności baby nie trawię. co za babsko.

Awatar użytkownika
Miluśka
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1883
Rejestracja: 25 sie 2010, 20:46

24 kwie 2012, 17:36

czepiia się mojego dziecka,
:ico_zly: :ico_zly:

ja bym nie wytrzymała i powiedziała jej parę słów ;/
. jak ja nie znosze takich bab, takich co z gęby juz widać że coś nie tak.
ba no i co zrobisz. trzeba znosić babska ;/

dorotaczekolada
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6769
Rejestracja: 11 mar 2007, 10:39

24 kwie 2012, 18:51

cyn_inspiration, ja bym nagadala :-D juz tak mam ze lubie pyskowac :ico_oczko:

inezka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 55
Rejestracja: 22 wrz 2011, 16:10

24 kwie 2012, 19:57

cześć. Dawno nie pisałam ale widzę, że tu pustki. Ja ostatnio od jakiś paru m-cy chodzę z mała na plac zabaw. I od jakiegos czasu te same mamy są z dziećmi no i jedna strasnie mnie denerwuje. czepiia się mojego dziecka, chyba ją denerwuje że ja tam przychodzę? z moja córką najlepiej jej było by jak by sama tam była co z reszta powiedziała romawiając z z dwojką mam z którymi się skumała. jak ja nie znosze takich bab, takich co z gęby juz widać że coś nie tak. wredne to takie muszę chodzić póżniej bo tej w szczególności baby nie trawię. co za babsko.
jakies dziwne babki, co im twoje dziecka na plac zabaw przeszkadza, przeciez plac zabaw jest dla wszytskich dzieci??

cyn_inspiration
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2236
Rejestracja: 07 gru 2009, 16:28

24 kwie 2012, 20:33

inezka, nie wiem, ale to widać nawet po twarzy że jak by mogła to by wszystkie dzieci wywaliła. kiedyś doczepiła się że moje dziecko ze smokiem było już od długiego czasu wogle nie mamy nawet w domu, zadnego nic ale kiedyś doczepiła się że mówi a smoka ma, a co ją to obchodzi????? nie znoszę takich uwag, dziecko mi chorowało wtedy płakało i do tego musiało być ze mną w UPracy a potem poszłam z nią na plac na chwilę a ona się doczepiła. wredne babsko i tyle, muszę chodzić koło 13 jak są inne dzieci i inne mamy wtedy jest ok.

inezka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 55
Rejestracja: 22 wrz 2011, 16:10

26 kwie 2012, 16:54

Na takie mamuski nie trzeba zwracac uwagi,szkoda nerwow
a co ja obchodzi,ze twoje dziecko miala smoczek??to nie jej,niech pilnuje
nie znosze takich mamusiek

a moja odrabia lekcje i pozniej na plac zabw znikamy
a w ogule musze poszukac kwatery nad morzem na wakacje

Awatar użytkownika
Miluśka
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1883
Rejestracja: 25 sie 2010, 20:46

26 kwie 2012, 20:22

a co ja obchodzi,ze twoje dziecko miala smoczek??
mnie czasami też krytykują że mały jeszcze ciągnie smoka. pewnie gdybym się zawzięła to bym oduczyła ale wolę żeby miał smoczka w buzi na dworze jak biega bo ma teraz czas zbierania wszystkiego i wkładania do buzi :ico_sorki:

cyn_inspiration
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2236
Rejestracja: 07 gru 2009, 16:28

09 maja 2012, 11:27

Nie iem czemu przecież on jeszcze maly jest, moja juz duża to się czepiają. W pon byłam w Up i w piątek musze znowu jechać i to na 10. :ico_zly: kurs szukania pracy :ico_zly: nc nie robia i muszą się wykazać wszystko trzeba robić samemu. :ico_zly: :ico_zly:

[ Dodano: 18-05-2012, 16:16 ]
Nie przyjęli mi dziecka do przedszkola :ico_placzek: dziecko bogatej sąsiadki owszem dostało się moja córka nie, :ico_placzek: biednemu to zawsze wiatr w oczy wieje.

Awatar użytkownika
Miluśka
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1883
Rejestracja: 25 sie 2010, 20:46

08 cze 2012, 22:16

Nie przyjęli mi dziecka do przedszkola dziecko bogatej sąsiadki owszem dostało się moja córka nie, biednemu to zawsze wiatr w oczy wieje.
no co Ty. ale dlaczego? bo nie pracujesz?

Wróć do „Kącik dla rodziców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość