Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

23 kwie 2012, 22:03

Koroneczka ale w spacerówkach parasolkach też nogi będą wystawać. Patrz na oparcie i wysokość do głowy.
No tak, ale ten nasz wózek ma taki ogranicznik ( nie wiem jak to nazwać), że jak nóżki już będą wystawać może już dzieciom być niewygodnie. Zobaczymy , najpierw większy fotelik przed nami, chyba kupimy Romera.
jak tam esej, napisałaś?
Oczywiście :-) i wysłałam! Tak masz rację, niektóre pytania powalają! Ja już byłam w swoim życiu na paru rozmowach i każda była zupełnie inna. A jak Tobie idzie szukanie pracy?
Szkoda, że z ta sąsiadką-nianią nie wyszło ale może ktoś na wsi mógłby pilnować w razie w.
No właśnie pojawiła się opcja, że sąsiadka zza płotu zajmie się Maksiem, jestem spokojna bo na początek jakieś wyjście jest. We wakacje zaoferowała się Maksia kuzynka- K brata córka. Ma 15 lat, ma świetne podejście do maksia i on też ją uwielbia więc byłabym spokojna, a od września chyba żłobek.

Piekę właśnie chleb orkiszowy- ciekawe czy wyjdzie, bo ciasto miało dziwną konsystencję :ico_sorki:

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

24 kwie 2012, 08:59

czesc

dzieki za mile slowa

Murchinson jak Mati sie czuje?

Koroneczka, udal sie chleb?

jz dzis chce upiec sernik, bo mlody mnie meczy o niego :ico_oczko:

a na obiad jeszcze nic nie wymyslilam :ico_olaboga:

mloda od kilku dni mega maruda i bardzo zle spi :ico_olaboga: mysle ze to kolejne zabki beda sie przebijac

aaa i Tosia wczoraj zaliczyla pierwsza wizyte u dentysty, wszystko ok

milego dnia

[ Dodano: 24-04-2012, 09:24 ]
dziewczyny dzis na grouper jest fajna oferta - zoo safari w Świerkocinie - fajna sprawa, moze ktoras z Was sie skusi, my raczej sie zdecydujemy
moge Wam przeslac na pw oferte :ico_oczko:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

24 kwie 2012, 09:42

Witam,
No tak, ale ten nasz wózek ma taki ogranicznik ( nie wiem jak to nazwać), że jak nóżki już będą wystawać może już dzieciom być niewygodnie.
Wiem o co chodzi ale on chyba jest miękki, nie pamiętam :ico_wstydzioch: Zobaczymy jak zaczną nogi wystawać, ja z parasolka się nie spieszę. Mi w naszej spacerówce Mateusz czasem zjeżdża w dół więc podkładam mu poduszeczkę pod plecy. W innych jak mierzyłam też tak się zsuwał.
A jak Tobie idzie szukanie pracy?
Podobnie do Ciebie nie szukam byle jakiej za byle jakie pieniądze. Jeżdżę na rozmowy i kolejne etapy. Ale w przemyśle farmaceutycznym tutaj nie łatwo o pracę, co innego w Wawie.
No właśnie pojawiła się opcja, że sąsiadka zza płotu zajmie się Maksiem
A widzisz, jak to mówi przysłowie najciemniej pod latarnią :ico_oczko:
Murchinson jak Mati sie czuje?
Dziękuję, lepiej i druga jedynka już prawie wyszła. O 4 rano zwymiotował ale mało przez katar bo wciągnął (blee) bo nie dął sobie dociągnąć fridą. Nadal mu się z nosa leje ale nie tak jak wczoraj, temperatura cały czas jest więc podajemy czopki ibuprofen i paracetamol przemiennie. Jest bardzo osłabiony, teraz śpi od 30 min., powoli apetyt mu wraca.
dzis chce upiec sernik, bo mlody mnie meczy o niego :ico_oczko:
To ja poproszę też kawałek :-)
Za ofertę dziękuję, my do Borysewa pojedziemy bo mamy bliżej.

[ Dodano: 24-04-2012, 09:48 ]
Zapomniała napisać-młody nauczył się łazić po schodach na 2 trzymany za ręce albo sam na 4 :-)

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

24 kwie 2012, 10:06

Murchinson, biedny Mati :ico_sorki: oby szybko mu przeszło i żeby wszystkie te zęby co go męczą już powyłaziły :ico_sorki: Nam też Maksio tak zjeżdża spacerówce, ogólnie jestem bardzo zadowolona z tego wózka!
Zapomniała napisać-młody nauczył się łazić po schodach na 2 trzymany za ręce albo sam na 4 :-)
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Koroneczka, udal sie chleb?
Upiekłam orkiszowy na drożdżach z bloga, jest super łatwy i wyszedł pyszny, najlepszy jaki do tej pory zrobiłam :-)
Jeżdżę na rozmowy i kolejne etapy. Ale w przemyśle farmaceutycznym tutaj nie łatwo o pracę, co innego w Wawie.
Będzie dobrze, w końcu się coś trafi :ico_sorki:

A tak w ogóle to cześć, łądna pogoda, niedługo pewnie na dwór wyjdziemy, posprzątane już mam więc reszta dnia to błogie lenistwo. No mam tylko prasowanie do zrobienia, ale nie znoszę tego więć może odłożę na jutro :-)

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

24 kwie 2012, 10:19

Nam też Maksio tak zjeżdża spacerówce, ogólnie jestem bardzo zadowolona z tego wózka!
My też, a młody bardzo lubi w nim jeździć i dlatego właśnie nie spieszę się z wymianą na nowy.
Będzie dobrze, w końcu się coś trafi :ico_sorki:
Nie biorę innej opcji pod uwagę.
No mam tylko prasowanie do zrobienia, ale nie znoszę tego więć może odłożę na jutro :-)
To jest nas dwie. Ja odkładam do jutra.

patrycja_g
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 878
Rejestracja: 02 wrz 2010, 08:18

24 kwie 2012, 13:18

hej

ja wczoraj kupilam wozek, parasolke z x landera. W sumie w tym by jeszcze Filip pojezdzil ale w sobote wyjezdzamy bardzo napakowanym autem i im wiecej miejsca tym lepiej a poza tym niedlugo z mlodym i z wozkiem bede sie wspinac na czwarte pietro a ten dotychczasowy wozek to ogromny ciezar. Paraslka wazy 6 kg wiec brzmi to bardziej optymistycznie.

My tez zaliczylismy wczoraj szpital, kazali mi tam jechac z przychodni bo mysleli podobnie jak ja ze cos Filipowi sie do oka wbilo, lekarz tam postawil diagnoze ze chyba zapalenie spojowek no i chyba trafil bo po 2 dawkach leku oko jest o niebo lepsze. A na wieczor jak sie bawil, nadzial sie buzia na deske z lozka, krew leciala ciurkiem, okazalo sie ze przecial ten jezyczek gorny laczacy dziaslo z warga. Juz widzialam nas jak jedziemy spowrotem ale przestal krwawic po 5 min, wypil herbate za chwile mleko i poszedl spac.

Murchinson, czyli jednak zabki, dobrze ze dzis troche lepiej. Dobrze ze natura to tak wymyslila ze zabkuja teraz i nie beda tego pamietac. Tylko ze nam zostanie.

emilia7895, co zdecydowali z ta tarczyca?

Koroneczka, :ico_brawa_01: za chlebek
Z jakiego wy tego bloga korzystacie? bo mnie to chyba gdzies minelo a tez lubie eksperymentowac w kuchni

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

24 kwie 2012, 15:03

Patrycja, posłałam na pw. A Filip to zostaje Prezesem klubu-przypadków-wypadków :ico_oczko: Daj znać jak się ta parasolka będzie sprawować.

Awatar użytkownika
Mariola_Larose
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 571
Rejestracja: 03 lis 2010, 20:15

24 kwie 2012, 21:24

Matko kochana Patrycja jak bym wypadki Igora widziała :-D ostatnio też przywalił w łóżeczko i wargę rozwalił o zęby, uciekał mi z łóżka w takim tempie że nie zdążyłam złapać i pac na podłogę, czoło zdarte dziecko szczęśliwe że uciekło a ja zawał serca no cuda wyprawiają te maluszki nasze :ico_wstydzioch:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

25 kwie 2012, 08:09

Hej,
u nas nocka lepsza. Młody jeszcze o 17 miał temperaturę ale w nocy i rano już nie. Spał spokojnie, może raz czy dwa zajęczał ale D pogłaskał go po plecach i spał dalej. Teraz śpi.
Mi zaczyna się z nosa lać-alergia. Już od tygodnia łykam przeciwhisatminowe bo inaczej bym się zadrapała.

Wiadomość od mamyIzuni:
Ady naczyniak jest ciągle w fazie wzrostu i prawdopodobnie będzie rósł do 18m-ca i do tego czasu aż nie przestanie się wylewać nic jej z nim robić nie będę. Mama Izuni została poinformowana jak ma dbać o rączkę, pielęgnować, postępować ze słońcem, jak tamować krwotok gdyby do niego doszło. Jak była z Adą w szpitalu w Grudziądzu to nic nie mówili tylko smarowali azotanem srebra a to uszkadza skórę. Teraz zbadali jej kondycję i rozciągliwość jest dobra i nawet podczas wzrostu naczyniaka powinna dać radę. Adzie między kciukiem a palcem wskazującym zaczyna robić się owrzodzenie i albo samoistnie zejdzie albo trzeba będzie naciąć, dziś dostaną preparaty do pielęgnacji. Ada jest bardzo grzeczna, ani razu nie płakała, pełno dzieci więc biega do nich.

Miłego dnia.

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

25 kwie 2012, 11:46

witam

jestem u mamy dzisiaj to mogę się odezwać chociaż :ico_sorki:
neta nie mam i prawdopodobnie dopiero po niedzieli A mi weźmie i wrócę do was :ico_sorki:
no i dzisiaj wyszła dolna lewa 2 :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: doszedł katarek to pewnie na ostatnią 2 bo też się pcha :ico_sorki:
poza tym wszystko ok :-)

markotka czupurek boski :-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
no i dla Krzysia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za postępy

emilia7895 cudne dzieciaczki masz :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

biedne te wasze dzieciaczki z tymi wypadkami i chorobami,oby już tylko lepiej było :ico_sorki: :ico_sorki:
Wiadomość od mamyIzuni:
no to niezbyt ciekawie :ico_noniewiem: no ale oby w końcu to wszystko pousuwali :ico_sorki:

na razie lecę bo mała już wstała :ico_sorki:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość