gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

24 kwie 2012, 21:31

Może sie nie znam,ale wydaje mi sie ze 5 latka w wózku to lekka przesada.
haha ale to jakaś babka na forum wsadziła 5 latkę by pokazać tylko jaki szeroki ten wózek :ico_haha_01: bo normalnie nie wozi w niej :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

24 kwie 2012, 21:34

Może sie nie znam,ale wydaje mi sie ze 5 latka w wózku to lekka przesada.
haha ale to jakaś babka na forum wsadziła 5 latkę by pokazać tylko jaki szeroki ten wózek :ico_haha_01: bo normalnie nie wozi w niej :ico_haha_01:
Tylko,ze ja czasem widuje takie duze dzieci w wozkach :-)
Wczoraj widzialam wlasnie mniej wiecej 4 latka, w wózku ( za małym juz na niego de facto) i butlą z mlekiem w ustach... :ico_noniewiem:

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

24 kwie 2012, 21:37

Tylko,ze ja czasem widuje takie duze dzieci w wozkach :-)
my 2 lata temu jak byliśmy nad morzem i Lenka - siostrzenica była w wózku to Tomek że mu ciężko i siadał do wózka z nią haha wyglądał strasznie no ale nie męczył już nas tak haha.

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

24 kwie 2012, 21:54

Tylko,ze ja czasem widuje takie duze dzieci w wozkach :-)
Jak miałam 5 lat to miałam wypadek, spadła na mnie wielka przeszklona szafa, miałam kilka ran szytych , w tym największą na kolanie - 7 szwów i pamiątka do dzisiaj. I też mama odkopała wtedy starą spacerówkę i zabierała mnie w ten sposób na zakupy a wredni ludzie głośno zwracali nam uwagę że takie duże dziecko a chodzić samo nie może, kto to widział? :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: Pamiętam jak mi wtedy smutno było,kiedyś się nawet popłakałam :ico_wstydzioch:
Mąż ma termin operacji na 18 maja wstepnie...wiec nie bedzie musial dlugo czekac :ico_brawa_01:
No to super:) Zanim się mały urodzi to będzie śmigał że hej :ico_oczko:

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

24 kwie 2012, 21:58

Mąż ma termin operacji na 18 maja wstepnie...wiec nie bedzie musial dlugo czekac :ico_brawa_01:
no to dobrze :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

24 kwie 2012, 22:03

Jak miałam 5 lat to miałam wypadek, spadła na mnie wielka przeszklona szafa, miałam kilka ran szytych , w tym największą na kolanie - 7 szwów i pamiątka do dzisiaj. I też mama odkopała wtedy starą spacerówkę i zabierała mnie w ten sposób na zakupy a wredni ludzie głośno zwracali nam uwagę że takie duże dziecko a chodzić samo nie może, kto to widział? Pamiętam jak mi wtedy smutno było,kiedyś się nawet popłakałam
Nie no w takich przypadkach to oczywiscie jest zrozumiale,albo wsadzanie od czasu do czasu jak czlowiek zmeczony.
Ale pamietam jak bylam mlodsza i jak moi rodzice mieli znajomych co poprostu z lenistwa wsadzali do wozka dziecko ktore chodzilo do zerówki. Dzien w dzien w drodze do i z przedszkola i na spacer itp. Dziecko juz bylo tak rozleniwione ,ze jak mialo gdzies isc o wlasnych nogach to byl wrzask.

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

24 kwie 2012, 23:04

Mamusia28 zwykłe badanie USG w formacie 2D czyli na zwykłym Ultrasonografie żadne 3D.

Madleine super wiadomosci :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: nim się mały urodzi to tata już bramki wkopie do ziemi żeby z synkiem pograć :ico_brawa_01:

Gosia888 wózek wydaje się super a nie przeszkadza Ci brak skrętnych kół? bo z tego co widzę to nie są skrętne... ale wydaje się naprawdę solidny dla Nas minusem nie jest że wózek zajmuje dużo miejsca w bagażniku bo mamy sedana i dużo w nim miejsca :-)

Marta ja czuję ze Agatkę to jeszcze będą wykurzać z Ciebie bo tak jej dobrze będzie u mamy :-D

Qanchita no właśnie niech powie lekarz parametry małego to zobaczy,y czy podobnie się rozwijają :-D

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

24 kwie 2012, 23:11

Gosia888 wózek wydaje się super a nie przeszkadza Ci brak skrętnych kół?
ja nie lubię skrętnych kół a jak są to je blokuje :-D Znaczy to nie jest pewne że ja kupię ten wózek na razie słyszę więcej na nie odpowiedzi. Głupie to ale tak mnie męczy ten brak zdecydowania na wózek :ico_olaboga:

dobra wstawiam zmywarkę i lecę spać papa
Mamusia28 zwykłe badanie USG w formacie 2D czyli na zwykłym Ultrasonografie żadne 3D.
ale to co wizytę masz takie dokładne usg? Bo u mnie tylko na tym w 12 tygodniu i połówkowym było takie dokładne badanie usg z pomiarami itp, a na pozostałych wizytach takie chwilowe.

Dobra już naprawdę lecę papa

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

24 kwie 2012, 23:26

gosia888, co wizytę mam takie USG :-) po za tym ja dopytuję lekarza a ze to prywatnie to może dlatego mi podaje w kazdym bądź razie widze na monitorże ze co wizyte mierzy obwód głowki, brzuszka, kości udowej, sprawdza serduszko, zawartość zołądka, pęcherza on w sumie jest taki ze wszystko sam mówi i pyta też o rzeczy wstydliwe dla niektórych kobiet tzn sam nawiazuje temat a niektóre kobiety wstydzą się mówić o hemoroidach, zaparciach i innych dolegliwościach a on tak spoko podchodzi :-)

ja nie wystawiam negatywnej opini na ten wózek tylko pytam czy Tobie nie przeszkadza brak skrętnych kół bo mi się lepiej prowadzi wózki ze skrętnymi kołami :-D

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

25 kwie 2012, 08:21

czy Tobie nie przeszkadza brak skrętnych kół bo mi się lepiej prowadzi wózki ze skrętnymi kołami :-D
nie mi nie przeszkadza. Zresztą jest wersja ze skrętnymi kołami co prawda w sklepie nie wypróbowywałam więc nie wiem ale tamten po prostu rewelacja się prowadziło

Obrazek
gosia888, co wizytę mam takie USG :-)
no to super :ico_brawa_01:

[ Dodano: 25-04-2012, 09:42 ]
Kasiala Ty taka w fotelikach obeznana jesteś. Który maxi cosi to ten dobry? Który pasuje na większość wózków i który jest taki bezpieczny? No i wolałabym z bazą isofix. Znalazłam na allegro taki model foray bo to z usa podobno taki jak cabrio fix.

Obrazek

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość