Mamusia28
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 933
Rejestracja: 03 cze 2011, 14:37

25 kwie 2012, 09:46

AAAAAAAAAAAAAa ratunku mam paskudne uczulenie na buzi i szyi - czy można pić wapno w ciąży? Albo smarować czymś swedzi jak fiks i coraz wiecej tego aaaaaaaaaaaaaa

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

25 kwie 2012, 10:14

Mamusia28, właśnie nie jestem pewna co do wapna. Ale szybciutko zadzwoń do lekarza swojego. Może to reakcja na jakieś leki bo cholestaza ciążowa chyba nie jest związana z wysypką.
Powodzenia!

Aniula
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 897
Rejestracja: 07 cze 2010, 22:34

25 kwie 2012, 10:32

Witam :ico_ciezarowka:
Wozek zlozylam sama :ico_szoking: bardzo latwo poszlo jest idealny wszystko sie zgadza :ico_brawa_01: jestem zadowolona :ico_oczko:
Od 3 dni mam skorcze nie sa regularne ale sa zaczelam brac nospe 2 razy dziennie narazie pomaga :ico_sorki:

Madleine, :ico_brawa_01: super ze operacja tak szybko napewno rownie szybko wszystko sie zagoi :ico_oczko:

Kasiala, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla niunki

gosia888, co do wozka mi jest latwiej prowadzic ze skretnymi kolami ale wybor nalezy do ciebie :ico_oczko: moim zdaniem jest fajny ale dla starszego dziecka nie dla niemowlaka :ico_oczko:

Mamusia28, dzwon do lekarza i daj zanc :ico_sorki:

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

25 kwie 2012, 10:45

ja dostałam skierowanie do szpitala. ale może to dlatego, że ja byłam w prawie 42tc, więc szłam na wywołanie :ico_noniewiem:

gosia888, wózek ładny, ale ja też wolę skrętne koła. w sklepie czy gdziekolwiek jest o wiele łatwiej z takim. i podzielam zdanie Ani, nie bardzo mi on pasuje dla niemowlaka :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

25 kwie 2012, 11:12

Gosia888 najlepszy Maxi cosi jest Pebble ja zamówiłam Maxi Cosi cabrio fiź równie dobry nie różni się praktycznie niczym po za ceną jest jeszcze CITY on jest najtańszy ale też bezpieczny jednak chyba o pół gwiazdki ma mniej w każdym bądź razie Nam nawet koleś w sklepie doradził Cabriofix baza IsoFix do tego pasuje tylko pamiętaj ze pierwszy fotelik tylko można przypiąć do tej bazy następnego się już nie da (tak mi sprzedawca w sklepie poinformował) bodajże do Familyfix można też drugi fotelik przypiać ale centy baz powalają.
Ten fotelik co pokazałąś bardzo podobny do Cabriofix tylko nie widzę by miał zagłówek dla noworodków chyba ze ktoś wypiął do zdjecia... natomiast ja bym nie kupiła używanego fotelika od obcej osoby bo nie wiadomo czy owy fotelik nie jest np po wypadku, kolizji... od znajomego zaufanego czy rodziny to i owszem.

Mamusia28 prędziutko dzwon do lekarza!!! nawet się nie zastanawiaj bo nie masz łatwo ciążą więc po co dodatkowo ryzykować!!!

Aniula a to nie są skurcze Braxtona Hicksa? Konsultowałaś to z lekarzem?
super ze wózeczek spełnia oczekiwania :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Ja coraz gorzej sypiam to znaczy co raz mniej za to popołudniami mnie łamie spanie :ico_olaboga: teraz jem śniadanie i :ico_duzepranko: się już robi później :ico_pranko: i :ico_odkurzanie: i obiad i pewnie pójdę spać po wszystkim :-D

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

25 kwie 2012, 11:20

ale może to dlatego, że ja byłam w prawie 42tc, więc szłam na wywołanie
Ja szlam w skonczonym 41tc i bez skierowania sie zglaszalam. Przyjac musieli.

Wapno mozna brac ;-)

julchik22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1475
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:22

25 kwie 2012, 12:43

Witam się po spacerku :ico_oczko:

Kasiala, super wieści o Kajusi :ico_brawa_01:

Madleine, fajnie że Mężuś odzyska sprawność przed rozwiazaniem :ico_brawa_01:

Mamusia, koniecznie zadzwoń do lekarza - nie rób nic na własną rekę :ico_nienie: Trzymam kciuki żeby to nie była cholestaza :ico_sorki:

Gosia, wózeczek śliczny i wygląda na solidny, ale dla mnie wielkim minusem jest brak skrętnych kółek :ico_noniewiem: No ale jak Tobie nie przeszkadza to luz :ico_oczko: Co do prowadzenia - inaczej wózki się prowadzą w sklepie, a inaczej na zewnątrz no i zależy od terenu, w którym będzie wózek eksploatowany. W Botaniku nie wyobrazam sobie aby wózek nie był na pompowanych kołach, więc każdy szuka czegoś innego :ico_oczko: Generalnie słyszłam dobre opinie o Emaljundze (nie wiem czy mogę tak napisać :ico_haha_01: )

Aniula, super że Twój spełnia Twoje oczekiwania! :ico_brawa_01: A powiedz, gondola też w tym wózku jest? Ja wciąż nie wiem co mam robić. Myśłałam że Dawiś dalej będzie w wózku, a Małą wezmę w chustę, ale biorąc pod uwagę ruchliwość mojego syna i jakbym musiała milion razy do niego podbiegnąć, schylić się, wziąść na ręce to nie sądze aby córa się komfortowo czuła, a już tym bardziej wątpię aby spała :ico_noniewiem: No i też zaczełam się zastanawiać nad wózkiem w takim stylu jak masz Ty. Z drugiej strony, gdybyśmy wszyscy wychodzili na spacerek w zimie, to hartowanie 3 miesięcznego maleństwa wydaje mi się jednak bezpieczniejsze w chuście, gdybyśmy były w jednej Mężowej kurtce razem... już mam mętlik w głowie :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

25 kwie 2012, 12:49

fajnie że Mężuś odzyska sprawność przed rozwiazaniem
tego nie wiadomo, bo jeszcze w kolejce jest druga duzo gorsza operacja i po niej duzo dluzsza rehabilitacja
Jest mozliwosc ze zrobią mu to za jednym razem,ale nie wiem co lepiej...
Lekarz powiedzial,ze okaze sie jak mu otworzą to kolano czy jest mozliwosc zrobienia tego za jednym razem.Ale wtedy napewno nie bedzie sprawny do porodu bo po rekonstrukcji wiezadel jest sie pol roku mniej wiecej w stabilizatorze i o kulach...Ale z drugiej strony jak mu tego teraz nie zrobią to nadal nie bedzie mogl zgiąć kolana i tez bedzie nie sprawny. :ico_noniewiem: Ale jestem dobrej mysli,ze jakos sie to pouklada :-)

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

25 kwie 2012, 13:21

Kasiala dzięki za wskazówki wiedziałam że Ty się tym orientowałaś :ico_brawa_01:
już mam mętlik w głowie :ico_noniewiem:
ja też mam cały czas :ico_olaboga:
inaczej wózki się prowadzą w sklepie, a inaczej na zewnątrz no i zależy od terenu
wiem ale mi bardziej chodziło o podbijanie itp jak idzie. Bo jak patrzyłam na inne spacerówki to nie ma porównania. Patrzyłam maclarena to go podbić było ciężko a cena prawie 1400 :ico_szoking: No ale właśnie jak dziewczyny piszą nie wiem czy przez te niskie ułożenie dziecka nie nadaje się on właśnie do starszych dzieci :ico_noniewiem:

[ Dodano: 25-04-2012, 13:22 ]
Ale jestem dobrej mysli,ze jakos sie to pouklada :-)
trzymam kciuki :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

25 kwie 2012, 15:29

dzięki za wskazówki
nie ma za co służę pomocą jak tylko jestem trochu zorientowana :-D
napewno nie bedzie sprawny do porodu
jak mu tego teraz nie zrobią to nadal nie bedzie mogl zgiąć kolana i tez bedzie nie sprawny
a może będzie lepiej tzn napewno będzie lepiej :) mój mąż od dziecka ma problemy z kolanami i na ślubie Naszym strzeliło mu kolano na szczęście nie jakoś poważnie ale chodził w stabilizatorze no i w podróż poślubną stabilizator przydał się strasznie :-) trzymam kciuki i głowa do góry :-)

Juchlik a ile lat ma Twój Dawiś? Może już da się wychodzić z nim na spacerek bez wózka? Jak byś go tak teraz zaczęła przyzwyczajać?

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Thomasbulty i 1 gość