Awatar użytkownika
Beatka78
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1689
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:18

25 kwie 2012, 17:03

Mad ja uzywam od urodzenia TT te rozowe z kwituszkami dla mnie super i Hancia tez sobie radzi

agaa22
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1386
Rejestracja: 07 mar 2009, 18:50

25 kwie 2012, 17:14

Ja przy Kai i teraz uzywam z NUKa, najzwykleisze ale jestem zadowolona

Awatar użytkownika
Kaja
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2184
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:53

25 kwie 2012, 19:56

Dziewczyny uzywacie butelek tommee tippee ? jestescie zadowolone bo musze zamowic jakies wieksze butelki i chce zmienic z aventa :ico_noniewiem:
ja mam własnie z TT butelki i zadowolona jestem bardzo mimo że Kuba za często nie używa ale i tak nam pasują i przyszłościowo też mam zamiar TT kupić większe

my dziś prawie pół dnia na spacerach spędziliśmy pół godziny temu wróciliśmy i teraz Kuba leży w łóżeczku i czeka na kąpiel tylko musi jeszcze chwilę poleżeć bo mu ciemieniucha wylazła i nasmarowałam mu głowę oliwka przed kąpielą :-D

[ Dodano: 25-04-2012, 19:58 ]
kaja pokaż odchudzonego Kubusia :ico_oczko: :-D .
dzwoneczku no własnie cięzko to uchwycić na zdjęciu bo wtedy to zawsze pulpecik wychodzi :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

25 kwie 2012, 21:38

Mad., ja używałam butelek z TT i byłam mega zadowolona. Teraz mam z Aventu i póki co nie mam zastrzeżeń.
Beatka78, tak jak obiecałam poniżej opiszę Ci kilka ćwiczeń które wykonuje z Borysiem.
Ćwiczenia na zapobieganie zaciskania piąstek:
1. Bardzo częste wkładanie kciuków w dłoń maluszka
2. Lekkie uderzania piąstką malucha o coś miękkiego (np. kocyk) lub własną dłoń do momentu aż dziecko nie rozluźni paluszków i nie otworzy piąstki.
3. Otwieranie piąstki dziecka i rozprostowywanie wszystkich paluszków.
Ćwiczenia na wzmocnienie mięśni:
1. Ćwiczenia rączkami. Unoszenie rączek góra, dół plus na boki, robienie rączkami aniołka (tak jak się robi na śniegu)
2. Podnoszenie dziecka do niepełnego siadu --> Robi się to tak jak przy podciąganiu czyli dajesz kciuki żeby Hania chwyciła i pociągasz ją mniej więcej do połowy siadu, wtedy zatrzymujesz i delikatnie pochylasz ją w prawo i w lewo po czym wracasz do pozycji leżącej.
3. Połóż Hanię na brzuszku i podłóż jej np zrolowany kocyk lub podusię żeby ją miała pod sobą od paszek do bioderek.
4. Noś Hanię przodem do otoczenia. Ważne żeby była w pozycji prostej. Dla mnie Borys jest za ciężki ale mąż go bieże tak że nosi go na prostych rękach a z dłoni robi coś na wzór siodełka.
5. My dodatkowo mamy teraz ćwiczenia na obracanie ale nie wiem czy to dla Hani nie za wcześnie.
U nas bardzo dużo dały te ćwiczenia. Borys teraz z powodzeniem ok 15 minut wytrzymuje na brzuszku z głową do góry.

Dzieciaki śpią a ja pożarłam się z mężem :ico_zly: okazało się jednak że jedziemy naszym autem a tam opony są niezmienione, mąż jedzie jutro na działkę robić a ja zostanę ze wszystkim sama :ico_zly: ech szkoda gadać...

dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

25 kwie 2012, 22:11

dziewczyny nie ma to jak wam sie wyżalić :ico_oczko: ...aga26 dzieki Tobie mysle ze chyba ze mną wszystko ok :ico_oczko: ale tak serio, jest to męczące i czekam na taki dzien kiedy bedziemy miec z Patrysiem lżej :ico_oczko:

Mad
my już karuzelę wypróbowaliśmy , nawet nie zrobiła na nim żadnego wrazenia :-/ . I mąż już nawet ją zdjął bo mu przeszkadzała.

Aga26, a jakie masz nosidełko??? Może i ja tak spróbuję.? :-P i dziekuje za opis ćwiczeń :ico_sorki:
zawsze pulpecik wychodzi
moj też :-D szczegolnie te jego pucki na zdjęciach są wyolbrzymione :ico_oczko:
aventa
nie jesteś zadowolona z aventu?

jutro ide z Dawidem na pobranie krwi...az boje sie za niego. Ale przekupiłam go kinder niespodzianką i żołnierzykami :-D i moze jakos to bedzie :ico_sorki:

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

25 kwie 2012, 22:27

nie jesteś zadowolona z aventu?
Jestem zadowolona, ale TT sa tansze i ma je sprzedawca od ktorego zamawialam wiecej rzeczy. :ico_sorki:

[ Dodano: 26-04-2012, 08:26 ]
Hej
Ale tu pusto z rana. Zapowiada sie u nas przesliczna pogoda dzisiaj jak i na najblizsze dni. Wybierzemy sie dzis z mala na pewno na spacer ale i za jakimis ciuchami sie rozejrzec trzeba bo chyba w przescieradle bede musiala chodzi ;-)

A wy jak tam po nockach?
Aga26 lepiej juz z mezem ?


Martyna po wczorajszym szczepieniu zachowywala sie jakby jej dawke jakichs narkotykow wstrzykneli :-D Taka rozesmiana caly dzien byla i pelna energii. Zadnych objawow poszczepiennych poki co. Takze super :-)

Oho... wstala...

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

26 kwie 2012, 11:59

Hehe widzę że wszystkie korzystają z pięknej pogody :-)
U nas dzisiaj też sloneczniej co prawda wiatr wieje ale jest Tak cudownie ciepło że grzechem byłoby siedzieć w domu.

Awatar użytkownika
Beatka78
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1689
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:18

26 kwie 2012, 14:10

Aga26 dziekuje ci slicznie za te cwiczenia, wszystkie zrozumialam, tylko jedno cwiczenie chyba z Hania nie zrobimy bo ona sie nie utrzyma trzymajac moich kciukow(podnoszenie za raczki do lekkiego niepelnego siadu) po prostu sie zaraz puszcza

my Hanie od dawna nosimy w pozycji prostej bo ona nie lubi na lezaco i zaraz sie wscieka

a u nas dalej leje Obrazek

chyba jakies depresanty trzeba lyknac
jeszcze dzis mowili ze tak bedzie do polowy maja
a Tamiza juz zaczyna miec stan alarmowy i jakies male podtopienia sa :ico_szoking:
a dopiero co mowili ze susze sa i zakaz podlewania ogrodkow i mycia aut
to maja teraz wymodlony deszcz :ico_sorki:

dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

26 kwie 2012, 14:20

witam

oj tak piękna pogoda ze az zal siedziec w domku :ico_oczko:

z samego rana poszliśmy na pobranie krwi u Dawidka, był zuchem!! Wziełam od razu Patryka to z samego ranka 1,5 godziny byliśmy na powietrzu...potem przyszlismy i kochany Patyryś dał mi zrobic obiadek...przyglądał sie co robie... :ico_szoking: dawno tak długo spokojnie nie wysiedział :ico_sorki: , a potem znow na spacerek na ktorym bylismy 2 godzinki :-D teraz odpoczywamy , bo mi już nogi w pupe zaczęly wchodzić hihi :ico_oczko: i wiecie co troszke sie opaliłam :ico_brawa_01: super! Oby taka pogoda została :-D

agaa22
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1386
Rejestracja: 07 mar 2009, 18:50

26 kwie 2012, 14:51

My juz od 10 na dwórku, dopiero weszłyśmy do domu, Iga prawie caly czas przespala :ico_haha_01:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości