gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

25 kwie 2012, 23:10

gosia888, zawstydzasz mnie bo nie zwróciłam uwagi :ico_wstydzioch:
ja jestem strasznie czepliwa i już tyle wyczytałam o tym wózku że bym cię dalej mogła zawstydzić haha. Ale to jest też wada że tak drążę i w każdym wózku mi się coś nie spodoba :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

25 kwie 2012, 23:18

gosia888, jak widzisz ja nie przywiązuję do tego aż takiej uwagi. Prowadził się super,lekko. Wózek solidny. Jak byliśmy u nich jesienią to woziłam z nim Jolkę bo poszłyśmy na spacer a własnego wózka nie zabrałam i widzę że jest ok. Koła...no nie pamiętam czy pianka czy pompowane ale ja nie mam żadnych wertepów przy domku. Jest piękna droga więc wystarczy mi, że koła są duże :-)
Ale z ciekawości wypytam albo obejrzę dokładnie przy najbliższej okazji. No i fotki na żywo zrobię:)

[ Dodano: 25-04-2012, 23:19 ]
Aniula, jeszcze z miesiąc mogłaby córcia posiedzieć w środku:)
Ciekawe co Ci lekarz powie.

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

25 kwie 2012, 23:20

wada że tak drążę i w każdym wózku mi się coś nie spodoba
ja mam to samo ale w tym wózku kóry zamówiłam waga jest minusem ale to nie ma problemu bo zostawie wózek tzn stelaż na parterze przypięty do kaloryfera (każdy tak robi) i tylko gondolkę z dzieckiem znieść trzeba a w razie w sąsiadów mam kawalerów bezrobotnych to pomogą :-D

Mamusia28
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 933
Rejestracja: 03 cze 2011, 14:37

26 kwie 2012, 07:07

Dzień Dobry w ten piękny słoneczny poranek:) Piszecie i piszecie a ja nie nadazam czytac:) Wczoraj mialam urodziny i dlatego stawiam :ico_tort: . Niespodziewanie mialam duuuuuuzo gosci dostalam mase kwiatow - frezje, goździki, gerbery, storczyka - zrobili mi namiastke wiosny w pokoju. Maz zamowil tort byly swieczki i raca - cieszylam sie jak male dziecko. Szwagierki zrobily barszcz z krokietem i salatke i ogolnie bylo strasznie wesolo. Dzisiaj obudzilam sie pobudzona i szczesliwa. Nawet Marysia caly dzien sie ruszala wiec to byl najcudowniejszy dzien :)

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

26 kwie 2012, 08:52

witam w taką sliczną pogodę :ico_brawa_01:

mamusia wszystkiego najlepszego przede wszystkim by Marysia nie szalała i nie chciała za wcześnie wyjść z brzuszka. A Ty byś zaczęła się cieszyć ciążą bez nerwów :ico_tort:
bo zostawie wózek tzn stelaż na parterze przypięty do kaloryfera
no ja z wprowadzeniem nie mam problemów bo pisałam w domu mieszkam, chociaż nie ukrywam że chciałabym by do samochodu się bez problemu zmieścił i nie problem był z pakowaniem :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
malinowa19
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 248
Rejestracja: 13 lut 2012, 15:33

26 kwie 2012, 09:15

hey Dwupaczki :ico_ciezarowka:
powiedzcie mi co najlepsze na ból zęba... :ico_placzek: po nocach nie mogę spać i nie pomaga ani apap ani paracetamol :ico_noniewiem: a mój gin powiedział że znieczulenie mogę mieć dopiero po 24tyg.. więc na następny tydzień umówiłam się z dentystą ...

Mamusia28
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 933
Rejestracja: 03 cze 2011, 14:37

26 kwie 2012, 09:17

malinowa19 Może spróbuj eludrilem płukać.

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

26 kwie 2012, 09:22

powiedzcie mi co najlepsze na ból zęba... :ico_placzek:
współczuję strasznie :ico_olaboga: ja bym jednak poszła do dentysty bo pamiętam jak mnie bolał ząb i nie byłam w ciąży to nic nie pomagało chociaż brałam silne leki przeciwbólowe.

[ Dodano: 26-04-2012, 09:25 ]
i mimo że nie daje się bez znieczulenia to już chyba bym wolała mieć z głowy i bez znieczulenia wyleczyć. Z drugiej strony to tylko 5 dni i to aż taką różnicę zrobi? No i pamiętam jak byłam u dentysty i podejrzewałam że jestem w ciąży to mi dał takie znieczulenie dla ciężarnych

Awatar użytkownika
malinowa19
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 248
Rejestracja: 13 lut 2012, 15:33

26 kwie 2012, 09:31

a mój dentysta mówił na ostatniej wizycie żebym zapytała mojego gin czy sa jakieś przeciwskazania do znieczulenia.. tylko w tedy mnie nie bolał ten ząb :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

26 kwie 2012, 10:01

Mamusia28 Wszystkiego najlepszego dla Ciebie :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: spełnienia marzeń, donoszonej ciązy i oby obeszło się bez komplikacji :-) lekkiego porodu i spełnienia marzeń:-)
super ze Marysia aktywna :-) cieszę się razem z Tobą :-)

Gosia888 no dom to fajowa sprawa ale jak już pisałam w Krakowie to marzenie :ico_noniewiem: wiec mi pozostają schody i blok :-D

Moja małą wczoraj tak pięknie się wypięła że było slicznie widać pupcie, nóżki plecki sobie macaliśmy ale muszę powiedzieć że bolało mnie łono od tego jej wypięcia i to dość mocno :ico_szoking: ale teraz juz chyba tak będzie cał czas bo mała ułożóna prawidłowo :ico_brawa_01:

[ Dodano: 26-04-2012, 10:08 ]
w ogóle to bezczelna jestem :ico_olaboga: nie przywitałam się :ico_puknij:

Witam kochane :ico_ciezarowka: u Nas pogoda też cudowna... zaraz jadę pita złożyć i do apteki po Oilatum Soft Emulsję do kąpieli (teściowa zamówiła na allegro po 39,99zł) i odbieram osobiście bo to w Kraku :-) zamówiła mi 2 sztuki :ico_brawa_01:

zdecydowałąm ise na łóżeczko już Wam pokazuję...
Obrazek
z boku
Obrazek

sąsiadka zaproponowała mi pożyczenie kosza wiklinowego dla Naszej księżniczki i teraz mam dylemat bo nie chce kolejnych kosztów ponosić zeby wypełnić kołyskę może któraś wie jak co w ogole potrzebne jest i czy jest sens kołyski czy lepiej łóżeczko od razu...

[ Dodano: 26-04-2012, 10:09 ]
Malinowa współczuję zęba ale ja tak jak Gosia poszła bym do dentysty nawet bez znieczulenia na szczęście ( tfu tfu zebym nie wykrakała) zęby mi dawno nie dokuczały :ico_sorki:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Thomasbulty i 1 gość